Laureaci 73. Olimpiady Fizycznej
- Miejsce 1
Andrzej Maroń
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Włodzimierz Zielicz,Łukasz Białas, Mateusz Kamiński
- Miejsce 2
Krzysztof Kopecki
II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie, Rzeszów
nauczyciel: Jerzy Mackiewicz,Janusz Kopecki
- Miejsce 3
Krzysztof Kreiner
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
nauczyciel: Mariola Jachowicz,Witold Zawadzki
- Miejsce 4
Michał Lipiec
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
nauczyciel: Witold Zawadzki
- Miejsce 5
Wojciech Domin
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Wrocław
nauczyciel: Paweł Zięba,Edyta Waszak-Dobrowolska
- Miejsce 6
Piotr Jędrzejczyk
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
nauczyciel: Mariola Jachowicz,Łukasz Białas, Maciej Maruszczak
- Miejsce 7
Adam Gocel
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu, Wrocław
nauczyciel:
- Miejsce 8
Jakub Miłkowski
III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP, Gdynia
nauczyciel: Artur Kolincio
- Miejsce 9
Jan Malawski
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
nauczyciel: Mariola Jachowicz,Witold Zawadzki
- Miejsce 10
Magdalena Ratyńska
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Krzysztof Lorek,Joanna Bogdanowicz
- Miejsce 11
Antoni Kobosz
XIV LO im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Włodzimierz Zielicz
- Miejsce 12
Wiktor Bański
VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie, Katowice
nauczyciel: Bogusław Lanuszny
- Miejsce 13
Mikołaj Litwin
III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w Lublinie, Lublin
nauczyciel: Regina Zawisza-Winiarczyk,Piotr Kononowicz, Waldemar Berej, Grzegorz Zawadzki
- Miejsce 14
Jan Błażuk
II Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej, Białystok
nauczyciel: Piotr Chomienia,Dariusz Bossowski
- Miejsce 15
Michał Iwanicki
IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej, Warszawa
nauczyciel: Maciej Niebrzydowski
- Miejsce 16
Kacper Kłos
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Katowicach, Katowice
nauczyciel: Łukasz Białas,Maciej Maruszczak, Joanna Studnik
- Miejsce 17
Jakub Trela
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Tarnów
nauczyciel: Zbigniew Ogar
- Miejsce 18
Patryk Chwiej
II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, Kraków
nauczyciel: Grzegorz Knapik
- Miejsce 19
Dawid Górniak
I Liceum w chmurze, Warszawa
nauczyciel: Łukasz Białas,Przemysław Dudek, Maciej Maruszczak, Mateusz Kamiński
- Miejsce 20
Wojciech Matczak
II Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Pniewskiego, Gdańsk
nauczyciel: Ryszard Veynar
- Miejsce 21
Adam Reszka
Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Pniewskiego w Gdańsku, Gdańsk
nauczyciel:
- Miejsce 22
Jakub Nowak
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, Wrocław
nauczyciel: Anita Krawczyk
- Miejsce 23
Rafał Mazur
IiI LO im. A. Frycza Modrzewskiego w Rybniku, Rybnik
nauczyciel: Grzegorz Łopatka
- Miejsce 24
Szymon Fliegner
VIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza, Poznań
nauczyciel: Damian Mikulski
- Miejsce 25
Karol Juszczyk
Liceum w Chmurze , Warszawa
nauczyciel: Bartosz Markowicz
Finaliści 73. Olimpiady Fizycznej
- Olaf Adewoye
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Krzysztof Lorek
- Andrzej Ajdukiewicz
I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego, Gliwice
nauczyciel: Zbigniew Gawron,Anna Bul, Agata Bladoszewska
- Borys Augustyniak
XIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin
nauczyciel: Tomasz Skowron
- Piotr Bacciarelli-Grobelny
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w Warszawie, Warszawa
nauczyciel: Paulina Gregorczyk
- Dawid Bielski
XIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin
nauczyciel: Marek Golka,Tomasz Skowron
- Franciszek Chlubek
II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku, Rybnik
nauczyciel: Romuald Kondys
- Jan Dąbrowski
XIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin
nauczyciel: Tomasz Skowron,Marek Golka
- Hugo Głąb
Publiczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej, Łódź
nauczyciel: Bogusława Kłos,Przemysław Dudek
- Antoni Jachniewicz
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Leszek Gładczuk
- Miłosz Jurczak
I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Jelenia Góra
nauczyciel: Zbigniew Łuczka
- Grzegorz Kaczmarek
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Maciej Zieliński,Krzysztof Lorek
- Krzysztof Klimczuk
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Białystok
nauczyciel: Paweł Andryszak
- Maksymilian Koleśniak
II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu, Mielec
nauczyciel: Alfred Ortyl
- Teofil Kołdys
Technikum nr 8, Olsztyn
nauczyciel: Szymon Kołdys,Przemysław Rusznicki
- Karol Krasoń
II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego, Dębica
nauczyciel: Sławomir Surowiec
- Maciej Krop
I Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego, Tarnobrzeg
nauczyciel: Marek Kierzkowski
- Mateusz Kwietniewski
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Toruń
nauczyciel: Mariusz Kamiński,Maciej Wiśniewski
- Wiktor Lewandowski
Liceum Ogólnokształcące nr.1 im. Jana Bażyńskiego, Ostróda
nauczyciel: Wioletta Ewartowska,Bartosz Markowicz
- Antoni Lewandowski
I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku, Gdańsk
nauczyciel: Bożena Żywicka
- Maciej Luty
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
nauczyciel: Witold Zawadzki
- Maciej Łachut
I Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie , Nysa
nauczyciel: Jadwiga Ligorowska
- Bartosz Łakomy
Uniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące, Toruń
nauczyciel: Mariusz Kamiński,Maciej Wiśniewski
- Jakub Malawski
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
nauczyciel: Jacek Skoczylas,Jan Malawski
- Szymon Markiewicz
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Józefa Poniatowskiego, Warszawa
nauczyciel: Piotr Zdybel,Andrzej Dragan
- Bartosz Mazurek
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Józefa Poniatowskiego, Warszawa
nauczyciel: Piotr Zdybel,Anna Mazurkiewicz, Radost Waszkiewicz
- Filip Mazurek
CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi imienia Bohaterek Powstania Warszawskiego, Warszawa
nauczyciel: Antoni Skoczypiec,Filip Bojdecki
- Michał Mielniczuk
II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie, Rzeszów
nauczyciel: Katarzyna Polak,Piotr Maksymiuk
- Jan Mikołajczyk
3 liceum ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni, Gdynia
nauczyciel: Artur Kolincio
- Tomasz Mołda
II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja, Wałbrzych
nauczyciel: Wojciech Magierski
- Krzysztof Nadulicz
II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku, Białystok
nauczyciel: Dariusz Bossowski,Piotr Chomienia
- Wojciech Niemotko
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Bartosz Ekiert,Joanna Bogdanowicz
- Maksymilian Ogiela
XXXIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Warszawie, Warszawa
nauczyciel: Jolanta Drogoń,Łukasz Gładczuk, Radost Waszkiewicz, Jan Turczynowicz
- Maria Pezda
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Wrocław
nauczyciel: Paweł Zięba
- Zofia Piela
XLI LO im.Joachima Lelewela w Warszawie, Warszawa
nauczyciel: Krzysztof Lorek
- Hubert Pochłopień
IV Liceum Ogólnokształcące w Toruniu im. Tadeusza Kościuszki, Toruń
nauczyciel: Maciej Wiśniewski
- Paweł Ptaszek
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Włodzimierz Zielicz,Joanna Bogdanowicz, Łukasz Gładczuk, Radost Waszkiewicz
- Magdalena Puzio
I Liceum w Chmurze, Warszawa
nauczyciel: Jacek Tomczak,Mateusz Kamiński
- Konrad Radziejewski
IV Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. S. Staszica, Sosnowiec
nauczyciel: Katarzyna Nessing
- Paweł Resiak
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Joanna Bogdanowicz,Włodzimierz Zielicz
- Adrian Romaniszyn
VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV, Warszawa
nauczyciel: Tomasz Grycuk
- Kacper Siatkowski
Prywatne Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie, Piaseczno
nauczyciel: Krzysztof Paśnik,Łukasz Białas, Juliusz Neuman, Michał Maszkowski
- Wojciech Sławiński
IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej, Warszawa
nauczyciel: Robert Rutkowski
- Łukasz Sobczak
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Krzysztof Lorek
- Łukasz Spyrka
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu, Wrocław
nauczyciel: Dobromiła Szczepaniak,Piotr Ludwikowski
- Filip Styś
XXXIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Warszawie, Warszawa
nauczyciel: Ignacy Stachura,Radost Waszkiewicz
- Jan Szachuła
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Bartosz Ekiert
- Stanisław Szczepkowski
XII Liceum Ogólnokształcące im. Marii i Georga Dietrichów, Olsztyn
nauczyciel: Zbigniew Wieczorek
- Łukasz Talaga
III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, Wrocław
nauczyciel: Paweł Zięba
- Wiktor Taniowski
XIII Liceum Ogólnokształcące, Szczecin
nauczyciel:
- Marcin Tarnicki
XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego, Warszawa
nauczyciel: Nina Tomaszewska,Witold Kuran
- Mateusz Tokarski
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu, Wrocław
nauczyciel:
- Joanna Wawryków
5 Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej, Bielsko-Biała
nauczyciel: Tymoteusz Siemieniuk,Andrzej Koźmic, Janina Kula
- Jacek Winiarczyk
I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Lublin
nauczyciel: Piotr Kononowicz,Paweł Dyniec, Grzegorz Zawadzki, Waldemar Berej
- Paweł Włoch
V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Kraków
nauczyciel: Witold Zawadzki,Mariola Jachowicz
- Łukasz Woźniak
Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu, Wrocław
nauczyciel:
- Michał Załęski
V Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Józefa Poniatowskiego, Warszawa
nauczyciel: Piotr Zdybel,Leon Oleszkiewicz
- Stanisław Zieliński
XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawa
nauczyciel: Włodzimierz Zielicz,Joanna Bogdanowicz, Bartosz Ekiert, Bartosz Markowicz
- Piotr Żmuda
II Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Mielcu, Mielec
nauczyciel: Alfred Ortyl