71. Olimpiada Fizyczna

Wyszukiwarka Olimpijczyków

Podaj wybrane dane:

nr OF Tytuł Imię i nazwisko Klasa Szkoła Nauczyciel/ka Okręg
1laureat/ka
1. miejsca
Iwo Białynicki-BirulaIIILiceum Mechaniczne w Rzeszowie,
obecnie: Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Andersa
Kazimierz Krzyżanowskikrakowski
1laureat/ka
1. miejsca
Andrzej HildebrandtXIVI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieJózef Maciejewskiwarszawski
1laureat/ka
1. miejsca
Ryszard KowalczykTechnikum Kolejowe w Warszawie,
obecnie: Technikum nr 7 w: Zespół Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego
Antoni Wojtaswarszawski
1laureat/ka
4. miejsca
Marian PalikTechnikum Samochodowe w Lublinie (prawdopodobnie na ul. Sulisławickiej 7) przejęte w 2005 r. przez Zespół Szkół Samochodowych im. Stanisława SyroczyńskiegoStefan Wieluńskilubelski
1laureat/ka
5. miejsca
Stanisław ChwaszczewskiLiceum Ogólnokształcące w Trzciance,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Irena Krawiecowapoznański
1laureat/ka
6. miejsca
Zbigniew DziubaTechnikum Elektryczne w Lublinie,
obecnie: Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego
Stefan Wieluńskilubelski
1laureat/ka
7. miejsca
Adam PrzybylskiII Państwowa Szkoła Ogólnokształcąca Stopnia Licealnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Eugeniusz Raczkowskikrakowski
1laureat/ka
8. miejsca
Robert LewandowskiXIII Szkoła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Janusz Eysmontwarszawski
1laureat/ka
9. miejsca
Józef WyrzykowskiSzkoła Ogólnokształcąca Stopnia Podstawowego i Licealnego w Makowie Mazowieckim,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Marii Curie-Skłodowskiej
Władysław Dobrzyckiwarszawski
1laureat/ka
10. miejsca
Zbigniew BochnackiLiceum Ogólnokształcące w Miechowie,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Józef Ziębakrakowski
1laureat/ka
11. miejsca
Kacper ZalewskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieWładysław Horbackikrakowski
1laureat/ka
12. miejsca
Witold KotarskiLiceum Ogólnokształcące w Chełmie Lubelskim,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie
Władysław Mrożkiewiczlubelski
1laureat/ka
13. miejsca
Ryszard DawidTechnikum Elektryczne w Lublinie,
obecnie: Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego
Stefan Wieluńskilubelski
1laureat/ka
14. miejsca
Dominik RogulaXPaństwowa Szkoła Ogólnokształcąca Stopnia Podstawowego i Licealnego w Kielcach,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
Józef Żebrowskikrakowski
1laureat/ka
15. miejsca
Zdzisław BogdanowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie WielkopolskimJan Lisowskipoznański
1laureat/ka
16. miejsca
Miłosz KorzonekLiceum Ogólnokształcące w Strzemieszycach, następnie: IV Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej - zlikwidowane w 2012 rLeon Sasackigliwicki
1laureat/ka
17. miejsca
Ryszard EngelkingXIGimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Sosnowcu,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica
Stanisław Bombagliwicki
1laureat/ka
18. miejsca
Zbigniew StachuraXLiceum Ogólnokształcące w Krzeszowicach obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiHenryk Urbanekkrakowski
1laureat/ka
19. miejsca
Jan StankowskiXILiceum Ogólnokształcące we Wschowie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana
Jan Szczepańskipoznański
1laureat/ka
20. miejsca
Tadeusz PniewskiXLiceum Ogólnokształcące w Płocku,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego
Józef Karaśkiewicztoruński
1laureat/ka
21. miejsca
Telesfor SokołowskiLiceum Ogólnokształcące im. gen. Jana Henryka Dąbrowskiego w Kutnie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Jana Henryka Dąbrowskiego
Władysław Cechnowskiłódzki
1wyróżnionyJerzy KierskiLiceum Ogólnokształcące w Łodziłódzki
1wyróżnionyAleksander GutscheTechnikum Chemiczne w Grudziądzu,
obecnie: Zespół Szkół Technicznych im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
1wyróżnionyAntoni SmagaLiceum Ogólnokształcące w Puławach,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego
Franciszek Kruklubelski
1wyróżnionyZbigniew ŚwiątkowskiLiceum Ogólnokształcące w Warszawiewarszawski
1wyróżnionyJędrzej SzczepińskiLiceum Ogólnokształcące w Warszawiewarszawski
2laureat/ka
1. miejsca
(nie przyznane)
2laureat/ka
2. miejsca
Andrzej BiałasXIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieCzesław Skierkokrakowski
2laureat/ka
3. miejsca
Jerzy BartkeXIV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieWilhelm Cepurskikrakowski
2laureat/ka
4. miejsca
Tomasz HofmoklXIIII Ogólnokształcąca Szkoła Stopnia Podstawowego i Licealnego TPD w Łodzi,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Zofia Karasekłódzki
2laureat/ka
5. miejsca
Jerzy ZagrodzińskiLiceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV w Warszawie,
obecnie: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV
Feliks Zagrodzkiwarszawski
2laureat/ka
6. miejsca
Jerzy JakimiecLiceum Ogólnokształcące w Myśliborzu – zlikwidowane w 2003 r.Eugeniusz Szczygłowskigdański
2laureat/ka
7. miejsca
Miłosz KorzonekIV Liceum Ogólnokształcące w Strzemieszycach – zlikwidowane w 2012 r.Leon Sasackigliwicki
2laureat/ka
8. miejsca
Witold KotarskiLiceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie Lubelskim,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie
Irena Stanisławskalubelski
2laureat/ka
9. miejsca
Zbigniew StachuraXILiceum Ogólnokształcące w Krzeszowicach,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Henryk Urbanekkrakowski
2laureat/ka
10. miejsca
Marian HilsbergPaństwowe Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące w Warszawie na Grochowie obecnie: XXIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w WarszawieZbigniew Drożyńskiwarszawski
2laureat/ka
11. miejsca
Jan GawęckiVI Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Paderewskiego w PoznaniuMieczysław Rachulskipoznański
2laureat/ka
12. miejsca
Andrzej MulakPaństwowa Szkoła Ogólnokształcąca w Gostyniu Poznańskim,
obecnie: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Ziemi Gostyńskiej w Gostyniu
Stanisław Plucińskipoznański
2wyróżnionyJan KlamutI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie WielkopolskimJan Lisowskipoznański
2wyróżnionyTadeusz JanczewskiIII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawiewarszawski
2wyróżnionyJan DanyszLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w KrzeszowicachHenryk Urbanek (b. prawdopodobne)krakowski
2wyróżnionyBogdan KorzanI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w ChełmieIrena Stanisławska (b. prawdopodobne)lubelski
3laureat/ka
1. miejsca
(nie przyznane)
3laureat/ka
2. miejsca
Piotr MisiurewiczSzkoła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci III w Warszawie,
obecnie: XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
Zbigniew Wiśniewskiwarszawski
3laureat/ka
3. miejsca
Leszek SuszyckiXII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieCzesław Skierkokrakowski
3laureat/ka
4. miejsca
Zofia WięckowskaSzkoła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci VII w Warszawie,
obecnie: VII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Stanisława Kudlingwarszawski
3laureat/ka
5. miejsca
Piotr JabłońskiSzkoła Ogólnokształcąca Stopnia Podstawowego i Licealnego w Lidzbarku Warmińskim,
obecnie: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Kazimierza Jagiellończyka
Mieczysław Ledóchowskitoruński
3laureat/ka
6. miejsca
Edward PietrasIV Liceum Ogólnokształcące w Lublinie,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
Augustyn Rakowskilubelski
3wyróżnionyAntoni MichalskiSuchodoły
3wyróżnionyBogusław StępieńCzęstochowaczęstochowski
4laureat/ka
1. miejsca
Brunon RedmerStudium Przygotowawcze Politechniki Łódzkiej w Łodzi – nieistniejąceZdzisław Sobczakłódzki
4laureat/ka
2. miejsca
Marek SzalekXISzkoła Ogólnokształcąca im. gen. Józefa Sowińskiego w Warszawie,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Józefa Sowińskiego
Kazimierz Truskowskiwarszawski
4laureat/ka
3. miejsca
Władysław JastrzębskiTechnikum Budowy Silników Spalinowych w Warszawie,
obecnie: Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych Nr 1 im. inż. Romana Macieja Pijanowskiego
Józef Biczykwarszawski
4laureat/ka
4. miejsca
Ignacy FonbergSzkoła Ogólnokształcąca w Warszawie,
obecnie: XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
Zdzisław Jurzyńskiwarszawski
4laureat/ka
5. miejsca
Andrzej WernerXIIII Ogólnokształcąca Szkoła TPD im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Zofia Karasekłódzki
4laureat/ka
6. miejsca
Andrzej PodsędkowskiXIIII Ogólnokształcąca Szkoła TPD im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Zofia Karasekłódzki
4laureat/ka
7. miejsca
Leszek SuszyckiXIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieCzesław Skierkokrakowski
4wyróżnionyAndrzej PawlakII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniupoznański
4wyróżnionyPiotr DecowskiXSzkoła Ogólnokształcąca w Puławach,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego
Franciszek Kruklubelski
5laureat/ka
1. miejsca
Jan BlinowskiXIIII Szkoła Ogólnokształcąca stopnia Podstawowego i Licealnego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Warszawie,
obecnie: XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
warszawski
5laureat/ka
1. miejsca
Piotr DecowskiXILiceum Ogólnokształcące w Puławach,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego
Franciszek Kruklubelski
5laureat/ka
3. miejsca
Jędrzej ŚniatyckiXII Państwowa Szkoła im. Mikołaja Kopernika w Toruniu,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Zygmunt Kimaczyńskitoruński
5laureat/ka
4. miejsca
Ludwik Czesław DąbrowskiXISzkoła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Płocku,
obecnie: prawdopodobnie – II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły
warszawski
5laureat/ka
5. miejsca
Lucjan Piotr ZemłoXISzkoła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Siedlcach obecnie: nieustalono, prawdopodobnie jedno z Liceów Ogólnokształcącychwarszawski
5laureat/ka
6. miejsca
Jerzy SzurowskiXISzkoła Stopnia Podstawowego i Licealnego TPD Nr 1 im. Małgorzaty Fornalskiej w Białymstoku,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Jerzy Białobrzeskiwarszawski
5laureat/ka
7. miejsca
Tadeusz ZacharewiczXISzkoła Ogólnokształcąca Stopnia Podstawowego i Licealnego TPD Nr 1 w Gdańsku,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
gdański
5laureat/ka
8. miejsca
Andrzej NadolnyXLiceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tczewie, Liceum zostało zlikwidowane w 1967 r., w „Olimpiady Fizyczne V i VI” jest nazwa: Szkoła Stopnia Podstawowego i LicealnegoAndrzej Zielińskigdański
5laureat/ka
9. miejsca
Michał NarbutowiczXISzkoła Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Nr XV w Warszawie,
obecnie: nieustalono
warszawski
6laureat/ka
1. miejsca
Zbigniew PietrusińskiVI Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Lublinie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
Włodzimierz Kozyrskilubelski
6laureat/ka
2. miejsca
Jacek BańkowskiXISzkoła Ogólnokształcąca Stopnia Licealnego TPD IV w Warszawie,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
Czesława Ziembickawarszawski
6laureat/ka
3. miejsca
Zbigniew WernerXIII Szkoła Ogólnokształcąca w Toruniu,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi
Klara Majewskatoruński
6laureat/ka
4. miejsca
Andrzej GrajaXILiceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
Edward Poprawapoznański
6laureat/ka
5. miejsca
Konrad FiałkowskiXIVI Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Lublinie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
Włodzimierz Kozyrskilubelski
6laureat/ka
6. miejsca
Andrzej SzymachaXIIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Sosnowcu,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica
Stanisław Bombagliwicki
6wyróżnionyStanisław TaturSzkoła Ogólnokształcąca Stopnia Licealnego TPD w Gdańsku,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Anna Iwaniukowiczgdański
6wyróżnionyAndrzej WelinII Szkoła Ogólnokształcąca w Toruniu,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi
Klara Majewskatoruński
6wyróżnionyRoman StobnickiPaństwowa Szkoła Ogólnokształcąca im. Władysława IV w Warszawie,
obecnie: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV
Józefa Bieńkowawarszawski
7laureat/ka
1. miejsca
Stanisław Lech WoronowiczXISzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego
Władysław Łapickitoruński
7laureat/ka
2. miejsca
Adam MazurkiewiczXIIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w KrakowieJózef Bara lub Kazimiera Szulckrakowski
7laureat/ka
3. miejsca
Kazimierz NapiórkowskiXIIII Ogólnokształcąca Szkoła Stopnia Podstawowego i Licealnego im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Zofia Karasekłódzki
7laureat/ka
4. miejsca
Andrzej PrószyńskiXIIV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w CzęstochowieZygmunt Przesłańskigliwicki
7laureat/ka
5. miejsca
Zdzisław BednarczykPaństwowa Szkoła Ogólnokształcąca Stopnia Licealnego w Limanowej,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana
krakowski
8laureat/ka
1. miejsca
Andrzej RajcaIXI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w KielcachAnna Piekielniakkrakowski
8laureat/ka
2. miejsca
Jan GromadzkiXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawiewarszawski
8laureat/ka
3. miejsca
Jan DujLiceum Ogólnokształcące w Ustrzykach Dolnych,
obecnie: Zespół Szkół Licealnych im. Józefa Piłsudskiego
krakowski
8laureat/ka
4. miejsca
Jerzy DyczkowskiLiceum Ogólnokształcące Nr 10 w Koszaliniegdański
8laureat/ka
5. miejsca
Andrzej DomiszewskiLiceum Ogólnokształcące w Szczecinku,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Elżbiety
gdański
8laureat/ka
6. miejsca
Włodzimierz DrobotLiceum Ogólnokształcące we Wrocławiu,
obecnie: nieustalono
wrocławski
8laureat/ka
7. miejsca
Marian HarasimowiczLiceum Ogólnokształcące im. Małgorzaty Fornalskiej w Białymstoku,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Jerzy Białobrzeskiwarszawski
8laureat/ka
8. miejsca
Antoni KuźniarI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w ŁańcucieStanisława Gabryelkrakowski
8wyróżnionyLech KuczyńskiLiceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Wołowiewrocławski
8wyróżnionyJanusz RakowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinielubelski
9laureat/ka
1. miejsca
Joachim DomstaXISzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące nr 3 w Gdańsku,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte
Ludwik Fromczakgdański
9laureat/ka
2. miejsca
Michał TempczykXIIV Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniu,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Zygmunt Kimaczyńskitoruński
9laureat/ka
3. miejsca
Andrzej RajcaXI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w KielcachAnna Piekielniakkrakowski
9laureat/ka
4. miejsca
Jan GajXIPaństwowa Szkoła Ogólnokształcąca Stopnia Licealnego w Chodzieży,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. św. Barbary
Róża Galusikpoznański
9laureat/ka
5. miejsca
Jerzy PorzyckiXIPaństwowa Szkoła Ogólnokształcąca Stopnia Licealnego w Rabce,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera w Rabce-Zdroju
Marian Jaremskikrakowski
9laureat/ka
6. miejsca
Maciej StyblińskiXIIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Sosnowcu,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
Stanisław Bombagliwicki
9laureat/ka
7. miejsca
Wojbor WoyczyńskiXIII Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące nr II im. Piastów Śląskich z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
Joanna Sycińskawrocławski
9laureat/ka
8. miejsca
Jan GrońskiXILiceum Ogólnokształcące Nr 6 im. Stefana Czarnieckiego w Szczecinie,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego
Henryk Kaczorekgdański
10laureat/ka
1. miejsca
Bogdan NowakXIXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w ŁodziHenryk Małeckiłódzki
10laureat/ka
2. miejsca
Janisław ZwolińskiVTechnikum Energetyczne w Poznaniu,
obecnie: Technikum Energetyczne im. Henryka Zygalskiego
Bogusław Piątekpoznański
10laureat/ka
3. miejsca
Tomasz OhlyXIX Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej we WrocławiuBolesław Ciałkowskiwrocławski
10laureat/ka
4. miejsca
Leszek WieluńskiXIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Lublinie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
Włodzimierz Kozyrskilubelski
10laureat/ka
5. miejsca
Władysław ŻakowiczXISzkoła Ogólnokształcąca Stopnia Podstawowego i Licealnego nr 28 im. Jana Kochanowskiego w Warszawie,
obecnie: XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego
Jerzy Danekwarszawski
10laureat/ka
6. miejsca
Lesław KardyszVTechnikum Radiotechniczne w Dzierżonowie,
obecnie: Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza
Jarosław Kuśmiderwrocławski
10laureat/ka
7. miejsca
Wojciech FrankowskiXISzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
10laureat/ka
8. miejsca
Henryk BiałekXISzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-Białej,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Stanisław Sułekgliwicki
10laureat/ka
9. miejsca
Zbigniew PopielasXILiceum Ogólnokształcące w Pabianicach,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego
Zdzisław Durajłódzki
11laureat/ka
1. miejsca
Zygmunt KardyszTechnikum Radiotechniczne w Dzierżonowie,
obecnie: Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza
Jarosław Kuśmiderwrocławski
11laureat/ka
2. miejsca
Henryk KępaLiceum Pedagogiczne w Tomaszowie Mazowieckim – zlikwidowane w 1969 r.Władysław Kwaśniewiczłódzki
11laureat/ka
3. miejsca
Jerzy ProkopczukTechnikum Mechaniczno-Elektryczne w Gdańsku,
obecnie: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 im. Józefa Piłsudskiego
Józef Drownelgdański
11laureat/ka
4. miejsca
Ryszard SłowackiTechnikum Elektryczne Centralnego Związku Spoleczności Pracy w Białymstoku,
obecnie: Zespół Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego
Wł. Łuczyńskiwarszawski
11laureat/ka
5. miejsca
Wojciech ZakrzewskiXXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w WarszawieStanisław Leśniowolskiwarszawski
11laureat/ka
6. miejsca
Kazimierz JegierXIIV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w CzęstochowieZygmunt Przesłańskigliwicki
11laureat/ka
7. miejsca
Krzysztof KlimaLiceum Ogólnokształcące w Tychach,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Leona Kruczkowskiego
Alojzy Krzyżowskigliwicki
12laureat/ka
1. miejsca
Krzysztof JaroszekSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące nr 6 w Dęblinie,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. 15. Pułku Piechoty „Wilków” w ZSO
Teresa Białeckawarszawski
12laureat/ka
2. miejsca
Halina NiedobaXV Liceum Ogólnokształcące im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie,
obecnie: XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
warszawski
12laureat/ka
3. miejsca
Leszek SzymańskiLiceum Ogólnokształcące w Łodzi, ul. A. Mickiewicza 9 – nieistniejąceRyszard Pindychłódzki
12laureat/ka
4. miejsca
Zygmunt KardyszTechnikum Radiotechniczne w Dzierżonowie,
obecnie: Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza
Jarosław Kuśmiderwrocławski
12laureat/ka
5. miejsca
Tomasz GiebułtowiczXIVI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieJerzy Ratajczykwarszawski
12laureat/ka
6. miejsca
Antoni ChyrczakowskiIV Liceum Ogólnokształcące im Tadeusza Kościuszki w ToruniuZygmunt Kimaczyńskitoruński
12laureat/ka
7. miejsca
Janusz RoleckiSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
12laureat/ka
8. miejsca
Krzysztof GawędzkiLiceum Ogólnokształcące w Żarkach,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki
Antoni Fabergliwicki
12wyróżnionyJolanta StankiewiczXV Liceum Ogólnokształcące im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawiewarszawski
12wyróżnionyJacek ChrostowskiLiceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w Płockuwarszawski
12wyróżnionyAndrzej PającLiceum Pedagogiczne w Żywcu – nieistniejącekrakowski
13laureat/ka
1. miejsca
Andrzej JamiołkowskiXILiceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w CiechocinkuJózef Brzezickitoruński
13laureat/ka
2. miejsca
Wiesław KuźmiczXIII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Witold Grzelakwarszawski
13laureat/ka
3. miejsca
Joanna KubarXIXV Liceum Ogólnokształcące im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie,
obecnie: XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
warszawski
13laureat/ka
4. miejsca
Bohdan MaksalonXIXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w WarszawieEdward Mosiniewiczwarszawski
13laureat/ka
5. miejsca
Zbigniew GórzyńskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieIrena Respondekwarszawski
13laureat/ka
6. miejsca
Tadeusz Opyrchał-Wierzbicki5Technikum Mechaniczno-Elektryczne im. Pawła Findera w Bielsku-Białej,
obecnie: Zespół Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego
Adela Bartkogliwicki
13laureat/ka
7. miejsca
Ryszard SzulimXIVI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieAntoni Urbańskiwarszawski
13laureat/ka
8. miejsca
Janusz GrzędzińskiXIVI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieWojciech Gutkiewiczwarszawski
15laureat/ka
1. miejsca
Paweł MazelaXISzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
15laureat/ka
2. miejsca
Jerzy GereszXISzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Pietruczuka w Łosicach,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące
Maria Tomczukwarszawski
15laureat/ka
3. miejsca
Władysław GlinkaXISzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
15laureat/ka
4. miejsca
Jan Fink-FinowickiXII Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
Władysław Kędzierskiwrocławski
15laureat/ka
5. miejsca
Włodzimierz UngierXIII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Ewa Otwinowskawarszawski
15laureat/ka
6. miejsca
Wiesław PuszXI Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w ŁańcucieStanisława Gabryelkrakowski
15laureat/ka
7. miejsca
Kazimierz MaliszewskiXISzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
15laureat/ka
8. miejsca
Stanisław BednarekXII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w MyślenicachAndrzej Bałakrakowski
15laureat/ka
9. miejsca
Wiesław PurzyckiXISzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące nr 4 im. Aleksanda Zawadzkiego w Lublinie,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
Irena Budowalubelski
15laureat/ka
10. miejsca
Wojciech SzapielXIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Lublinie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
Augustyn Rakowskilubelski
15laureat/ka
11. miejsca
Witold JureczkoXII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Zawierciu,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
Zdzisław Orubagliwicki
15laureat/ka
12. miejsca
Edward DobrowolskiXII Liceum Ogólnokształcące w Wałbrzychu,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja
Władysław Kędzierskiwrocławski
15laureat/ka
13. miejsca
Sławomir ŚpiewakXIIII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie TrybunalskimMirosław Bemowskiłódzki
15laureat/ka
14. miejsca
Henryk IwaniecIVTechnikum Mechaniczne w Elblągu,
obecnie: Zespół Szkół Mechanicznych
Stanisław Kolochgdański
15laureat/ka
15. miejsca
Jerzy ForencewiczXILiceum Ogólnokształcące w Puńsku,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące z Litewskim Językiem Nauczania im. 11 Marca
Józef Wainawarszawski
15laureat/ka
16. miejsca
Andrzej AderekXILiceum Ogólnokształcące im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego
Maria Baryłakrakowski
16laureat/ka
1. miejsca
Aleksy BartnikXILiceum Ogólnokształcące im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie,
obecnie: XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Piotr Halfterwarszawski
16laureat/ka
2. miejsca
Krzysztof SzaniawskiLiceum Ogólnokształcące im. Tomasza Zana w PruszkowieMaria Orzechowskawarszawski
16laureat/ka
3. miejsca
Maciej SzymańskiXLiceum Ogólnokształcące nr 6 im. Stefana Czarnieckiego w Szczecinie,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego
Henryk Kaczorekgdański
16laureat/ka
4. miejsca
Bohdan FilipiakXISzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
16laureat/ka
5. miejsca
Konrad PopławskiIV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w WarszawieJadwiga Jantar-Wasilewskawarszawski
16laureat/ka
6. miejsca
Paweł KnabeVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w ŁodziZdzisław Ignaczakłódzki
16laureat/ka
7. miejsca
Wojciech ArkuszewskiXIXXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w WarszawieJanusz Olszewskiwarszawski
16laureat/ka
8. miejsca
Mirosław WciślikTechnikum Mechaniczne w Radomiu,
obecnie: Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki
Marian Koziarskikrakowski
16laureat/ka
9. miejsca
Stanisław MajewskiXIXLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w WarszawieStanisław Więcekwarszawski
16laureat/ka
10. miejsca
Ireneusz SłomkaSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
16laureat/ka
11. miejsca
Stefan NadolskiVTechnikum Mechaniczno-Elektryczne w Toruniu,
obecnie: Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego
Józef Wesołowskitoruński
16laureat/ka
12. miejsca
Krzysztof MizerskiLiceum Ogólnokształcące w Żarkach,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Tadeusza Kościuszki
Antoni Fabergliwicki
16laureat/ka
13. miejsca
Bogusław KalinowskiTechnikum Radiowe im. Marcina Kasprzaka w Warszawie,
obecnie: Zespół Szkół Nr 36 im. Marcina Kasprzaka
J. Jaworskiwarszawski
16laureat/ka
14. miejsca
Andrzej PosiewnikXIIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieKarol Dudziakkrakowski
16laureat/ka
15. miejsca
Marek BrożyńskiXIVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w ŁodziZofia Pietkiewiczłódzki
17laureat/ka
1. miejsca
Bogdan CichockiVTechnikum Chemiczne Nr 3 w Warszawie,
obecnie: nieistniejące; w budynku – Zespół Szkół Nr 21 im. prof. dr. Józefa Zawadzkiego
warszawski
17laureat/ka
2. miejsca
Władysław SkarbekXII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w KielcachJan Wójcikkrakowski
17laureat/ka
3. miejsca
Roman LibuszewskiLiceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego
Stanisław Kuzakkrakowski
17laureat/ka
4. miejsca
Marian JankowskiTechnikum Energetyczne im. gen. Aleksandra Zawadzkiego w Poznaniu,
obecnie: Technikum Energetyczne im. Henryka Zygalskiego
Maria Trawczyńskapoznański
17laureat/ka
5. miejsca
Wiesław SasinXSzkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
17laureat/ka
6. miejsca
Tomasz ChruścielI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuZenon Malinowskiwarszawski
17laureat/ka
7. miejsca
Krzysztof Link-FinowickiII Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w WałbrzychuWładysław Kędzierskiwrocławski
17laureat/ka
8. miejsca
Krzysztof LichszteldIV Liceum Ogólnokształcąc im. kpt. Lucjana Szenwalda w Bydgoszczy,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego
Józef Wernerowskitoruński
17laureat/ka
9. miejsca
Stefan WojciechowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w WarszawieStanisława Karpińskawarszawski
17laureat/ka
10. miejsca
Grażyna NiedobaXLIX Liceum Ogólnokształcące im. Johanna Wolfganga Goethego w Warszawie,
obecnie: XLIX Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Modzelewskiego
Janusz Żórawskiwarszawski
17laureat/ka
11. miejsca
Marek UrbańskiXIII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁodziZofia Karasekłódzki
17wyróżnionyT. GliszczyńskiVI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w Warszawiewarszawski
17wyróżnionyStefan NadolskiVTechnikum Mechaniczno-Elektryczne w Toruniu,
obecnie: Zespół Szkół Mechanicznych Elektrycznych i Elektronicznych im. prof. Sylwestra Kaliskiego
Józef Wesołowskiwarszawski
18laureat/ka
1. miejsca
Stefan JackowskiXIIII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁodziWiesław Grzelakłódzki
18laureat/ka
2. miejsca
Witold KondrackiXIV Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieAlicja Dróbkawarszawski
18laureat/ka
3. miejsca
Tomasz KręglewskiXII Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuFlorentyna Jankowskapoznański
18laureat/ka
4. miejsca
Jacek KossutXIVI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawienAntoni Urbańskiwarszawski
18laureat/ka
5. miejsca
Bolesław SzymańskiXII Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w PabianicachZdzisław Durajłódzki
18laureat/ka
6. miejsca
Ryszard NestXIVI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieWojciech Gutkiewiczwarszawski
18laureat/ka
7. miejsca
Przemysław SzmalXII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego
Stefania Nasiekgliwicki
18laureat/ka
8. miejsca
Włodzimierz OgryczakXIII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w WarszawieStanisława Karpińskawarszawski
18laureat/ka
9. miejsca
Zdzisław PiekutI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Gdańskugdański
18laureat/ka
10. miejsca
Andrzej OpawskiXIIX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w Łodziłódzki
18laureat/ka
11. miejsca
Leszek PysiakXVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
18laureat/ka
12. miejsca
Piotr MierzejewskiLiceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich w ChojnicachMieczysław Zaprawatoruński
18laureat/ka
13. miejsca
Adam KowalczykIVTechnikum Mechaniczne w Radomiu,
obecnie: Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki
Jan Szafranieckrakowski
18laureat/ka
14. miejsca
Janusz NowakXII Liceum Ogólnokształcące w Chorzowie,
obecnie: Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Katarzyna Borowiecgliwicki
18laureat/ka
15. miejsca
Eugeniusz ToczyłowskiXILiceum Ogólnokształcące w Oleśnicy Śląskiej,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy
Jan Biegaławrocławski
19laureat/ka
1. miejsca
Przemysław PrusinkiewiczXII Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuFlorentyna Jankowskapoznański
19laureat/ka
2. miejsca
Juliusz PoltzTechnikum Łączności im. Mikołaja Kopernika w Poznaniu,
obecnie: Zespół Szkół Łączności im. Mikołaja Kopernika
Tadeusz Kaniapoznański
19laureat/ka
3. miejsca
Jan Oficjalski2VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
19laureat/ka
4. miejsca
Feliks PrzytyckiXIXV Liceum Ogólnokształcące im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie,
obecnie: XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Piotr Halfterwarszawski
19laureat/ka
5. miejsca
Jarosław KosińskiXXXIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Karola Świerczewskiego-Waltera w Warszawie,
obecnie: XXXIV Liceum Ogólnokształcące z Oddz. Dwujęzycznymi im. Miguela de Cervantesa
J. Wasilewskiwarszawski
19laureat/ka
6. miejsca
Zbigniew SarataXIV Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieTomasz Tratkiewiczwarszawski
19laureat/ka
7. miejsca
Piotr BadziągXIIX Liceum Ogólnokształcące im. Giuseppe Di Vittorio w Gdańsku,
obecnie: IX Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kolbergera
Urszula Kamińskagdański
19laureat/ka
8. miejsca
Jerzy KrześniakXIVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
19laureat/ka
9. miejsca
Adam KowalczykVTechnikum Mechaniczne w Radomiu,
obecnie: Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki
Jan Szafranieckrakowski
19laureat/ka
10. miejsca
Stanisław ZakrzewskiXII Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuGabriela Drzewieckapoznański
19laureat/ka
11. miejsca
Grzegorz MadejskiXIVI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieWojciech Gutkiewiczwarszawski
19laureat/ka
12. miejsca
Ludwik LeiblerXIVII Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w WarszawieStanisława Kudlingwarszawski
19laureat/ka
13. miejsca
Przemysław DymarskiXIXII Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego we WrocławiuJanina Zychewiczwrocławski
20laureat/ka
1. miejsca
Jan Oficjalski4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
20laureat/ka
1. miejsca
Władysław Majewski4VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieAntoni Urbańskiwarszawski
20laureat/ka
3. miejsca
Aleksander Rusiecki4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Mirosław Zawalijwarszawski
20laureat/ka
4. miejsca
Marek Ziółkowski4Technikum Energetyczne im. gen. Aleksandra Zawadzkiego w Poznaniu,
obecnie: Technikum Energetyczne im. Henryka Zygalskiego
Bogusław Piątekpoznański
20laureat/ka
5. miejsca
Wojciech Abramczuk4XVI Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w WarszawieJanina Chomickawarszawski
20laureat/ka
6. miejsca
Tomasz Czarski4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
20laureat/ka
7. miejsca
Rafał Sztenceł4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Mirosław Zawalijwarszawski
20laureat/ka
7. miejsca
Tomasz Werenycia4II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Lublinie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
Teresa Malickalubelski
20laureat/ka
7. miejsca
Lesław Frasiński4I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego
Stefania Nasiekgliwicki
20laureat/ka
10. miejsca
Jacek Bartz4IV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w CzęstochowieDorota Nicpońgliwicki
20laureat/ka
11. miejsca
Jan Baranowski4XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w WarszawieEdward Mosiniewiczwarszawski
20laureat/ka
12. miejsca
Edward Howorka4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Mirosław Zawalijwarszawski
20laureat/ka
13. miejsca
Stanisław Chyrczakowski4III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁodziWiesław Grzelakłódzki
20laureat/ka
13. miejsca
Bogumił Eichstaedt4IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w ŁodziHonorata Solarekłódzki
20laureat/ka
15. miejsca
Jan Markiewicz4II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Lublinie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
Teresa Malickalubelski
20laureat/ka
15. miejsca
Stanisław Stoch3I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieAntoni Wolańskikrakowski
21laureat/ka
1. miejsca
Stanisław Jerzy Szarek4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Marek Zwolińskiwarszawski
21laureat/ka
2. miejsca
Józef Dygas3Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Kazimierz Czaplińskiłódzki
21laureat/ka
3. miejsca
Roman Stępniewski3Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w PłockuKatarzyna Ostrowskawarszawski
21laureat/ka
4. miejsca
Janusz Miller4Technikum Energetyczne im. Tadeusza Kościuszkiw KrakowieCzesław Borowczakkrakowski
21laureat/ka
5. miejsca
Andrzej Golnik4II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Pabianicach,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi
Marcin Lelonekłódzki
21laureat/ka
6. miejsca
Aleksander Ustaszewski4I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GrudziądzuWładysław Piłattoruński
21laureat/ka
7. miejsca
Zdzisław Otwinowski2XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w WarszawieJerzy Ewaryst Danekwarszawski
21laureat/ka
8. miejsca
Andrzej Czachor4II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieBolesław Lubakrakowski
21laureat/ka
9. miejsca
Stanisław Stoch4I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieAntoni Wolańskikrakowski
21laureat/ka
10. miejsca
Marek Ziółkowski5Technikum Energetyczne im. gen. Aleksandra Zawadzkiego w Poznaniu,
obecnie: Technikum Energetyczne im. Henryka Zygalskiego
Bogusław Piątekpoznański
21laureat/ka
11. miejsca
Józef Przytycki4XV Liceum Ogólnokształcące im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie,
obecnie: XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Leszek Katryczwarszawski
21laureat/ka
12. miejsca
Stanisław Krawczyk4I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie Lubelskim,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie
Maria Rajewskalubelski
21laureat/ka
13. miejsca
Tomasz Żukowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Marek Zwolińskiwarszawski
21laureat/ka
14. miejsca
Krzysztof Ambroziak4Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w ŻyrardowieZbigniew Wilkwarszawski
21laureat/ka
15. miejsca
Maciej Michniewicz4Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego w Puławach,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego
Stanisław Suszeklubelski
21laureat/ka
16. miejsca
Andrzej Mazurkiewicz4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Mirosław Zawalijwarszawski
21laureat/ka
17. miejsca
Grzegorz Juchnikowski4Technikum Mechaniczno-Energetyczne w Warszawie,
obecnie: Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej „Żywiciel” w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych
Barbara Zygmuntwarszawski
21laureat/ka
18. miejsca
Jerzy Kamiński4Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w ŻyrardowieZbigniew Wilkwarszawskie
21laureat/ka
19. miejsca
Maciej Jędrzejczak4VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieJerzy Ratajczykwarszawski
21laureat/ka
20. miejsca
Piotr Kulczycki4VI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w SzczecinieAniela Tocewicz gdański
22laureat/ka
1. miejsca
Roman Stępniewski4Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w PłockuStanisław Stefańskiwarszawski
22laureat/ka
2. miejsca
Tomasz Żukowski4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Marek Zwolińskiwarszawski
22laureat/ka
3. miejsca
Stanisław Leibler3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
dr Mieczysław Sawickiwarszawski
22laureat/ka
4. miejsca
Jerzy Romaniuk4Technikum Elektroniczne XXV-lecia Ludowego Wojska Polskiego w Bydgoszczy,
obecnie: Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego
Z. Sendeckitoruński
22laureat/ka
5. miejsca
Włodzimierz Zielicz4V Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieTomasz Tratkiewiczwarszawski
22laureat/ka
6. miejsca
Józef Dygas4Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Kazimierz Czaplińskiłódzki
22laureat/ka
7. miejsca
Marek Kuś3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
dr Wiera Oliferukwarszawski
22laureat/ka
8. miejsca
Krzysztof Koźmiński4VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieJerzy Ratajczykwarszawski
22laureat/ka
9. miejsca
Janusz Pietruszka4II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w MielcuJanusz Kopeckikrakowski
22laureat/ka
10. miejsca
Tadeusz Mrózek4I Liceum Ogólnokształcące w Chorzowie,
obecnie: Uniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego
Katarzyna Borowiecgliwicki
22laureat/ka
11. miejsca
Józef Bujak5Technikum Chemiczne w Tarnowie,
obecnie: Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego
Stanisław Stradakrakowski
22laureat/ka
12. miejsca
Jerzy Górecki4III Liceum Ogólnokształcące im. Małgorzaty Fornalskiej w Białymstoku,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Elżbieta Lewandowskawarszawski
22laureat/ka
13. miejsca
Jan Fijałkowski3XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziHonorata Solarekłódzki
22laureat/ka
14. miejsca
Andrzej Herdegen4I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieTeresa Zabagłokrakowski
22laureat/ka
15. miejsca
Wiesław Papierski4VIII Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego we WrocławiuJadwiga Dudziakwrocławski
22laureat/ka
16. miejsca
Ryszard Feldman5Technikum Elektroniczno-Mechaniczne w Zespole Szkół Elektronicznych im. Polskiej Partii Robotniczej w Warszawie,
obecnie: Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej „Żywiciel” w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych
Barbara Zygmuntwarszawski
22laureat/ka
17. miejsca
Janusz Grabowski4II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie MazowieckimRoman Grabowskiwarszawski
22laureat/ka
18. miejsca
Bogdan Zaręba4I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Adama Jerzego Czartoryskiego w PuławachStanisław Suszeklubelski
22laureat/ka
19. miejsca
Marek Domański4VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuDanuta Zommerpoznański
22laureat/ka
20. miejsca
Andrzej Łusakowski2VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieckrakowski
22laureat/ka
21. miejsca
Piotr Berman4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Marek Zwolińskiwarszawski
23laureat/ka
1. miejsca
Jerzy Tarasiuk3III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w OlsztynieJózef Żółkiewicztoruński
23laureat/ka
2. miejsca
Jarosław Deminet4XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w WarszawieWaldemar Czerniakowskiwarszawski
23laureat/ka
3. miejsca
Jerzy Bławzdziewicz3V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie,
obecnie: V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka
Mieczysław Prajsnargdański
23laureat/ka
3. miejsca
Andrzej Łusakowski3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Andrzej Pleśniewiczlubelski
23laureat/ka
5. miejsca
Andrzej Mościcki5Technikum Elektryczne w ZS Elektrycznych Nr 1 w Warszawie (ul. Sołtyka 8-10),
obecnie: nieistniejące
Leon Olszewskiwarszawski
23laureat/ka
6. miejsca
Ryszard Pełka4II Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Młodej Gwardii w Rzeszowie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli
Ryszard Jaskakrakowski
23laureat/ka
7. miejsca
Tadeusz Grabowski4Technikum Elektroniczne Fabryki Półprzewodników „TEWA” w Warszawie,
obecnie: nieistniejące; w budynku – LXV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Bema
Zuzanna Suwaldwarszawski
23laureat/ka
8. miejsca
Ryszard Jurczak4V Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieTomasz Tratkiewiczwarszawski
23laureat/ka
9. miejsca
Krzysztof Płowiec4V Liceum Ogólnokształcące im. księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieTomasz Tratkiewiczwarszawski
23laureat/ka
10. miejsca
Lesław Kilian4II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w MielcuAdolf Alberskikrakowski
23laureat/ka
10. miejsca
Marek Lewkowicz4IV Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące im. Orląt Lwowskich
Danuta Całusińskagliwicki
23laureat/ka
12. miejsca
Wojciech Gos5Technikum Mechaniczno-Elektryczne w Zespole Szkół Elektronicznych im. Polskiej Partii Robotniczej w Warszawie,
obecnie: Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej „Żywiciel” w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych
Barbara Zygmunt warszawski
23laureat/ka
12. miejsca
Krzysztof Kurbiel4VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieAntoni Urbański warszawski
23laureat/ka
14. miejsca
Grzegorz Ciach4Liceum Ogólnokształcące im. Mariana Buczka w Łęczycy,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego
Leonard Puszczewiczłódzki
23laureat/ka
14. miejsca
Karol Świerc3II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Morcinka w Rudzie Śląskiej,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gustawa Morcinka
Jadwiga Dyrdagliwicki
23laureat/ka
16. miejsca
Halina Sondej4IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuHalina Majczuktoruński
23laureat/ka
17. miejsca
Marek Szumocki4VI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w SzczecinieHenryk Kaczorekgdański
24laureat/ka
1. miejsca
Jerzy Tarasiuk4III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w OlsztynieJózef Żółkiewicztoruński
24laureat/ka
2. miejsca
Jerzy Bławzdziewicz4V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie,
obecnie: V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka
Mieczysław Prajsnargdański
24laureat/ka
3. miejsca
Tadeusz Grabowski5Technikum Elektroniczne Fabryki Półprzewodników „TEWA” w Warszawie,
obecnie: nieistniejące; w budynku – LXV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Bema
Zuzanna Suwaldwarszawski
24laureat/ka
3. miejsca
Dariusz Pietraszkiewicz4V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie,
obecnie: V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka
Mieczysław Prajsnargdański
24laureat/ka
3. miejsca
Bogdan Sulikowski3Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Działdowie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Stefan Murczyńskitoruński
24laureat/ka
6. miejsca
Antoni Łączkowski4IV Liceum Ogólnokształcące im. dra Tytusa Chałubińskiego w Radomiu,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. dra Tytusa Chałubińskiego
Janusz Stanolubelski
24laureat/ka
6. miejsca
Andrzej Łusakowski4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnolkształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
24laureat/ka
8. miejsca
Stanisław Błeszyński4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Jan Dunin-Borkowskiwarszawski
24laureat/ka
8. miejsca
Ireneusz Maciaszczyk3XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziStanisław Pietrzakłódzki
24laureat/ka
8. miejsca
Henryk Zaleski4IV Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w CzęstochowieZygmunt Przesłańskiczęstochowski
24laureat/ka
8. miejsca
Mirosław Zaleszczyk3Liceum Ogólnokształcące im. Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego w Wisznicach,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego
Jan Prudaczuklubelski
24laureat/ka
12. miejsca
Andrzej Krześniak4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnolkształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
24laureat/ka
13. miejsca
Leszek Ornoch4XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w WarszawieKrystyna Żuchowskawarszawski
24laureat/ka
14. miejsca
Marek Wyszomirski4IX Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w ŁodziTadeusz Lisłódzki
24laureat/ka
15. miejsca
Jan Sołtysek3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w KatowicachStefania Thalgliwicki
24laureat/ka
16. miejsca
Michał Rudowski4II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w WarszawieWanda Kamińskawarszawski
24laureat/ka
17. miejsca
Karol Świerc4II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Morcinka w Rudzie Śląskiej,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Gustawa Morcinka
Jadwiga Dyrdagliwicki
25laureat/ka
1. miejsca
Konrad Gajewski4XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w WarszawieJacek Łoskotwarszawski
25laureat/ka
2. miejsca
Waldemar Rachowicz4Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Jaśle,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Stanisława Leszczyńskiego
Stanisław Kuzakrzeszowski
25laureat/ka
3. miejsca
Krzysztof Kulpa4Technikum Elektryczne w Zespole Szkół Elektrycznych Nr 1 w Warszawie (ul. Sołtyka 8-10),
obecnie: nieistniejące
Leon Olszewskiwarszawski
25laureat/ka
4. miejsca
Rafał Łubis4I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w PabianicachAleksandra Wójcikłódzki
25laureat/ka
5. miejsca
Wojciech Jawień4VI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
Aleksandra Zadurakrakowski
25laureat/ka
6. miejsca
Jerzy Witkowski4Liceum Ogólnokształcące w Trzebnicy,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. II Armii Wojska Polskiego
Zenon Lechowskiwrocławski
25laureat/ka
6. miejsca
Mirosław Zaleszczyk4Liceum Ogólnokształcące im. Polskiego Komitetu Wyzwolenia Narodowego w Wisznicach,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego
Jan Prudaczuklubelski
25laureat/ka
8. miejsca
Michał Bukowicki3Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
Zbigniew Wiatrakbiałostocki
25laureat/ka
8. miejsca
Janosz Maciak4XIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w WarszawieMirosław Wierzba-Sobiśwarszawski
25laureat/ka
10. miejsca
Marek Sawara4III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieWiesław Leżankarzeszowski
25laureat/ka
11. miejsca
Wiesław Caban4IX Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego we WrocławiuJanina Słowikowskawrocławski
25laureat/ka
11. miejsca
Przemysław Wiśniewski4Technikum Elektroniczno-Mechaniczne w Zespole Szkół Elektronicznych im. Polskiej Partii Robotniczej w Warszawie,
obecnie: Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej „Żywiciel” w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych
Barbara Zygmuntwarszawski
25laureat/ka
13. miejsca
Jan Niechwiej4XII Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Bieruta, Kraków – Nowa Huta,
obecnie: XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie
Władysław Błasiakkrakowski
25laureat/ka
14. miejsca
Ryszard Rudnicki4VIII Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma Piecka w Katowicach,
obecnie: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Wanda Beniszgliwicki
25laureat/ka
14. miejsca
Krzysztof Zaremba4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnolkształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
25laureat/ka
16. miejsca
Zbigniew Jaskólski4III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuDaniel Manelskiwrocławski
25laureat/ka
16. miejsca
Robert Walker4IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w KrakowieBeniamin Wójcikiewiczkrakowski
25laureat/ka
18. miejsca
Marek Chrobot4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Marek Zwolińskiwarszawski
25laureat/ka
18. miejsca
Wojciech Targowski4IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Anioła w Toruniu,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Juliusz Domańskitoruński
25laureat/ka
18. miejsca
Jarosław Wiklowski4V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieTomasz Tratkiewiczwarszawski
26laureat/ka
1. miejsca
Krzysztof Kulpa5Technikum Elektryczne w ZS Elektrycznych Nr 1 w Warszawie (ul. Sołtyka 8-10),
obecnie: nieistniejące
Leon Olszewskiwarszawski
26laureat/ka
2. miejsca
Sławomir Białecki5Zespół Szkół Elektronicznych im. Jana Szczepanika w Łodzi,
obecnie: Zespół Szkół Elektroniczno-Informatycznych im. Jana Szczepanika
Marianna Paszkełódzki
26laureat/ka
3. miejsca
Paweł Grądzki2V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieTomasz Tratkiewlczwarszawski
26laureat/ka
4. miejsca
Wojciech Ankudowicz5Zespół Szkół Elektrycznych w Zielonej Górze,
obecnie: Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 "Elektronik"
Piotr Wołuńszczeciński
26laureat/ka
4. miejsca
Grzegorz Zalot4VIII Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma Piecka w Katowicach,
obecnie: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Wanda Beniszgliwicki
26laureat/ka
6. miejsca
Jacek Jasiak3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
26laureat/ka
7. miejsca
Jacek Jurczyk4III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego w WarszawieArkadiusz Kusiakwarszawski
26laureat/ka
7. miejsca
Kazimierz Koziarz4Liceum Ogólnokształcące w Sokołowie Małopolskim,
obecnie: Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki
Czesław Wiszrzeszowski
26laureat/ka
9. miejsca
Roman Pomianowski4Liceum Ogólnokształcące w Kłodawie,
obecnie: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych
Walenty Mieleszczukpoznański
26laureat/ka
9. miejsca
Marek Miłosz4I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieZenon Pastuchalubelski
26laureat/ka
11. miejsca
Dariusz Grech4Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Benedykt Lubiszewskiwrocławski
26laureat/ka
11. miejsca
Marzena Morawska3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
26laureat/ka
11. miejsca
Jerzy Smyrski4I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w ŁańcucieEwa Ptakrzeszowski
26laureat/ka
14. miejsca
Mirosław Panek4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieclubelski
26laureat/ka
14. miejsca
Michał Bukowicki4Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza
Zbigniew Wiatrakbiałostocki
26laureat/ka
16. miejsca
Jakub Jerzak4XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w WarszawieElżbieta Piskorskawarszawski
26laureat/ka
16. miejsca
Jacek Jezierski4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieLidia Bechlerwarszawski
26laureat/ka
16. miejsca
Tomasz Michalak4XV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w ŁodziWłodzimierz Kozankołódzki
26laureat/ka
16. miejsca
Paweł Sobkowicz4VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieJerzy Ratajczykwarszawski
27laureat/ka
1. miejsca
Jacek Maleta4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
27laureat/ka
2. miejsca
Jacek Jasiak4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
27laureat/ka
3. miejsca
Mirosław Gilewicz2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziJózef Kozłowskiłódzki
27laureat/ka
4. miejsca
Mieczysław Rekowski3Zespół Szkół Mechanicznych w Tucholi,
obecnie: Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. Ziemi Tucholskiej
Stanisław Langowskitoruński
27laureat/ka
5. miejsca
Wiesław Stochmal4V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie,
obecnie: V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka
Stefan Żylińskiszczeciński
27laureat/ka
6. miejsca
Paweł Świderski4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziJózef Kozłowskiłódzki
27laureat/ka
7. miejsca
Janusz Zawal4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieclubelski
27laureat/ka
8. miejsca
Andrzej Popowski4IX Liceum Ogólnokształcące im. Giuseppe Di Vittorio w Gdańsku,
obecnie: IX Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kolbergera
Wiesław Tetergdański
27laureat/ka
9. miejsca
Janusz Holender3Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
Gerard Pasierbekkrakowski
27laureat/ka
10. miejsca
Marek Boehlke3V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie,
obecnie: V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka
Stefan Żylińskiszczeciński
27laureat/ka
11. miejsca
Sławomir Klimek3XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w WarszawieWłodzimierz Zuzgawarszawski
27laureat/ka
12. miejsca
Sławomir Piwnicki4Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w WieluniuKazimierz Czaplińskiłódzki
27laureat/ka
13. miejsca
Paweł Ligenza4II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana Sobieskiego w KrakowieWiesław Kremerkrakowski
27laureat/ka
14. miejsca
Marek Olechowski4VIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV w WarszawieMarian Chmielewskiwarszawski
27laureat/ka
14. miejsca
Paweł Kazimierski4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
dr Wiera Oliferukwarszawski
27laureat/ka
16. miejsca
Andrzej Stankiewicz2VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
27laureat/ka
17. miejsca
Zbyszko Malewski4VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuKlara Borzykowskapoznański
27laureat/ka
18. miejsca
Michał Pawlak3I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie TrybunalskimTadeusz Kulbatłódzki
27laureat/ka
19. miejsca
Artur Smolczyk4II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Opolu,
obecnie: Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddz. Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej
Alicja Sponarczęstochowski
27laureat/ka
20. miejsca
Robert Gmaj3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieclubelski
27laureat/ka
21. miejsca
Dariusz Kwiecień4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
27laureat/ka
22. miejsca
Danuta Roguś3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieclubelski
27laureat/ka
23. miejsca
Marzena Morawska4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
27laureat/ka
24. miejsca
Jacek Ambroziak4XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziStanisław Pietrzakłódzki
27laureat/ka
25. miejsca
Adam Godzik4IV Liceum Ogólnokształcące im. Róży Luksemburg w Katowicach,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka
Zygmunt Olszówkagliwicki
28laureat/ka
1. miejsca
Sławomir Drażba4II Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zygmunta Podhorskiego
Romuald Millerbiałostocki
28laureat/ka
2. miejsca
Andrzej Praszmo3Technikum Elektroniczne w ZS Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu,
obecnie: Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki
Jan Rerichczęstochowski
28laureat/ka
3. miejsca
Janusz Oleniacz3Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
Stanisław Szymonikrzeszowski
28laureat/ka
4. miejsca
Piotr Podleś3XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela w WarszawieMirosław Sawickiwarszawski
28laureat/ka
5. miejsca
Piotr Szafrański4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Marek Zwolińskiwarszawski
28laureat/ka
6. miejsca
Michał Szypowski4XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziStanisław Pietrzakłódzki
28laureat/ka
7. miejsca
Michał Sośnicki4V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie,
obecnie: V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka
Mieczysław Prajsnarszczeciński
28laureat/ka
8. miejsca
Jan Grochmalicki3XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziStanisław Pietrzakłódzki
28laureat/ka
9. miejsca
Tomasz Jankowski4Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Tadeusza Kościuszki w Łomży,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Stanisław Jankowskibiałostocki
28laureat/ka
10. miejsca
Jan Cieśliński4II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Opolu,
obecnie: Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr II z Oddz. Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej
Maria Gabryelskaczęstochowski
28laureat/ka
11. miejsca
Adam Fierla3Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Zdzisław Seredyńskilubelski
28laureat/ka
12. miejsca
Paweł Grądzki4V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieTomasz Tratkiewiczwarszawski
28laureat/ka
13. miejsca
Jerzy Woliński3III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w LublinieGrażyna Turbakiewiczlubelski
28laureat/ka
14. miejsca
Mariusz Witek3XIII Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w KrakowieBarbara Józefiakkrakowski
28laureat/ka
15. miejsca
Piotr Wróbel4I Liceum Ogólnokształcące w Sandomierzu,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum
Edward Mucharzeszowski
28laureat/ka
15. miejsca
Tomasz Walenta4XIX Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Warszawy w WarszawieWanda Słowikowskawarszawski
28laureat/ka
17. miejsca
Marek Nikodem3I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w InowrocławiuJanina Marczewskatoruński
28laureat/ka
18. miejsca
Witold Biedrzycki2XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w WarszawieAdam Kotarskiwarszawski
28laureat/ka
19. miejsca
Krzysztof Meissner3XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jana Śniadeckiego w WarszawieJuliusz Kozłowskiwarszawski
28laureat/ka
20. miejsca
Henryk Sapa4Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Goleniowie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Teresa Ginielewiczszczeciński
28laureat/ka
21. miejsca
Marek Grabowski4XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Małgorzaty Fornalskiej w Łodzi,
obecnie: XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Ewa Kufelnickałódzki
28laureat/ka
22. miejsca
Tomasz Targosiński4III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w LublinieTeresa Goworeklubelski
28laureat/ka
23. miejsca
Janusz Zawal4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieclubelski
28laureat/ka
24. miejsca
Rafał Kukliński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Marek Zwolińskiwarszawski
28laureat/ka
25. miejsca
Danuta Roguś4IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieclubelski
28laureat/ka
26. miejsca
Tomasz Kielski4II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieBolesław Lubakrakowski
28laureat/ka
27. miejsca
Michał Kraiński4III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w TarnowieJerzy Skalskirzeszowski
29laureat/ka
1. miejsca
Gotfryd Smolik5Technikum Elektryczne w Zabrzu,
obecnie: Technikum nr 7 w Zespole Szkół nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego
Elżbieta Strzałkowskagliwicki
29laureat/ka
2. miejsca
Andrzej Pałka3I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieZenon Pastuchalubelski
29laureat/ka
3. miejsca
Andrzej Stankiewicz4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
29laureat/ka
4. miejsca
Zbigniew Kozioł4I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w ZamościuSławomir Kasztelanlubelski
29laureat/ka
5. miejsca
Dariusz Śladowski4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
29laureat/ka
6. miejsca
Grzegorz Wrochna3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Grażyna Bilewskalubelski
29laureat/ka
7. miejsca
Piotr Mazur4XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w WarszawieJan Rutawarszawski
29laureat/ka
8. miejsca
Krzysztof Szymański4Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego
Stanisław Łozińskigdański
29laureat/ka
9. miejsca
Jacek Banaszczyk3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
29laureat/ka
10. miejsca
Janusz Oleniacz4Liceum Ogólnokształcące w ZSO im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
Stanisław Szymonikrzeszowski
29laureat/ka
11. miejsca
Paweł Grzelak4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Marek Zwolińskiwarszawski
29laureat/ka
12. miejsca
Włodzimierz Rohleder4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuElżbieta Bohdziewiczwrocławski
29laureat/ka
13. miejsca
Michał Jankowski4XLII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w WarszawieStanisław Więcekwarszawski
29laureat/ka
14. miejsca
Krzysztof Zabłocki4XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Jarosława Dąbrowskiego w WarszawieDorota Lewandowskawarszawski
29laureat/ka
15. miejsca
Marek Saik4Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Kętrzyńskiego
Stanisław Łozińskigdański
29laureat/ka
16. miejsca
Ryszard Czarnecki4VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieJerzy Ratajczykwarszawski
29laureat/ka
17. miejsca
Marcin Kubrak4Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Nałkowskiego w Wołominie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Nałkowskiego
Kazimierz Chudzian
29laureat/ka
18. miejsca
Dariusz Lis4IV Liceum Ogólnokształcące im. Hanki Sawickiej w Kielcach,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące
Jan Kowalczykczęstochowski
29laureat/ka
19. miejsca
Krzysztof Meissner4XXX Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w WarszawieKrystyna Żuchowskawarszawski
29laureat/ka
20. miejsca
Robert Szymaszek4Liceum Ogólnokształcące im. Jana Wiktora w Dębicy,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły
Czesław Surowiecrzeszowski
29laureat/ka
21. miejsca
Jerzy Sobczyk4I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieGrażyna Wojtowiczlubelski
29laureat/ka
22. miejsca
Arkadiusz Wróbel4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
29laureat/ka
23. miejsca
Krzysztof Jaszczur4XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w WarszawieJan Rutawarszawski
29laureat/ka
24. miejsca
Jerzy Cioslowski3XII Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Bieruta, Kraków – Nowa Huta,
obecnie: XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie
Edward Chmielakrakowski
30laureat/ka
1. miejsca
Grzegorz Szamel4Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w PłockuStanisław Stefańskitoruński
30laureat/ka
2. miejsca
Jarosław Wróblewski4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuElżbieta Bohdziewiczwrocławski
30laureat/ka
3. miejsca
Jerzy Ciosłowski4XII Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Bieruta, Kraków – Nowa Huta,
obecnie: XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Krakowie
Edward Chmielakrakowski
30laureat/ka
4. miejsca
Ksawery Stojda3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
dr Wiera Oliferukwarszawski
30laureat/ka
5. miejsca
Andrzej Praszmo5Technikum Elektryczne w Opolu,
obecnie: Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki
Jan Rerichczęstochowski
30laureat/ka
6. miejsca
Grzegorz Majcher2II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w KoszalinieDonald Szumotalskiszczeciński
30laureat/ka
7. miejsca
Wojciech Kazubski4Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w PruszkowieEugenia Celjowskawarszawski
30laureat/ka
8. miejsca
Wojciech Lerch4Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Zdzisław Seredyńskiwrocławski
30laureat/ka
9. miejsca
Paweł Trautman3V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieMaria Jachymczykwarszawski
30laureat/ka
10. miejsca
Witold Biedrzycki4XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w WarszawieAdam Kotarskiwarszawski
30laureat/ka
11. miejsca
Janusz Rosiek4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziStefan Gilerłódzki
30laureat/ka
12. miejsca
Jarosław Świątek4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Marek Zwolińskiwarszawski
30laureat/ka
13. miejsca
Andrzej Pałka4I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieZenon Pastuchalubelski
30laureat/ka
14. miejsca
Piotr Szymański4XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja w WarszawieWaldemar Czerniakowskiwarszawski
30laureat/ka
15. miejsca
Aleksander Filip Żarnecki2V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
30laureat/ka
16. miejsca
Adam Cały4I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w RaciborzuJadwiga Mokragliwicki
30laureat/ka
17. miejsca
Grzegorz Wrochna4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnolkształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Grażyna Bilewskawarszawski
30laureat/ka
18. miejsca
Piotr Majer3IX Liceum Ogólnokształcące im. Zygmunta Wróblewskiego w KrakowieJanusz Lenikkrakowski
30laureat/ka
19. miejsca
Jacek Świątkowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąk wrocławski
30laureat/ka
20. miejsca
Maciej Zygmunt4V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Krzysztof Sokalskikrakowski
30laureat/ka
21. miejsca
Tadeusz Foszcz3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma Piecka w Katowicach,
obecnie: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Krystyna Kalinowskagliwicki
30laureat/ka
22. miejsca
Paweł Skudlarski4III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuAgnieszka Lewańskawrocławski
30laureat/ka
23. miejsca
Jerzy Gierałt3II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w MielcuAdolf Alberskirzeszowski
31laureat/ka
1. miejsca
Aleksander Filip Żarnecki3V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
31laureat/ka
2. miejsca
Cezary Juszczak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
31laureat/ka
3. miejsca
Michał Kiełkowski4III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w Gdyni,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP
Alicja Twerdgdański
31laureat/ka
4. miejsca
Dariusz Wieczorek4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieclubelski
31laureat/ka
5. miejsca
Paweł Jałocha3I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowiedr Zofia Gołąb-Meyerkrakowski
31laureat/ka
6. miejsca
Paweł Stępień4XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego w Warszawie,
obecnie: XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha
Anna Wierzchowskawarszawski
31laureat/ka
7. miejsca
Dariusz Pośpiech3I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w ChorzowieZygmunt Janikśląsko–dąbrowski
31laureat/ka
8. miejsca
Krzysztof Miksa3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
31laureat/ka
9. miejsca
Jarosław Łuszcz4Liceum Ogólnokształcące im. XX lecia Polski Ludowej w Mońkach,
obecnie: Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Cypriana Kamila Norwida
Bernardeta Drewnowskabiałostocki
31laureat/ka
10. miejsca
Adam Jaroszewicz4XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w WarszawieJan Rutawarszawski
31laureat/ka
11. miejsca
Jacek Gaworczyk4XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziStanisław Pietrzakłódzki
31laureat/ka
12. miejsca
Zbigniew Płuciennik2IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w ŁodziBarbara Plesiewiczłódzki
31laureat/ka
13. miejsca
Sławomir Barański5Technikum Mechaniczne im. Obrońców Westerplatte w ZS Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli,
obecnie: Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte
Maria Sławińskarzeszowski
31laureat/ka
14. miejsca
Janusz Wróbel2Technikum Elektroniczne im. I. T. Korownikowa w Sosnowcu,
obecnie: Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
Stefania Szczepanikśląsko–dąbrowski
31laureat/ka
15. miejsca
Tadeusz Foszcz4VIII Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma Piecka w Katowicach,
obecnie: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Krystyna Kalinowskagliwicki
31laureat/ka
16. miejsca
Paweł Trautman4I Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieMaria Jachymczykwarszawski
31laureat/ka
17. miejsca
Adam Tychota5Technikum Elektryczne w ZS Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu,
obecnie: Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki
Jan Rerichczęstochowski
31laureat/ka
18. miejsca
Grzegorz Siuchta4I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w ElbląguAnna Wróblewskagdański
31laureat/ka
19. miejsca
Marek Morawiecki4XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w WarszawieMaciej Jenikewarszawski
31laureat/ka
20. miejsca
Robert Frączkiewicz4Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Zdzisław Seredyńskiwrocławski
31laureat/ka
21. miejsca
Jerzy Pilśniak4I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Gliwicach,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego
Stefania Nasiekgliwicki
31laureat/ka
22. miejsca
Dariusz Grabowski3I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w KoninieUrszula Perlińskapoznański
31laureat/ka
23. miejsca
Sławomir Grela4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieclubelski
31laureat/ka
24. miejsca
Rafał Jarodzki4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
32laureat/ka
1. miejsca
Cezary Juszczak4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
32laureat/ka
2. miejsca
Zbigniew Płuciennik3IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w ŁodziBarbara Plesiewiczłódzki
32laureat/ka
3. miejsca
Paweł Susicki3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w WarszawieMarian Chmielewskiwarszawski
32laureat/ka
4. miejsca
Olaf Mańczak4XLVII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w WarszawieJan Grużewskiwarszawon
32laureat/ka
5. miejsca
Paweł Jałocha4I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowiedr Zofia Gołąb-Meyerkrakowski
32laureat/ka
6. miejsca
Krzysztof Mnich3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
32laureat/ka
7. miejsca
Janusz Wróbel3Technikum Elektroniczne im. I. T. Korownikowa w Sosnowcu,
obecnie: Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
Stefania Szczepanikśląsko–dąbrowski
32laureat/ka
8. miejsca
Paweł Kębliński3XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Małgorzaty Fornalskiej w Łodzi,
obecnie: XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Stefan Zarębałódzki
32laureat/ka
9. miejsca
Piotr Bała4IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuJuliusz Domańskitoruński
32laureat/ka
10. miejsca
Grzegorz Telega4Zespół Szkół Ogólnokształcących w Rymanowie,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego
Hieronim Lalekrzeszowski
32laureat/ka
11. miejsca
Mirosław Lis2Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Jacek Bąkrzeszowski
32laureat/ka
12. miejsca
Jacek Pietraszek3Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego
Zdzisław Cygońkrakowski
32laureat/ka
13. miejsca
Andrzej Tokarski4Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte w RadomiuZbigniew Biernackilubelski
32laureat/ka
14. miejsca
Jarosław Lis2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuAgnieszka Lewańskawrocławski
32laureat/ka
15. miejsca
Janusz Pomirski3I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w MalborkuMieczysław Roedinggdański
32laureat/ka
16. miejsca
Dariusz Pośpiech4I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w ChorzowieZygmunt Janikśląsko–dąbrowski
32laureat/ka
17. miejsca
Wojciech Zabłotny4XLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w WarszawieWaldemar Kopaczwarszawski
32laureat/ka
18. miejsca
Maria Robaczewska4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyAnna Twarógtoruński
32laureat/ka
19. miejsca
Paweł Tarnowski4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
32laureat/ka
20. miejsca
Mariusz Olko4XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w WarszawiePaweł Jastrzębskiwarszawski
32laureat/ka
21. miejsca
Andrzej Modrzewski4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
32laureat/ka
22. miejsca
Tomasz Hrycak4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
32laureat/ka
23. miejsca
Maciej Rudaś4VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w GdyniTeresa Dyduchgdański
32laureat/ka
24. miejsca
Karol Kołodziej3VII Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we WrocławiuEmilia Bieniekwrocławski
32laureat/ka
25. miejsca
Piotr Postawka5Technikum Elektroniczne im. I. T. Korownikowa w Sosnowcu,
obecnie: Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
Anita Bujakśląsko–dąbrowski
33laureat/ka
1. miejsca
Wojciech Zabołotny4XLVIII Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w WarszawieWaldemar Kopaczwarszawski
33laureat/ka
2. miejsca
Krzysztof Mnich4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
33laureat/ka
3. miejsca
Wojciech Derkowski4Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Kluczborku,
obecnie: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza
Ryszard Filipczykczęstochowski
33laureat/ka
4. miejsca
Jarosław Strzeboński4II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana Sobieskiego w KrakowieBolesław Lubakrakowski
33laureat/ka
5. miejsca
Jarosław Bogusz4Liceum Ogólnokształcące im. II Pułku Nocnych Bombowców "Kraków” w Garwolinie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
Leopold Tukendorfbiałostocki
33laureat/ka
6. miejsca
Janusz Wróbel4Technikum Elektroniczne im. I. T. Korownikowa w Sosnowcu,
obecnie: Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
Stefania Szczepanikśląsko–dąbrowski
33laureat/ka
7. miejsca
Przemysław Siemion2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
33laureat/ka
8. miejsca
Henryk Borek4Technikum Hutniczo-Mechaniczne im. Janka Krasickiego w Ostrowcu Świętokrzyskim,
obecnie: Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3
Krystyna Główkaczęstochowski
33laureat/ka
9. miejsca
Jacek Wójcik2I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w TarnowieAdam Szklarzrzeszowski
33laureat/ka
10. miejsca
Wiesław Wronka4Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego
Zdzisław Cygońkrakowski
33laureat/ka
11. miejsca
Mirosław BoberV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Krzysztof Sokalskikrakowski
33laureat/ka
12. miejsca
Mirosław Lis3Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Jacek Bąkrzeszowski
33laureat/ka
13. miejsca
Paweł LatosińskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuBożena Moldehawerpoznański
33laureat/ka
14. miejsca
Andrzej Bobyk4II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Lubinie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
Marek Kudlickiwrocławski
33laureat/ka
15. miejsca
Michał WarchołLiceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w ŻyrardowieHelena Marcinkowskawarszawski
33laureat/ka
16. miejsca
Jarosław Lis3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuAgnieszka Lewańskawrocławski
33laureat/ka
17. miejsca
Piotr Wójcik2Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we WrześniAleksandra Przybylskapoznański
33laureat/ka
18. miejsca
Sławomir NiewiadowskiLiceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Bełchatowie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego
Ludmiła Zochniakłódzki
33laureat/ka
19. miejsca
Adam OsieckiXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w WarszawieIgnacy Rudzińskiwarszawski
33laureat/ka
20. miejsca
Sławomir WineckiLiceum Ogólnokształcące w Myszkowie,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego
Aleksander Surmaczęstochowski
33laureat/ka
21. miejsca
Zbigniew Płuciennik4IV Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Sczanieckiej w ŁodziBarbara Plesiewiczłódzki
33laureat/ka
22. miejsca
Piotr Hajłasz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
dr Wiera Oliferukwarszawski
33laureat/ka
23. miejsca
Stefan JarominekXIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Marek Zwolińskiwarszawski
33laureat/ka
24. miejsca
Tomasz BarczykLiceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego
Włodzimierz Tybońśląsko–dąbrowski
33laureat/ka
25. miejsca
Paweł Susicki4VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w WarszawieMarian Chmielewskiwarszawski
33laureat/ka
26. miejsca
Paweł Kębliński4XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Małgorzaty Fornalskiej w Łodzi,
obecnie: XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Stefan Zarembałódzki
34laureat/ka
1. miejsca
Mirosław Lis4Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Jacek Bąkrzeszowski
34laureat/ka
2. miejsca
Jacek Wójcik3I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w TarnowieAdam Szklarzrzeszowski
34laureat/ka
3. miejsca
Marcin Wolter4I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w Krakowiedr Zofia Gołąb-Meyer, Krzysztof Goleckrakowski
34laureat/ka
4. miejsca
Piotr Hajłasz4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
dr Wiera Oliferukwarszawski
34laureat/ka
5. miejsca
Przemysław Siemion3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
34laureat/ka
6. miejsca
Henryk Borek5Technikum Hutniczo-Mechaniczne im. Janka Krasickiego w Ostrowcu Świętokrzyskim,
obecnie: Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3
Krystyna Walczykczęstochowski
34laureat/ka
7. miejsca
Sławomir Winecki4Liceum Ogólnokształcące w Myszkowie,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. mjr. Henryka Sucharskiego
Aleksander Surmaczęstochowski
34laureat/ka
8. miejsca
Wojciech Węgrzycki4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Jan Szafranieclubelski
34laureat/ka
9. miejsca
Krzysztof Rudnik4XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w WarszawieWłodzimierz Zieliczwarszawski
34laureat/ka
10. miejsca
Krzysztof Muchorowski4II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Lubinie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
Marek Kudlickiwrocławski
34laureat/ka
11. miejsca
Janusz Wróbel5Technikum Elektroniczne im. I. T. Korownikowa w Sosnowcu,
obecnie: Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych
Stefania Szczepanikśląsko–dąbrowski
34laureat/ka
12. miejsca
Piotr StawickiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
dr Jerzy Brojanwarszawski
34laureat/ka
13. miejsca
Maciej KrzyżanowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieMirosław Cieślaklubelski
34laureat/ka
14. miejsca
Wojciech BerkowskiLiceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Kluczborku,
obecnie: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza
Ryszard Filipczykczęstochowski
34laureat/ka
15. miejsca
Piotr Wójcik4Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we WrześniAleksandra Przybylskapoznański
34laureat/ka
16. miejsca
Mirosław Kobak3Technikum Elektryczno-Elektroniczne w Kędzierzynie-Koźlu,
obecnie: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących
Stefan Kopećczęstochowski
34laureat/ka
17. miejsca
Andrzej CichockiTechnikum Elektroniczno-Mechaniczne w Zespole Szkół Elektronicznych im. Polskiej Partii Robotniczej w Warszawie,
obecnie: Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej „Żywiciel” w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych
Barbara Zygmuntwarszawski
34laureat/ka
18. miejsca
Aleksander MalinowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w GdańskuWanda Larczyńska-Rencgdański
34laureat/ka
19. miejsca
Jan Bała4Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w MyślenicachJanina Śliwakrakowski
34laureat/ka
20. miejsca
Sławomir Borkowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
34laureat/ka
21. miejsca
Mariusz SurmaZespół Szkół Mechanicznych w Kielcach,
obecnie: Zespół Szkół Mechanicznych im. gen. Władysława Sikorskiego
Stanisław Mikołajczykczęstochowski
34laureat/ka
22. miejsca
Sławomir PłazaLiceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w Kępnie,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące nr I im. mjra Henryka Sucharskiego
Barbara Zwolenkiewiczpoznański
34laureat/ka
23. miejsca
Artur SierantLiceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w CzłuchowieRoman Cybulskigdański
34laureat/ka
24. miejsca
Zbigniew LipowczanTechnikum Elektroniczne im. Edwarda Abramowskiego w Katowicach,
obecnie: Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. Edwarda Abramowskiego
Anna Molendaśląsko–dąbrowski
34laureat/ka
25. miejsca
Paweł DomańskiXXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w WarszawieAdam Anuszewskiwarszawski
34laureat/ka
26. miejsca
Julian Myrcha3II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w WarszawieMałgorzata Żuber-Zieliczwarszawski
34laureat/ka
27. miejsca
Przemysław WachniewLiceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. ks. Stanisława Konarskiego
Józef Cyganikkrakowski
34laureat/ka
28. miejsca
Artur StefanowiczXXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w WarszawieWłodzimierz Zieliczwarszawski
34laureat/ka
29. miejsca
Błażej SawionekV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Karola Świerczewskiego w Toruniu,
obecnie: V Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
Aleksandra Romańskatoruński
35laureat/ka
1. miejsca
Jacek Wójcik4I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w TarnowieAdam Szklarzrzeszowski
35laureat/ka
2. miejsca
Witold Skiba3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-BiałejZbigniew Kubicakrakowski
35laureat/ka
3. miejsca
Piotr JastrzębskiXXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugo Kołłątaja w WarszawieJan Rutawarszawski
35laureat/ka
4. miejsca
Przemysław Siemion4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
35laureat/ka
5. miejsca
Robert ChrzanLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej Woli,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej
Stanisław Szymonikrzeszowski
35laureat/ka
6. miejsca
Julian Myrcha4II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w WarszawieMałgorzata Żuber-Zieliczwarszawski
35laureat/ka
7. miejsca
Robert Maksymiuk3II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w WarszawieTomasz Gorazdowskiwarszawski
35laureat/ka
8. miejsca
Paweł BrückmanI Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieBogdan Bergerkrakowski
35laureat/ka
9. miejsca
Sławomir Borkowski4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
35laureat/ka
10. miejsca
Damian FojtZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w RybnikuLucyna Szletynśląsko–dąbrowski
35laureat/ka
11. miejsca
Jacek Zienkiewicz4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
35laureat/ka
12. miejsca
Grzegorz Kondrat2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarek Łaźniakwrocławski
35laureat/ka
13. miejsca
Sławomir JędrzejczykXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Małgorzaty Fornalskiej w Łodzi,
obecnie: XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Ewa Kufelnickałódzki
35laureat/ka
14. miejsca
Adam KaczyńskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w GdańskuTeresa Głuszczakgdański
35laureat/ka
15. miejsca
Krzysztof Koczyjan4Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tarnobrzegu,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Jacek Bąkrzeszowski
35laureat/ka
16. miejsca
Bartłomiej KadziewiczI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w ElbląguJerzy Łysiakgdański
35laureat/ka
17. miejsca
Jacek SzwedaLiceum Ogólnokształcące im. Karola Miarki w Żorach,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Karola Miarki
Leokadia Biegunśląsko–dąbrowski
35laureat/ka
18. miejsca
Michał Vieth4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnolkształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
35laureat/ka
19. miejsca
Jarosław SawkoZespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Białymstoku,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej
Ireneusz Zackiewiczbiałostocki
35laureat/ka
20. miejsca
Piotr PogorzelskiXXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w WarszawieAdam Anuszewskiwarszawski
35laureat/ka
21. miejsca
Jarosław Kwapisz4II Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w SopocieWłodzimierz Pakułagdański
35laureat/ka
22. miejsca
Mariusz RaczkowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w BydgoszczyJacek Pelczarskitoruński
35laureat/ka
23. miejsca
Jarosław SzczepanikI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
35laureat/ka
24. miejsca
Paweł Misiurewicz3XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w WarszawieJadwiga Holaswarszawski
35laureat/ka
25. miejsca
Andrzej PlazaZespół Szkół Elektroniczno-Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Zabrzu,
obecnie: Technikum nr 7 w Zespole Szkół nr 10 im. prof. Janusza Groszkowskiego
Elżbieta Strzałkowskaśląsko–dąbrowski
35laureat/ka
26. miejsca
Marek JagockiI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
36laureat/ka
1. miejsca
Witold Skiba4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-BiałejZbigniew Kubicakrakowski
36laureat/ka
2. miejsca
Grzegorz Kondrat3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarek Łaźniakwrocławski
36laureat/ka
3. miejsca
Andrzej Pyka4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
36laureat/ka
4. miejsca
Piotr Kossacki2XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
36laureat/ka
5. miejsca
Marcin Konecki4XL Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Warszawie,
obecnie: XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego
Lech Nowickiwarszawski
36laureat/ka
6. miejsca
Grzegorz Łabędzki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarek Łaźniakwrocławski
36laureat/ka
7. miejsca
Paweł Misiurewicz4XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w WarszawieJadwiga Holaswarszawski
36laureat/ka
8. miejsca
Paweł Grochowski4LIII Liceum Ogólnokształcące Stowarzyszenia PAX pw. św. Augustyna w Warszawie,
obecnie: nieistniejące
Wanda Słowikowskawarszawski
36laureat/ka
9. miejsca
Jan Karbowski4Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Stanisława Dubois w Koszalinie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois
Stefan Turowskiszczeciński
36laureat/ka
10. miejsca
Robert Maksymiuk4II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w WarszawieTomasz Gorazdowskiwarszawski
36laureat/ka
11. miejsca
Radosław ChrząstowskiZespół Szkół Zawodowych nr 1 w Lubartowie,
obecnie: Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej
Krystyna Kopećlubelski
36laureat/ka
12. miejsca
Paweł Stanek3IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Anioła w Tarnowie,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
Maria Powroźnikrzeszowski
36laureat/ka
13. miejsca
Maciej SawickiXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w WarszawieJadwiga Holaswarszawski
36laureat/ka
14. miejsca
Witold MłynarczykI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
36laureat/ka
15. miejsca
Igor SikorskiI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
36laureat/ka
16. miejsca
Krzysztof LeszczyńskiXLIV Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Dobiszewskiego w Warszawie,
obecnie: XLIV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha
Tomasz Mrózwarszawski
36laureat/ka
17. miejsca
Tomasz LisIII Liceum Ogólnokształcące im. Marcina Kasprzaka w PoznaniuJerzy Pawłowskipoznański
36laureat/ka
18. miejsca
Andrzej Daniluk3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Zofia Gołąb-Meyerkrakowski
36laureat/ka
19. miejsca
Arkadiusz Goetz2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuMichał Głowackiwrocławski
36laureat/ka
20. miejsca
Michał GawryśII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w Warszawie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Tomasz Gorazdowskiwarszawski
36laureat/ka
21. miejsca
Leszek Szczeciński4V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie,
obecnie: V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka
Stefan Żylińskiszczeciński
36laureat/ka
22. miejsca
Wiesław Czerwiński3V Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w Szczecinie,
obecnie: V Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Asnyka
Stefan Żylińskiszczeciński
36laureat/ka
23. miejsca
Piotr OstapkowiczTechnikum Elektroniczno-Mechaniczne w Zespole Szkół Elektronicznych im. Polskiej Partii Robotniczej w Warszawie,
obecnie: Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej „Żywiciel" w Zespole Szkół Elektronicznych i Licealnych
Barbara Zygmuntwarszawski
36laureat/ka
23. miejsca
Marek Wojtyra4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
dr inż. Jan Dunin-Borkowskiwarszawski
37laureat/ka
1. miejsca
Piotr Kossacki3XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
37laureat/ka
2. miejsca
Tomasz Motylewski2XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Małgorzaty Fornalskiej w Łodzi,
obecnie: XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Agnieszka Bienieckałódzki
37laureat/ka
3. miejsca
Cezary Śliwa1LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w WarszawieTeresa Lipnickawarszawski
37laureat/ka
4. miejsca
Andrzej Daniluk4V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Zofia Gołąb-Meyerkrakowski
37laureat/ka
5. miejsca
Wojciech KIimala4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-BiałejJanina Kaczmarczykkrakowski
37laureat/ka
6. miejsca
Grzegorz Szalach5Technikum Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej Gdańskiej w Krakowie,
obecnie: Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku
Sławomir Rzemekkrakowski
37laureat/ka
7. miejsca
Grzegorz Kondrat4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarek Łaźniakwrocławski
37laureat/ka
8. miejsca
Stanisław Postawka4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarek Łaźniakwrocławski
37laureat/ka
9. miejsca
Maciej Sawicki4XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w WarszawieJadwiga Holaswarszawski
37laureat/ka
10. miejsca
Robert Stojek4XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
dr Jerzy Brojanwarszawski
37laureat/ka
11. miejsca
Jarosław Bartosik4III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w LublinieJacek Wicińskilubelski
37laureat/ka
12. miejsca
Marcin Fiałkowski4Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starogardzie Gdańskim,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Danuta Litkagdański
37laureat/ka
13. miejsca
Tomasz Barszczak4XXI Liceum Ogólnokształcące im. Hugo Kołłątaja w WarszawieBarbara Czaplawarszawski
37laureat/ka
14. miejsca
Arkadiusz Goetz4III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuMichał Głowackiwrocławski
37laureat/ka
15. miejsca
Paweł Stanek4IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Anioła w Tarnowie,
obecnie: IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
Maria Powroźnikrzeszowski
37laureat/ka
16. miejsca
Grzegorz Jabłoński3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziStefania Łakomickałódzki
37laureat/ka
17. miejsca
Paweł KIimczewski3VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieWiesław Cwalinawarszawski
37laureat/ka
18. miejsca
Mirosław Makarewicz4II Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w PuławachJadwiga Kosińskalubelski
37laureat/ka
19. miejsca
Robert Nikołajew4XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w WarszawieJadwiga Holaswarszawski
37laureat/ka
20. miejsca
Arkadiusz Śledź3Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w BrzeskuCzesław Żółtekkrakowski
37laureat/ka
21. miejsca
Tomasz Gulczyński4VI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w SzczecinieEdward Szufranowiczszczeciński
37laureat/ka
22. miejsca
Michał Wierzbicki3VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieWiesław Cwalinawarszawski
37laureat/ka
23. miejsca
Michał Szłapa3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-BiałejZbigniew Kubicakrakowski
38laureat/ka
1. miejsca
Piotr Kossacki4XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
38laureat/ka
2. miejsca
Romuald Janik3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Sławomir Brzezowskikrakowski
38laureat/ka
3. miejsca
Tomasz Motylewski3XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Małgorzaty Fornalskiej w Łodzi,
obecnie: XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Agnieszka Bienieckałódzki
38laureat/ka
4. miejsca
Krzysztof Oleszkiewicz4LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w WarszawieTomasz Sobiepanwarszawski
38laureat/ka
5. miejsca
Cezary Śliwa2LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w WarszawieTeresa Lipnickawarszawski
38laureat/ka
6. miejsca
Łukasz Musolf4XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Małgorzaty Fornalskiej w Łodzi,
obecnie: XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Zofia Spelakłódzki
38laureat/ka
7. miejsca
Michał Szłapa4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-BiałejZbigniew Kubicakrakowski
38laureat/ka
8. miejsca
Jakub Witkowski4VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Radomiu,
obecnie: VI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego
Marek Golkalubelski
38laureat/ka
9. miejsca
Andrzej Kudlicki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Klementa Gottwalda w Warszawie,
obecnie: XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica
Nina Tomaszewskawarszawski
38laureat/ka
10. miejsca
Leszek Mencnarowski4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Bielsku-BiałejZbigniew Kubicakrakowski
38laureat/ka
11. miejsca
Andrzej Szymczak4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w GdańskuMaria Krzeczkowskagdański
38laureat/ka
12. miejsca
Wit Więch3II Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Przemyślu,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Morawskiego
Michał Ubermanrzeszowski
38laureat/ka
13. miejsca
Piotr Omenzetter4IV Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w GdyniWłodzimierz Subczynskigdański
38laureat/ka
14. miejsca
Przemysław Repetowicz2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma Piecka w Katowicach,
obecnie: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Bogusław Lanusznyśląsko–dąbrowski
38laureat/ka
15. miejsca
Marcin Mierzejewski2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma Piecka w Katowicach,
obecnie: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Bogusław Lanusznyśląsko–dąbrowski
38laureat/ka
16. miejsca
Grzegorz Domański4XLV Liceum Ogólnokształcące im. Romualda Traugutta w WarszawieStansław Lipińskiwarszawski
38laureat/ka
17. miejsca
Michał Rams2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w GdańskuHalina Zamościńskagdański
38laureat/ka
18. miejsca
Andrzej Jodłowski4I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Wiktora w Dębicy,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły
Antoni Wozowiczlubelski
38laureat/ka
19. miejsca
Zbisław Tabor4IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w SosnowcuJadwiga Dobieckaśląsko–dąbrowski
38laureat/ka
20. miejsca
Tomasz Grzesiak4I Liceum Ogólnokształcące im. Bartłomieja Nowodworskiego w KrakowieMarian Różyckikrakowski
38laureat/ka
21. miejsca
Krzysztof Michalski4Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Ełku,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego
Henryk Kupiecbiałostocki
38laureat/ka
22. miejsca
Marcin Zygmunt4II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w LubinieMarek Kudlickiwrocławski
38laureat/ka
23. miejsca
Jarosław Jaksa3II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w PabianicachKrzysztof Spionekłódzki
38laureat/ka
24. miejsca
Wojciech Sadowy5Technikum Elektroniczne w ZS Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opolu,
obecnie: Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki
Jan Rerichczęstochowski
39laureat/ka
1. miejsca
Tomasz Motylewski4XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Małgorzaty Fornalskiej w Łodzi,
obecnie: XXVI Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Agnieszka Bienieckałódzki
39laureat/ka
2. miejsca
Michał RamsXII Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Bieruta w Krakowie,
obecnie: XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
Tomasz Turekkrakowski
39laureat/ka
3. miejsca
Kacper Sokołowski2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziStefania Łakomickałódzki
39laureat/ka
4. miejsca
Krzysztof Bobrowski3Zespól Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Adama Mickiewicza w Stargardzie Szczecińskim,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Stargardzie
Alina Jabłońskaszczeciński
39laureat/ka
5. miejsca
Cezary Śliwa3LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w WarszawieTeresa Lipnickawarszawski
39laureat/ka
6. miejsca
Romuald Janik4V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Sławomir Brzezowskikrakowski
39laureat/ka
7. miejsca
Konrad Banaszek2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w GdańskuKrystyna Sadłowskagdański
39laureat/ka
8. miejsca
Leszek Motyka3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieMarek Cygankrakowski
39laureat/ka
9. miejsca
Krzysztof Rosiński4XXVIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w Łodzi,
obecnie: nieistniejące, zlikwidowane w 2011 r.
Wiesława Góralłódzki
39laureat/ka
10. miejsca
Bartosz Lis4I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w ZgierzuZenon Szumińskiłódzki
39laureat/ka
11. miejsca
Wojciech Noworyta4III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuStanisław Milewskiwrocławski
39laureat/ka
12. miejsca
Marek Jezowit4IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieFranciszka Kitarzeszowski
39laureat/ka
13. miejsca
Stawomir Kozieł5Zespół Szkół Elektronicznych im. XXV-lecia Ludowego Wojska Polskiego w Bydgoszczy,
obecnie: Zespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego
Barbara Hylatoruński
39laureat/ka
14. miejsca
Sebastian Radomski2VI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w SzczecinieEdward Szufranowiczszczeciński
39laureat/ka
15. miejsca
Wojciech Płonka4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziStefania Łakomickałódzki
39laureat/ka
16. miejsca
Piotr Buszka3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
39laureat/ka
17. miejsca
Tomasz Kulpa4I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w KatowicachIrena Bortelśląsko–dąbrowski
39laureat/ka
18. miejsca
Krzysztof Giaro2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w GdańskuKrystyna Sadłowskagdański
39laureat/ka
19. miejsca
Dariusz Plewczyński4LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w WarszawieJolanta Lipszycwarszawski
39laureat/ka
20. miejsca
Ładyslaw Włodarski3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
39laureat/ka
21. miejsca
Dagmar SłowińskiI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
39laureat/ka
22. miejsca
Damian Kopański4II Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące nr II im. Joachima Chreptowicza
Tadeusz Wieczorekczęstochowski
39laureat/ka
23. miejsca
Krzysztof Wiśniewski4VI Liceum Ogólnokształcące im.Tadeusza Reytana w WarszawieHanna Wiewiórkowskawarszawski
39laureat/ka
24. miejsca
Piotr Szymczak2IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w WarszawieIlia Juryskiwarszawski
39laureat/ka
25. miejsca
Wojciech Kumala4X Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu,
obecnie: Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej
Wanda Walkowiakwrocławski
39laureat/ka
26. miejsca
Marcin Mierzejewski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma Piecka w Katowicach,
obecnie: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Bogusław Lanusznygliwicki
39laureat/ka
27. miejsca
Ewa Gnatowska4III Liceum Ogólnokształcące im. Małgorzaty Fornalskiej w Białymstoku,
obecnie: III Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki
Wilhelmina Czernówskabiałostocki
39laureat/ka
28. miejsca
Piotr Dudziak3I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuElżbieta Schwermerpoznański
40laureat/ka
1. miejsca
Michał Rams4XII Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w KrakowieTomasz Turekkrakowski
40laureat/ka
2. miejsca
Leszek Motyka4V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieMarek Cygankrakowski
40laureat/ka
3. miejsca
Jacek Pliszka3I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁomżyWanda Kęciakbiałostocki
40laureat/ka
4. miejsca
Kacper Sokołowski3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziStefania Łakomickałódzki
40laureat/ka
5. miejsca
Olgierd Cybulski4Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Stanisława Dubois w Koszalinie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois
Stefan Turowskiszczeciński
40laureat/ka
6. miejsca
Krzysztof Giaro3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w GdańskuKrystyna Sadłowskagdański
40laureat/ka
7. miejsca
Marek Michałkiewicz4Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Broniewskiego w Bolesławcu,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego
Irena Bazanwrocławski
40laureat/ka
8. miejsca
Cezary Śliwa4LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w WarszawieTeresa Lipnickawarszawski
40laureat/ka
9. miejsca
Marcin Sieprawski4Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Skawinie,
obecnie: Zespół Szkół Elektryczno-Ekonomicznych
Jerzy Wątorkrakowski
40laureat/ka
10. miejsca
Ewa Czuchry3I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuEugeniusz Dawidziukbiałostocki
40laureat/ka
11. miejsca
Mariusz Białecki4I Liceum Ogólnokształcące im. Ludwika Waryńskiego w Bydgoszczy,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
Regina Różyczkatoruński
40laureat/ka
12. miejsca
Marcin Kloc3I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełły w DębicyAntoni Wozowiczrzeszowski
40laureat/ka
13. miejsca
Cezary Sobaniec3Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Stanisława Dubois w Koszalinie,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois
Stefan Turowskiszczeciński
40laureat/ka
14. miejsca
Grzegorz Popiela5Zespół Szkół Elektryczno-Mechanicznych w Skawinie,
obecnie: Zespół Szkół Elektryczno-Ekonomicznych
Jerzy Wątorkrakowski
40laureat/ka
15. miejsca
Przemysław Repetowicz4VIII Liceum Ogólnokształcące im. Wilhelma Piecka w Katowicach,
obecnie: VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Bogusław Lanusznygliwicki
40laureat/ka
16. miejsca
Konrad Banaszek3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w GdańskuKrystyna Sadłowskagdański
40laureat/ka
17. miejsca
Krzysztof Bobrowski4ZS Ogólnokształcących nr 1 im. Adama Mickiewicza w Stargardzie Szczecińskim,
obecnie: I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Stargardzie
Alina Jabłońskaszczeciński
40laureat/ka
18. miejsca
Jakub Rysz4V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieMarek Cygankrakowski
40laureat/ka
19. miejsca
Grzegorz Drwal4IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w SosnowcuMaria Pawełczykśląsko–dąbrowski
40laureat/ka
20. miejsca
Mariusz Siomak4II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w Lublinie,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego
Jerzy Cieniawalubelski
40laureat/ka
21. miejsca
Ładysław Włodarski4I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziHanna Szyburskałódzki
40laureat/ka
22. miejsca
Tomasz Gawlik4I LO Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w PszczynieKazimierz Łukaszekśląsko–dąbrowski
40laureat/ka
23. miejsca
Piotr Dudziak4I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuElżbieta Schwermerpoznański
40laureat/ka
24. miejsca
Marcin Hoffmann4I Liceum Ogólnokształcące im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuElżbieta Schwermerpoznański
40laureat/ka
25. miejsca
Tomasz Jędrzejczak4Liceum Ogólnokształcące im. I Armii Wojska Polskiego w Drawsku PomorskimTadeusz Adamowiczszczeciński
40laureat/ka
26. miejsca
Roman Wencel3Zespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w OpoluJan Rerichczęstochowski
40laureat/ka
27. miejsca
Tomasz Kobak3Zespół Szkół im. Janka Krasickiego w Kędzierzynie-Koźlu,
obecnie: II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika
Marek Wydraczęstochowski
40laureat/ka
28. miejsca
Magda Rojek4XXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w WarszawiePaweł Jastrzębskiwarszawski
41laureat/ka
1. miejsca
Jacek PliszkaLO im. Tadeusza Kościuszki w Łomżybiałostocki
41laureat/ka
2. miejsca
Marek CzajkowskiXIII LO w Szczecinieszczeciński
41laureat/ka
3. miejsca
Jacek WojdełI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
41laureat/ka
4. miejsca
Konrad BanaszekI LO im. Mikołaja Kopernika w Gdańskugdański
41laureat/ka
5. miejsca
Jacek KasprzakTechnikum Elektroniczno-Mechaniczne w Warszawiewarszawski
41laureat/ka
6. miejsca
Cezary SobaniecZSO nr 1 im. Stanisława Dubois w Koszalinieszczeciński
41laureat/ka
7. miejsca
Jarosław PietrzykZespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Biłgoraju
41laureat/ka
8. miejsca
Hubert KlekowiczXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
41laureat/ka
9. miejsca
Marcin PiaskowskiVI LO im. Wacława Sierpińskiego w Gdyniigdański
41laureat/ka
10. miejsca
Tomasz ŚmigielskiTechnikum Elektroniczne im. 25-lecia Wojska Polskiego w Bydgoszczytoruński
41laureat/ka
11. miejsca
Barbara SmalskaZSO im. Jana III Sobieskiego w Nysie
41laureat/ka
12. miejsca
Jacek DomańskiLO im. Tadeusza Kościuszki w Łukowie
41laureat/ka
13. miejsca
Longin BrzezińskiII LO im. Marii Konopnickiej w Opoluczęstochowski
41laureat/ka
14. miejsca
Jan DymaraXIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiuwrocławski
41laureat/ka
15. miejsca
Karol Zadora-PrzyłęckiXXVII LO im. Tadeusza Czackiego w Warszawiewarszawski
41laureat/ka
16. miejsca
Marek PyciaI LO im. Mikołaja Kopernika w Bielsko-Białejkrakowski
41laureat/ka
17. miejsca
Ewa CzuchryI LO im. Adama Mickiewicza w Białymstokubiałostocki
41laureat/ka
18. miejsca
Roman WencelZespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opoluczęstochowski
41laureat/ka
19. miejsca
Tomasz JurkiewiczLO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Rykach
41laureat/ka
20. miejsca
Wojciech MacykII LO im. Mikołaja Kopernika w Mielcukrakowski
42laureat/ka
1. miejsca
Andrzej KomisarskiI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
42laureat/ka
2. miejsca
Mariusz SzyposzyńskiLO im. Mikołaja Kopernika Iłża
42laureat/ka
3. miejsca
Łukasz WiecheckiII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Legnicy
42laureat/ka
4. miejsca
Jarosław PotiukZSO nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku
42laureat/ka
5. miejsca
Piotr ŁoniewskiZespół Szkół Elektronicznych w Warszawiewarszawski
42laureat/ka
6. miejsca
Roman WencelZespół Szkół Elektrycznych im. Tadeusza Kościuszki w Opoluczęstochowski
42laureat/ka
7. miejsca
Piotr Wojciech ŚniadyXIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiuwrocławski
42laureat/ka
8. miejsca
Paweł SidorykTechnikum Elektryczne im. Janusza Groszkowskiego w Białymstokubiałostocki
42laureat/ka
9. miejsca
Grzegorz KlimekVI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiulubelski
42laureat/ka
10. miejsca
Marcin JustII LO im. Jan Kasprowicza w Kutnie
42laureat/ka
11. miejsca
Marek CzajkowskiXIII LO w Szczecinieszczeciński
42laureat/ka
12. miejsca
Tomasz SchreiberIV LO im. Mikołaja Kopernika w Toruniutoruński
42laureat/ka
13. miejsca
Paweł MierzejewskiII LO im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim
42laureat/ka
14. miejsca
Janusz Nikodem PopławskiVI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiulubelski
43laureat/ka
1. miejsca
Marek CzajkowskiXIII LO w Szczecinieszczeciński
43laureat/ka
2. miejsca
Andrzej KomisarskiI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
43laureat/ka
3. miejsca
Marcin MuchaII LO Jana Hetmana Zamoyskiego w Lublinielubelski
43laureat/ka
4. miejsca
Przemysław KozankiewiczVI LO im. Tadeusza Reytana w Warszawiewarszawski
43laureat/ka
5. miejsca
Igor DydenkoV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
43laureat/ka
6. miejsca
Tomasz SchreiberIV LO im. Tadeusza Kościuszki w Toruniutoruński
43laureat/ka
7. miejsca
Ernest JankowskiI LO im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze
43laureat/ka
8. miejsca
Andrzej GilewskiLO im. Cypriana Kamila Norwida Mońki
43laureat/ka
9. miejsca
Grzegorz KlimekVI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiulubelski
43laureat/ka
10. miejsca
Paweł ZychLO nr 1 im. Stanisława Dubois w Koszalinieszczeciński
43laureat/ka
11. miejsca
Dariusz DziudaZespół Szkół Elektronicznych im. Marie Skłodowskiej-Curie w Zielonej Górze
43laureat/ka
12. miejsca
Marcin OstrowskiI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
43laureat/ka
13. miejsca
Michał MitrowskiI LO im. Księcia Adama Czartoryskiego w Puławach
44laureat/ka
1. miejsca
Jarosław SimińskiI LO im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy
44laureat/ka
2. miejsca
Artur GawryszczakZespół Szkół Technicznych w Chełmie
44laureat/ka
3. miejsca
Marcin MuchaII LO im. Jana Hetmana Zamoyskiego w Lublinielubelski
44laureat/ka
4. miejsca
Edward GoerlichV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
44laureat/ka
5. miejsca
Jakub StrzałkowskiXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
44laureat/ka
6. miejsca
Jakub ZielińskiXXVII LO im. Tadeusza Czackiego w Warszawiewarszawski
44laureat/ka
7. miejsca
Ernest JankowskiI LO im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze
44laureat/ka
8. miejsca
Maciej JankowskiI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
44laureat/ka
9. miejsca
Aleksander SemanI LO im. Powstańców Śląskich w Rybniku
44laureat/ka
10. miejsca
Adam RycerzV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
44laureat/ka
11. miejsca
Adam BednorzII LO im. Cypriana Kamila Norwida w Tychach
45laureat/ka
1. miejsca
Jarosław SimińskiI LO im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy
45laureat/ka
2. miejsca
Marcin SawickiII LO im. Stefana Batorego w Warszawiewarszawski
45laureat/ka
3. miejsca
Jakub StrzałkowskiXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
45laureat/ka
4. miejsca
Paweł ZinLO nr 2 im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze
45laureat/ka
5. miejsca
Adam RycerzV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
45laureat/ka
6. miejsca
Krzysztof RoszkowskiV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
45laureat/ka
7. miejsca
Sławomir GinterIX LO im. Giuseppe di Vittorio w Gdańskugdański
45laureat/ka
8. miejsca
Michał Jan PlebanLO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowiewarszawski
45laureat/ka
9. miejsca
Piotr SmolińskiI LO im. Stanisława Staszica w Ostrowcu Świętokrzyskim
45laureat/ka
10. miejsca
Krzysztof LorekI LO im. Cypriana Kamila Norwida w Bydgoszczytoruński
45laureat/ka
11. miejsca
Franciszek RodziewiczZSO nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim
46laureat/ka
1. miejsca
Michał SzabelskiXXVI LO w Łodziłódzki
46laureat/ka
2. miejsca
Marcin SzlufikTechnikum Hutniczo-Mechaniczne w Ostrowcu Świętokrzyskim
46laureat/ka
3. miejsca
Maciej DemsI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
46laureat/ka
4. miejsca
Jarosław ŁabaziewiczI LO im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze
46laureat/ka
5. miejsca
Marek MiskaV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
46laureat/ka
6. miejsca
Paweł ŁużniakXXXI LO im. Ludwika Zamenhofa w Łodziłódzki
46laureat/ka
7. miejsca
Kamil KozeraVI LO im. Stefana Czarnieckiego w Szczecinieszczeciński
46laureat/ka
8. miejsca
Marcin BieńkowskiXIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiuwrocławski
46laureat/ka
9. miejsca
Paweł KlechaV LO im. Adama Mickiewicza w Częstochowieczęstochowski
46laureat/ka
10. miejsca
Adam GóreckiXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
46laureat/ka
11. miejsca
Maciej AntkowiakXIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiuwrocławski
46laureat/ka
12. miejsca
Michał PolitowskiII LO im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Olsztynie
46laureat/ka
13. miejsca
Michał Jan PlebanLO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowiewarszawski
46laureat/ka
14. miejsca
Paweł WierzbickiII LO im. Marii Konopnickiej w Zamościu
46laureat/ka
15. miejsca
Piotr SankowskiXLIX LO Johanna Wolfganga Goethego w Warszawiewarszawski
46laureat/ka
16. miejsca
Marek KamińskiI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
46laureat/ka
17. miejsca
Paweł WróblewskiV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
46laureat/ka
18. miejsca
Rafał KubinaZespół Szkół Technicznych w Kędzierzynie Koźle
46laureat/ka
19. miejsca
Piotr FitaLO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
47laureat/ka
1. miejsca
Piotr FitaLO im. Tadeusza Kościuszki w Wieluniu
47laureat/ka
2. miejsca
Jarosław ŁabaziewiczI LO im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze
47laureat/ka
3. miejsca
Wojciech DybalskiI LO im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniupoznański
47laureat/ka
4. miejsca
Rafał Demkowicz-DobrzańskiXI LO im. Mikołaja Reja w Warszawiewarszawski
47laureat/ka
5. miejsca
Łukasz MatyllaVIII LO im. Adama Mickiewicza w Poznaniupoznański
47laureat/ka
6. miejsca
Piotr LegutkoV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
47laureat/ka
7. miejsca
Michał MatuszewskiVIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicachgliwicki
47laureat/ka
8. miejsca
Piotr MiłośII LO im. Mikołaj Kopernika w Mielcukrakowski
47laureat/ka
9. miejsca
Michał Jan PlebanLO im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie
47laureat/ka
10. miejsca
Rafał MamakI LO im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu
47laureat/ka
11. miejsca
Wojciech WasilewskiXII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodziłódzki
47laureat/ka
12. miejsca
Hubert NiewiadomskiI LO im. Bolesława Prusa w Siedlcach
47laureat/ka
13. miejsca
Tomasz RadziszewskiSpołeczne LO w Żarach
47laureat/ka
14. miejsca
Paweł BajurkoXLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego w Warszawiewarszawski
47laureat/ka
15. miejsca
Paweł WierzbickiII LO im. Marii Konopnickiej w Zamościu
47laureat/ka
16. miejsca
Kamil SzotXXXI LO im. Ludwika Zamenhofa w Łodziłódzki
47laureat/ka
17. miejsca
Artur WirowskiI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
47laureat/ka
18. miejsca
Michał KijakII LO im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu
47laureat/ka
19. miejsca
Łukasz KłoskowskiZSO nr 1 im. Stefana Żeromskiego w Lęborku
47laureat/ka
20. miejsca
Grzegorz KlimaI LO w Legnicy
48laureat/ka
1. miejsca
Marek Tomasz BiskupII LO im. Stanisława Staszica w Starachowicach
48laureat/ka
2. miejsca
Paweł Aleksander MaślankiewiczVIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicachgliwicki
48laureat/ka
3. miejsca
Przemysław Piotr BroniekV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
48laureat/ka
4. miejsca
Andrzej Janusz JaroszV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
48laureat/ka
5. miejsca
Piotr NowakowskiZSO nr 2 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie Wielkopolskim
48laureat/ka
6. miejsca
Marcin Grzegorz DomagałaVI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiulubelski
48laureat/ka
7. miejsca
Piotr Rafał MiłośII LO im. Mikołaja Kopernika w Mielcukrakowski
48laureat/ka
8. miejsca
Michał Marcin KijakII LO im. Ziemi Olkuskiej w Olkuszu
48laureat/ka
9. miejsca
Wojciech WasilewskiXII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodziłódzki
48laureat/ka
10. miejsca
Wojciech Dominik SankowskiI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
48laureat/ka
11. miejsca
Michał Jan MatuszewskiVIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicachgliwicki
48laureat/ka
12. miejsca
Łukasz MatyllaVIII LO im. Adama Mickiewicz w Poznaniupoznański
48laureat/ka
13. miejsca
Tomasz HelbingXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
48laureat/ka
14. miejsca
Rafał Stanisław WardzińskiXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
48laureat/ka
15. miejsca
Krzysztof Łukasz MazurII LO im. Prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu
48laureat/ka
16. miejsca
Tadeusz Jerzy ZimirskiV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
48laureat/ka
17. miejsca
Konrad Bartłomiej RotuskiVI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiulubelski
48laureat/ka
18. miejsca
Wojciech Jerzy KamińskiI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
48laureat/ka
19. miejsca
Karol Marcin SzałowskiXIII LO im. Marii Piotrowiczowej w Łodziłódzki
48laureat/ka
20. miejsca
Maciej OsińskiI LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pabianicach
48laureat/ka
21. miejsca
Michał Krzysztof KaliszanLO Św. Marii Magdaleny i Św. Tomasza z Akwinu w Poznaniupoznański
49laureat/ka
1. miejsca
Rafał SarneckiXXXIII LO im. Mikołaja Kopernika w Warszawiewarszawski
49laureat/ka
2. miejsca
Przemysław BroniekV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
49laureat/ka
3. miejsca
Andrzej Janusz JaroszV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
49laureat/ka
4. miejsca
Jakub Maksymiliana GacXLI LO im. Joachima Lelewela w Warszawiewarszawski
49laureat/ka
5. miejsca
Piotr KołaczkowskiXXXIII im. Mikołaja Kopernika w Warszawiewarszawski
49laureat/ka
6. miejsca
Andrzej Tomasz GörlichV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
49laureat/ka
7. miejsca
Mateusz Marek GorycaVI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiulubelski
49laureat/ka
8. miejsca
Piotr Paweł SkibińskiIV LO im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowierzeszowski
49laureat/ka
9. miejsca
Artur JeżXIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiuwrocławski
49laureat/ka
10. miejsca
Grzegorz MiłośII LO im. Mikołaja Kopernika w Mielcukrakowski
49laureat/ka
11. miejsca
Andrzej Przemysław KarczyńskiXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
49laureat/ka
12. miejsca
Marcin Łukasz MarszałekXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
49laureat/ka
13. miejsca
Grzegorz PełkaV LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Warszawiewarszawski
49laureat/ka
14. miejsca
Stanisław Konrad SkowronekVIII LO im. Adama Mickiewicza w Poznaniupoznański
49laureat/ka
15. miejsca
Tomasz Maksymilian KłodaVIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicachgliwicki
49laureat/ka
16. miejsca
Grzegorz PotockiZespół Szkół Elektrycznych Nisko
49laureat/ka
17. miejsca
Bernard Dominik SchmidtLO im. Stanisława Wyspiańskiego Biecz
49laureat/ka
18. miejsca
Patryk LesiewiczLO Łapy
49laureat/ka
19. miejsca
Przemysław Krzysztof ZygulskiVI LO im. Tadeusza Reytana w Warszawiewarszawski
49laureat/ka
20. miejsca
Wojciech KamińskiI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
50laureat/ka
1. miejsca
Mateusz Stefan KwaśnickiIII LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiuwrocławski
50laureat/ka
2. miejsca
Maciej FijałkowskiXIII LO im. Marii Piotrowiczowej w Łodziłódzki
50laureat/ka
3. miejsca
Michał Krzysztof JóźwikowskiXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
50laureat/ka
4. miejsca
Adam Sławomir DziałakIV LO im. Hanki Sawickiej w Kielcach
50laureat/ka
5. miejsca
Andrzej Tomasz GörlichV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
50laureat/ka
6. miejsca
Tomasz DorauIV LO im. Tadeusza Kościuszki w Toruniutoruński
50laureat/ka
7. miejsca
Tomasz Wiktor KazimierczukI LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
50laureat/ka
8. miejsca
Marek Krzysztof MisztalII LO w Końskich
50laureat/ka
9. miejsca
Piotr PowałowskiV LO w Zielonej Górze
50laureat/ka
10. miejsca
Marcin Łukasz PilipczukXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
50laureat/ka
11. miejsca
Sebastian Andrzej PiechowiakZespół Szkół w Tarnowskich Górach
50laureat/ka
12. miejsca
Tomasz GubiecI LO im. Jędrzeja Śniadeckiego w Pabianicach
50laureat/ka
13. miejsca
Dariusz Konrad KuśmierekXXX LO im. Jana Śniadeckiego w Warszawiewarszawski
50laureat/ka
14. miejsca
Bartłomiej KochanowskiI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
50laureat/ka
15. miejsca
Miron Jacek SadziakII LO w Opoluczęstochowski
50laureat/ka
16. miejsca
Jarosław Piotr WronaI LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
55laureat/ka
1. miejsca
Michał Paweł Pilipczuk3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
55laureat/ka
2. miejsca
Krzysztof Zbigniew Niemkiewicz3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w RadomiuMarek Golkalubelski
55laureat/ka
3. miejsca
Marcin Piotr Sobczyk3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Jerzy Muchakrakowski
55laureat/ka
4. miejsca
Tomasz Marek Smoleński2VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w RadomiuMarek Golkalubelski
55laureat/ka
5. miejsca
Tomasz Badowski3II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieAnna Gut
55laureat/ka
6. miejsca
Michał Gawroński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
55laureat/ka
7. miejsca
Arkadiusz Paweł Trawiński3IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniudr Jacek Jurkowskitoruński
55laureat/ka
8. miejsca
Marcin Pawłowski3IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniudr Jacek Jurkowskitoruński
55laureat/ka
9. miejsca
Piotr Tomasz Godlewski3Publiczne Gimnazjum Nr 23 przy ZSO Nr 6 im. Jana Kochanowskiego w RadomiuGrażyna Bilewskalubelski
55laureat/ka
10. miejsca
Władysław Tadeusz Surała3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieRobert Stasiakwarszawski
55laureat/ka
11. miejsca
Adam Mariusz Ratajczak3VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiego w GdyniDorota Cegielskagdański
55laureat/ka
12. miejsca
Piotr Batog3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
55laureat/ka
13. miejsca
Konrad Henryk Wypchło3II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w StarachowicachJacek Orzechowski
55laureat/ka
14. miejsca
Jakub Stanisław Kobak3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
55laureat/ka
15. miejsca
Paweł Rafał Sznajder2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieRobert Stasiakwarszawski
55laureat/ka
16. miejsca
Juliusz Stasiewicz3I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuAndrzej Stasiewiczbiałostocki
55laureat/ka
17. miejsca
Kornel Maksymilian Maczyński3V Liceum Ogólnokształcące im. w Bielsku−BiałejEwa Gajda
55laureat/ka
18. miejsca
Marcin Stanisław Bieda2Liceum Ogólnokształcące ss. Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieAgata Rozmusrzeszowski
55laureat/ka
19. miejsca
Karol Jakub Wędołowski3I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we WłocławkuMariusz Sobczak
55finalista/kaMarcin Jarosław Abram3I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiegow GliwicachElżbieta Kwitek
55finalista/kaMarek Bukowicki2V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiegow WarszawieAnna Mazurkiewiczwarszawski
55finalista/kaJacek Caban3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczawe WrocławiuMarek Pacholskiwrocławski
55finalista/kaRadosław Tomasz Chrapkiewicz3V Liceum Ogólnokształcące im. w Bielsku−BiałejEwa Gajda
55finalista/kaŁukasz Czerwiński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw WarszawieRobert Stasiakwarszawski
55finalista/kaPatryk Michał Czmochowski3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczawe WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
55finalista/kaAnna Dąbrowska3I Liceum Ogólnokształcące im. w Radzyniu PodlaskimTadeusz Pastuszak
55finalista/kaKarol Maria Dąbrowski3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiegow Krakowiedr Ryszard Zapałakrakowski
55finalista/kaPiotr Dobel2I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiegow PrzemyśluDanuta Brud
55finalista/kaPaweł Duch2I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiegow DzierżoniowieElżbieta Jach
55finalista/kaŁukasz Bartłomiej Dulny3XIII Liceum Ogólnokształcące im. w SzczecinieTomasz Skowronszczeciński
55finalista/kaJan Christian Fuerst2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiegow Krakowiedr Sławomir Brzezowskikrakowski
55finalista/kaGrzegorz Franciszek Gil3I Liceum Ogólnokształcące im. Antoniego Osuchowskiegow CieszynieBarbara Zajdel
55finalista/kaJędrzej Bartłomiej Jabłoński3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
55finalista/kaMichał Sebastian Jarema3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczawe WrocławiuMarek Pacholskiwrocławski
55finalista/kaPiotr Jaroszyński3XXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiegow WarszawieBarbara Dłużewskawarszawski
55finalista/kaBartłomiej Kamiński2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
55finalista/kaEmil Aleksander Kaptur3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej−Curiew KatowicachBogusław Lanusznygliwicki
55finalista/kaAndrzej Tadeusz Kasiewicz3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczawe WrocławiuMarek Pacholskiwrocławski
55finalista/kaRobert Kos3II Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw StarachowicachJacek Orzechowski
55finalista/kaPrzemysław Marek Kośmider3II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiegow KrakowieGrzegorz Knapikkrakowski
55finalista/kaMichał Krzysztof Kowara2I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnykaw KaliszuTomasz Bartoszek
55finalista/kaJan Stanisław Krupa3II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiegow KrakowieGrzegorz Knapikkrakowski
55finalista/kaPaweł Kuczma3V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiegow Zielonej GórzeUrszula Kobus
55finalista/kaPiotr Andrzej Leśniewski2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernikaw ŁodziPiotr Matejałódzki
55finalista/kaMaciej Krzysztof Lisicki3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
55finalista/kaTobiasz Andrzej Łabuda2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczawe WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
55finalista/kaSzymon Zbyszko Malewski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczaw PoznaniuBożena Moldenhawerpoznański
55finalista/kaŁukasz Paweł Mazurek1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
55finalista/kaKrzysztof Mellem3I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiegow Jeleniej GórzeLechosław Trębicki
55finalista/kaJakub Kamil Meller2I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Duboisw KoszalinieStefan Turowskiszczeciński
55finalista/kaTomasz Motyliński3II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka Pierwszegow SzczecinieRyszard Plińskiszczeciński
55finalista/kaFilip Władysław Mróz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiejwe WrocławiuMarian Bąkwrocławski
55finalista/kaRobert Andrzej Obryk1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiegow Krakowiedr Ryszard Zapałakrakowski
55finalista/kaJakub Jerzy Osękowski2III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczawe WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
55finalista/kaJaromir Jarosław Panas3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
55finalista/kaWiktor Adam Pilewski1IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszkiw Toruniudr Jacek Jurkowskitoruński
55finalista/kaJarosław Przybyłowicz3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczaw PoznaniuBożena Moldenhawerpoznański
55finalista/kaŁukasz Adam Rek3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczaw PoznaniuBożena Moldenhawerpoznański
55finalista/kaTomasz Wojciech Rogozik3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiegow RadomiuMarek Golkalubelski
55finalista/kaMarek Sęktas3I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusaw SiedlcachCelina Panasiuk
55finalista/kaAdam Sienkiewicz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
55finalista/kaPaweł Marek Sierszeń3I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobregow Piotrkowie TrybunalskimKrzysztof Wiewióra
55finalista/kaJakub Marek Sikorowski2III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplattew GdańskuAnna Kwelagdański
55finalista/kaGrzegorz Krzysztof Siudem3I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiegow ChełmieAnna Legwant
55finalista/kaKonrad Adrian Sklorz1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiegow Krakowiedr Ryszard Zapałakrakowski
55finalista/kaMarcin Krzysztof Stano2II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiegow RybnikuRomuald Kondys
55finalista/kaKarol Marek Stasiak2Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiegow Sępólnie KrajeńskimZygmunt Sieg
55finalista/kaTomasz Piotr Szumski2I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Duboisw KoszalinieStefan Turowskiszczeciński
55finalista/kaMichał Józef Tomza3Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. w ŻarachTeresa Nowak
55finalista/kaRafał Jan Topolnicki2III Liceum Ogólnokształcące im. w ZabrzuBarbara Rabsztyn
55finalista/kaJacek Trepkowski2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiegow Krakowiedr Sławomir Brzezowskikrakowski
55finalista/kaPrzemysław Krzysztof Trędak2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernikaw ŁodziAndrzej Sperkałódzki
55finalista/kaKrzysztof Urbanek3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernikaw KrośnieGrzegorz Depczyński
55finalista/kaWojciech Adam Wajerowicz3I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiegow PabianicachAnna Hartleb
55finalista/kaMichał Waśkiewicz3I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewiczaw BiałymstokuMirosława Żuberbiałostocki
55finalista/kaKrzysztof Piotr Wójcik2XIII Liceum Ogólnokształcące im. w SzczecinieKrzysztof Łyszczekszczeciński
55finalista/kaMarta Anna Ziobro3IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w SosnowcuJadwiga Dobiecka
56laureat/ka
1. miejsca
Tomasz SmoleńskiVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, RadomMarek Golkalubelski
56laureat/ka
2. miejsca
Robert ObrykV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Ryszard Zapałakrakowski
56laureat/ka
3. miejsca
Paweł DuchI Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego, DzierżoniówElżbieta Jach
56laureat/ka
4. miejsca
Adrian PanasiukXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawadr Elżbieta Zawistowskawarszawski
56laureat/ka
5. miejsca
Jakub SikorowskiIII Liceum Ogólnokształcące, GdańskAnna Kwelagdański
56laureat/ka
6. miejsca
Marcin BiedaLiceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II, RzeszówKatarzyna Szydełkorzeszowski
56laureat/ka
7. miejsca
Paweł TomasikII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego, Tomaszów MazowieckiJolanta Jaros
56laureat/ka
8. miejsca
Bartłomiej KamińskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawadr Elżbieta Zawistowskawarszawski
56laureat/ka
9. miejsca
Paweł MagrytaI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego, ChełmAnna Legwant
56laureat/ka
10. miejsca
Karol DaszkiewiczIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP, GdyniaEwa Skrzypczakgdański
56laureat/ka
11. miejsca
Michał GawrońskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, WarszawaStanisław Lipińskiwarszawski
56laureat/ka
12. miejsca
Piotr ZychI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, KrosnoGrzegorz Depczyński
56laureat/ka
13. miejsca
Piotr GodlewskiVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, RadomMarek Golka
56laureat/ka
14. miejsca
Joanna BogdanowiczXIII Liceum Ogólnokształcące, SzczecinKrzysztof Łyszczek
56laureat/ka
15. miejsca
Paweł SznajderXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, WarszawaRobert Stasiakwarszawski
56laureat/ka
16. miejsca
Łukasz MarszałekI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, KrosnoGrzegorz Depczyński
56laureat/ka
17. miejsca
Wiktor PilewskiIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Toruńdr Maciej Wiśniewskitoruński
56finalista/kaPrzemysław BieniasI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ŁódźAndrzej Sperkałódzki
56finalista/kaTomasz ChoczewskiII Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I, SzczecinRyszard Pliński
56finalista/kaŁukasz CzerwińskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, WarszawaRobert Stasiakwarszawski
56finalista/kaMichał DerezińskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawadr Elżbieta Zawistowskawarszawski
56finalista/kaPiotr DobelI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, PrzemyślDanuta Brud
56finalista/kaMarcin DohnalikV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Dagmara Sokołowskakrakowski
56finalista/kaMichał FeretLiceum Ogólnokształcące Nr 2 im. Joachima Chreptowicza, Ostrowiec Św.Wojciech Studzieżba
56finalista/kaMichał FrankiewiczI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, KoninUrszula Perlińska
56finalista/kaAleksander GajosV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Dagmara Sokołowskakrakowski
56finalista/kaPrzemysław HorbanVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie, KatowiceAleksandra Szydłogliwicki
56finalista/kaSzymon JędrzejewskiVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, RadomMarek Golkalubelski
56finalista/kaTomasz KaczmarczykZespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Kaliszdr Stanisław Plebański
56finalista/kaTomasz KamińskiI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego, PrzemyślDanuta Brud
56finalista/kaJakub KoniecznyV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Ryszard Zapałakrakowski
56finalista/kaŁukasz KrakowiakIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Toruńdr Dariusz Graczyktoruński
56finalista/kaJanusz KulpaIII Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego, BiałystokJadwiga Ratyńska
56finalista/kaDamian LeśniakV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Dagmara Sokołowskakrakowski
56finalista/kaMaciej LisVIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV, WarszawaJerzy Dylakiewiczwarszawski
56finalista/kaMichał ŁasicaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, WarszawaRobert Stasiakwarszawski
56finalista/kaMaciej MachulecV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Sławomir Brzezowskikrakowski
56finalista/kaWojciech MagońIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Rzeszówdr Roman Sikorarzeszowski
56finalista/kaPrzemysław MazurII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, KrakówGrzegorz Knapikkrakowski
56finalista/kaŁukasz MazurekXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, WarszawaStanisław Lipińskiwarszawski
56finalista/kaMarcin MycekV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Sławomir Brzezowskikrakowski
56finalista/kaAnna PietrzakVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, BydgoszczPiotr Malinowskitoruński
56finalista/kaKrzysztof StanikV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Sławomir Brzezowskikrakowski
56finalista/kaMarcin StanoII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, RybnikRomuald Kondys
56finalista/kaKarol StasiakLiceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego, Sępólno KrajeńskieZygmunt Sieg
56finalista/kaMarek SzczepańczykI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej, SuwałkiMirosław Bogdan
56finalista/kaJarosław SzcześniewskiV Liceum Ogólnokształcące im. ks. Józefa Poniatowskiego, WarszawaAnna Mazurkiewiczwarszawski
56finalista/kaWitold ŚwiątkowskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, WrocławMarian Bąkwrocławski
56finalista/kaArtur ŚwięchV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Dagmara Sokołowskakrakowski
56finalista/kaJacek TrepkowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Sławomir Brzezowskikrakowski
56finalista/kaPrzemysław TrędakI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ŁódźAndrzej Sperkałódzki
56finalista/kaMarcin WalasV Liceum Ogólnokształcące, Bielsko BiałaEwa Gajdakrakowski
56finalista/kaRobert WawrzyniakZespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich im. Augusta Hlonda, ChorzówTomasz Westwański
56finalista/kaZbigniew WojnaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, WarszawaStanisław Lipińskiwarszawski
56finalista/kaKrzysztof WójcikXIII Liceum Ogólnokształcące, SzczecinKrzysztof Łyszczek
56finalista/kaMateusz ZgierskiLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej, Stalowa WolaStanisław Szymonik
56finalista/kaMateusz ŻelaznyIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP, GdyniaEwa Skrzypczakgdański
57laureat/ka
1. miejsca
Grzegorz Kępisty3I Liceum Ogólnokształcące im. Generała Józefa Bema, OstrołękaAnna Maksimowska
57laureat/ka
2. miejsca
Robert Obryk3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Tomasz Zająckrakowski
57laureat/ka
3. miejsca
Jacek Jendrej3III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej, LublinBeata Niewczaslubelski
57laureat/ka
4. miejsca
Piotr Godlewski2VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego, RadomMarek Golkalubelski
57laureat/ka
5. miejsca
Łukasz Mazurek3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, WarszawaStanisław Lipińskiwarszawski
57laureat/ka
6. miejsca
Maciej Pietrzak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, WarszawaRobert Stasiakwarszawski
57laureat/ka
7. miejsca
Grzegorz Gajda2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ŁódźAndrzej Sperkałódzki
57laureat/ka
8. miejsca
Andrzej Stasiak3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ŁódźAndrzej Sperkałódzki
57laureat/ka
9. miejsca
Witold Świątkowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej, WrocławMarian Bąkwrocławski
57laureat/ka
10. miejsca
Patryk Drobiński2VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, BydgoszczPiotr Malinowskitoruński
57laureat/ka
11. miejsca
Tomasz Boczkowski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, PoznańHalina Szalatypoznański
57laureat/ka
12. miejsca
Łukasz Marszałek3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, KrosnoGrzegorz Depczyński
57laureat/ka
13. miejsca
Łukasz Krakowiak3IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Toruńdr Dariusz Graczyktoruński
57laureat/ka
14. miejsca
Jakub Konieczny3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Tomasz Zająckrakowski
57laureat/ka
15. miejsca
Piotr Szyperski3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza, WrocławPaweł Ziębawrocławski
57laureat/ka
16. miejsca
Karol Grzybowski3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica, Warszawadr Elżbieta Zawistowskawarszawski
57laureat/ka
17. miejsca
Aleksander Kubica3V Liceum Ogólnokształcące, Bielsko BiałaEwa Gajdakrakowski
57laureat/ka
18. miejsca
Wiktor Pilewski3IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki, Toruńdr Dariusz Graczyktoruński
57laureat/ka
19. miejsca
Przemysław Bienias3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ŁódźAndrzej Sperkałódzki
57laureat/ka
20. miejsca
Marcin Dohnalik3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, Krakówdr Dagmara Sokołowskakrakowski
57laureat/ka
21. miejsca
Piotr Olejniczak3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, ŁódźPiotr Matejałódzki
57laureat/ka
22. miejsca
Dawid Pustułka2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego, KrakówRyszard Zapałakrakowski
57laureat/ka
23. miejsca
Jan Wróblewski3II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, RybnikGrzegorz Łopatka
58laureat/ka
1. miejsca
Adam Wyrzykowski1V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Dagmara Sokołowskakrakowski
58laureat/ka
2. miejsca
Piotr Tomasz Godlewski3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w RadomiuMarek Golkalubelski
58laureat/ka
3. miejsca
Mateusz Henryk Jończyk3I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w RaciborzuJanusz Sobczak
58laureat/ka
4. miejsca
Dominik Jan Gronkiewicz3III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
58laureat/ka
5. miejsca
Piotr Jan Waluk3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
58laureat/ka
6. miejsca
Marcin Osowski3II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieDaniel Pawlikowski
58laureat/ka
7. miejsca
Jacek Adam Musiał3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Jerzy Muchakrakowski
58laureat/ka
8. miejsca
Michał Zasadziński3II Liceum Ogólnokształcące im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w OlsztynieDaniel Pawlikowski
58laureat/ka
9. miejsca
Krzysztof Andrzej Biedroń3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Jerzy Muchakrakowski
58laureat/ka
10. miejsca
Wojciech Józef Bizoń3Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej−Curie w AndrychowiePiotr Toma
58laureat/ka
10. miejsca
Kamil Serafin3Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej WoliStanisław Szymonik
58laureat/ka
12. miejsca
Michał Jan Miśkiewicz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
58laureat/ka
13. miejsca
Tomasz Henryk Smołka1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej−Curie w KatowicachBogusław Lanusznygliwicki
58laureat/ka
14. miejsca
Jakub Irzyk3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
58finalista/kaMichał Piotr Banacki2VI Liceum Ogólnokształcące im. Wacława Sierpińskiegow GdyniDorota Cegielskagdański
58finalista/kaMariusz Dawid Bujny3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej−Curie w KatowicachBogusław Lanusznygliwicki
58finalista/kaJakub Chęciński2Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiegow KętachKazimierz Leśniak
58finalista/kaKrzysztof Jan Ciosmak3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw WarszawieRobert Stasiakwarszawski
58finalista/kaMichał Dempc3III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RPw GdyniArtur Kolinciogdański
58finalista/kaAleksander Quang Doan3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicaw WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
58finalista/kaPatryk Drobiński3VI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyPiotr Malinowskitoruński
58finalista/kaZbigniew Drogosz3I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w KielcachHalina Synowiec
58finalista/kaMateusz Duch3I Liceum Ogólnokształcące im. Jędrzeja Śniadeckiego w DzierżoniowieElżbieta Jach
58finalista/kaJan Fraś3Liceum Ogólnokształcące Św. Marii Magdaleny w PoznaniuWojciech Pieczyńskipoznański
58finalista/kaGrzegorz Gajda3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziAndrzej Sperkałódzki
58finalista/kaMarcin Góralczyk3Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Wysokim MazowieckimAndrzej Sitarski
58finalista/kaArkadiusz Gremza3IV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka w KatowicachKrystyna Pilotgliwicki
58finalista/kaMichał Jachura3LXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Witkiewicza w WarszawieWanda Wagnerwarszawski
58finalista/kaTomasz Januszewski2Liceum Ogólnokształcące im. Gen. Mariusza Zaruskiego w WęgorzewieWaldemar Czapski
58finalista/kaKalina Maria Jasinska3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuHalina Szalatypoznański
58finalista/kaMateusz Maciej Kaczmarczyk3V Liceum Ogólnokształcące im. im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieAnna Mazurkiewiczwarszawski
58finalista/kaMarcin Szymon Karczewski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuHalina Szalatypoznański
58finalista/kaAleksandra Zofia Klimek2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Sławomir Brzezowskikrakowski
58finalista/kaPaweł Kulboka3XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieTomasz Skowronszczeciński
58finalista/kaAnna Maria Lewicka2Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej im. kard. Augusta Hlonda w Chorzowiedr Tomasz Westwański
58finalista/kaKrzysztof Lorek3Liceum Ogólnokształcące STSG w ŚwinoujściuWojciech Lech
58finalista/kaTomasz Maciążek3I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w InowrocławiuMikołajczak Eugeniusz
58finalista/kaKrzysztof Karol Maciejewski3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziAndrzej Sperkałódzki
58finalista/kaAgata Maksim3I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w PrzemyśluDanuta Brud
58finalista/kaJakub Łukasz Nowak1IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w CzęstochowieTomasz Turekczęstochowski
58finalista/kaJan Krzysztof Olearczuk3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
58finalista/kaDamian Andrzej Orlef1III Liceum Ogólnokształcące w ZabrzuBarbara Rabsztyn
58finalista/kaMarcin Władysław Paśko3Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w StrzyżowieMarta Rybczyk−Gliwska
58finalista/kaTomasz Pawłowski3Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej w PiasecznieStanisław Lipiński
58finalista/kaPatryk Pjanka3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej−Curie w KatowicachBogusław Lanusznygliwicki
58finalista/kaDawid Franciszek Pustułka3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Tomasz Zająckrakowski
58finalista/kaAnna Maria Rosławska3III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w GdańskuElżbieta Wielińskagdański
58finalista/kaTomasz Jacek Sętkowski2XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziAnna Joachimiakłódzki
58finalista/kaPiotr Krzysztof Sierant2II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w KrakowieGrzegorz Knapikkrakowski
58finalista/kaMaciej Piotr Skarysz3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej−Curie w KatowicachBogusław Lanusznygliwicki
58finalista/kaMateusz Skowron3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Tomasz Zająckrakowski
58finalista/kaMichał Mariusz Smoliński3XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziAnna Joachimiakłódzki
58finalista/kaPrzemysław Stępiński3I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w WieluniuBogusław Urwanowicz
58finalista/kaKarol Michał Suszczyński1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
58finalista/kaJan Szopiński1I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziPiotr Matejałódzki
58finalista/kaArkadiusz Grzegorz Tkacz2II Liceum Ogolnokształcące im. Jana Śniadeckiego w KielcachJolanta Gajdek
58finalista/kaPaweł Tutka3Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w BiłgorajuStanisław Rząd
58finalista/kaMateusz Piotr Wasilewski3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w WarszawieJerzy Dylakiewiczwarszawski
58finalista/kaJakub Paweł Wichrowski3I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GrudziądzuBeata Chodziutko−Furso
58finalista/kaModesta Wis3I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w BochniElżbieta Jędros
58finalista/kaMarcin Wrochna3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
58finalista/kaAnna Zaborowska3III Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Westerplatte w GdańskuElżbieta Wielińskagdański
58finalista/kaMikołaj Jan Zaborowski3IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniudr Maciej Wiśniewskitorunskł
58finalista/kaBeata Amelia Zima3III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniWłodzimierz Subczyńskigdański
58finalista/kaPaweł Michał Żuk2I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w SłupskuFranciszek Garszczyński
58finalista/kaGrzegorz Jakub Żurek3I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w KluczborkuDariusz Kowalik
59laureat/ka
1. miejsca
Adam Michał Ścibior3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuJacek Gierszewski
59laureat/ka
2. miejsca
Michał Jan Miśkiewicz3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
59laureat/ka
3. miejsca
Michał Jan Pacholski1XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieRobert Stasiakwarszawski
59laureat/ka
4. miejsca
Krzysztof Maciej Lis2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieRobert Stasiakwarszawski
59laureat/ka
5. miejsca
Mateusz Szymon Machalica3XVIII Liceum Ogólnokształcące w Katowicachdr Anna Jacher-Cebulagliwicki
59laureat/ka
6. miejsca
Piotr Suwara3XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
59laureat/ka
7. miejsca
Damian Zbigniew Trybek2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Dagmara Sokołowskakrakowski
59laureat/ka
8. miejsca
Piotr Krzysztof Sierant3II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w KrakowieGrzegorz Knapikkrakowski
59finalista/kaSławomir Blicharz2II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w MielcuJanusz Kopeckikrakowski
59finalista/kaMichał Józef Błaż3IV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieDr Roman Sikorarzeszowski
59finalista/kaMichał Wiktor Budzoń3II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w MielcuAlfred Ortylkrakowski
59finalista/kaKaja Cegiełka3II Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w RybnikuRomuald Kondys
59finalista/kaJędrzej Piotr Dąbrowa3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Sławomir Brzezowskikrakowski
59finalista/kaMaciej Jerzy Dębski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
59finalista/kaKamil Konrad Frydlewicz2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
59finalista/kaWitold Józef Gawłowski3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieAnna Głogowskakrakowski
59finalista/kaGrzegorz Gazdowicz2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
59finalista/kaŁukasz Gładczuk2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieStanisław Lipińskiwarszawski
59finalista/kaMarcin Andrzej Godniak3Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej WoliJolanta Wołcz
59finalista/kaTomasz Jasek3V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-BiałejJanina Kula
59finalista/kaTomasz Kępa3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziAndrzej Sperkałódzki
59finalista/kaAleksandra Zofia Klimek3V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Sławomir Brzezowskikrakowski
59finalista/kaStanisław Jan Kobus2Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniudr Maciej Wiśniewski, dr Mariusz Kamińskitoruński
59finalista/kaKrzysztof Michał Lewiński3VIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuJacek Gierszewskipoznański
59finalista/kaKacper Łanda2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
59finalista/kaMarcin Jan Malinowski3V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieAnna Mazurkiewiczwarszawski
59finalista/kaAndrzej Materniak2I Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w SanokuMarek Materniak
59finalista/kaMateusz Wiktor Matysiewicz3Liceum Ogólnokształcące im. mjra Henryka Sucharskiego w MyszkowieAleksander Surma
59finalista/kaMichał Łukasz Mendrala3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
59finalista/kaŁukasz Aleksander Mioduszewski2XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieRobert Stasiakwarszawski
59finalista/kaJakub Nowak2IX Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w CzęstochowieBarbara Łabuś, Tomasz Turekczęstochowski
59finalista/kaSebastian Jan Oleś2Zespół Szkół Nr 2 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w RybnikuGrzegorz Łopatka
59finalista/kaMarcin Olszewski3Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Adama Mickiewicza w GłubczycachEwa Trynda
59finalista/kaDamian Andrzej Orlef2III Liceum Ogólnokształcące w ZabrzuBarbara Rabsztyn
59finalista/kaPiotr Podlaski2Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w PułtuskuAndrzej Gregorczyk
59finalista/kaPiotr Polanowski2I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieAdam Sikorskilubelski
59finalista/kaTomasz Jacek Sętkowski3XII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w ŁodziAnna Jochimiakłódzki
59finalista/kaPiotr Skibiak2I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Długosza w Nowym SączuEleonora Pasiut
59finalista/kaWojciech Skwirz3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
59finalista/kaŁukasz Marek Stempek2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Dagmara Sokołowskakrakowski
59finalista/kaJan Szopiński2I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziPiotr Mateja, Andrzej Sperkałódzki
59finalista/kaBłażej Stanisław Szum2III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w ZamościuMaria Urbańska
59finalista/kaKamil Mateusz Szydło3I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
59finalista/kaAdrian Dominik SzymczakVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuJacek Gierszewskipoznański
59finalista/kaWojciech Tarnowski2II Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w RzeszowieJerzy Mackiewiczrzeszowski
59finalista/kaŁukasz Wałejko2I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w SuwałkachTeresa Łaskowska
59finalista/kaAdam Wojciech Wawrzyniak2I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w KaliszuTomasz Bartoszek
59finalista/kaMiłosz Wieczór3I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w LęborkuIreneusz Mańkowski
59finalista/kaAdam Wyrzykowski2V Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Dagmara Sokołowskakrakowski
59finalista/kaMateusz Piotr Zasoński2V Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieAnna Mazurkiewiczwarszawski
59finalista/kaGrzegorz Piotr Żarnecki2CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyko w WarszawieEwa Huk-Komorowskawarszawski
60laureat/ka
1. miejsca
Lis Krzysztof3XIV LO im. S. Staszica w WarszawieStasiak Robertwarszawski
60laureat/ka
2. miejsca
Podlaski Piotr3LO im. Piotra Skargi w PułtuskuGregorczyk Andrzej
60laureat/ka
3. miejsca
Sułecki Andrzej3V LO im. księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieMazurkiewicz Annawarszawski
60laureat/ka
4. miejsca
Tarnowski Wojciech3II LO im. pułk. L. Lisa-Kuli w RzeszowieMackiewicz Jerzyrzeszowski
60laureat/ka
5. miejsca
Nowak Jakub3IX LO im. C. K. Norwida w CzęstochowieŁabuś Barbaraczęstochowski
60laureat/ka
6. miejsca
Pacholski Michał2XIV LO im. S. Staszica w WarszawieStasiak Robertwarszawski
60laureat/ka
7. miejsca
Malinowski Maciej3XIV LO im. S. Staszica w WarszawieZawistowska Elżbietawarszawski
60laureat/ka
8. miejsca
Ficek Filip2V LO im. A. Witkowskiego w KrakowieJanik-Kokoszka Joannakrakowski
60laureat/ka
9. miejsca
Suszalski Dominik3LO im. R. Traugutta w CzęstochowieNapieralski Jacekczęstochowski
60laureat/ka
10. miejsca
Siłkowski Michał Kamil3I LO im. M. Konopnickiej w SuwałkachŁaskowska Teresa
60laureat/ka
11. miejsca
Smołka Tomasz3VIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie w KatowicachLanuszny Bogusławgliwicki
60laureat/ka
12. miejsca
Skrzynecki3XIV LO we WrocławiuBąk Marianwrocławski
60laureat/ka
13. miejsca
Siczek Michał3Pallotyńskie LO im. Stefana Batorego w LublinieKulik Mirosław, Piotr Kononowiczlubelski
60laureat/ka
14. miejsca
Rządkowski Wojciech3XIV LO im. S. Staszica w WarszawieZawistowska Elżbietawarszawski
60laureat/ka
15. miejsca
Pawlikowski Jakub2III LO im. A. Mickiewicza we WrocławiuZięba Pawełwrocławski
60laureat/ka
16. miejsca
Grudzień Piotr3I LO im. M. Kopernika w ŁodziSperka Andrzejłódzki
60laureat/ka
17. miejsca
Stempek Łukasz3V LO im. A. Witkowskiego w KrakowieSokołowska Dagmarakrakowski
60laureat/ka
18. miejsca
Lewandowski Remigiusz3Technikum nr 1 im. St. Staszica w SiedlcachIwaniuk Alicja
60finalista/kaBartoszkiewicz Kornel3I LO im. J. Kasprowicza w InowrocławiuMikołajczak Eugeniuszinowrocławi
60finalista/kaBihałowicz Jan3XXXIII LO im. M. Kopernika w WarszawieZielicz Włodzimierzwarszawski
60finalista/kaChrzanowski Maciej3VII LO im. K. Baczyńskiego we WrocławiuHnat Andrzejwrocławski
60finalista/kaCiekański Kuba3XI LO im. M. Reja w WarszawieKołodziej Krzysztofwarszawski
60finalista/kaDondelewski Oskar3II LO im. Jana III Sobieskiego w GrudziądzuRejmus Krystian
60finalista/kaDykcik Łukasz3LO Politechniki Łódzkiej w ŁodziKrzyżański Dariuszłódzki
60finalista/kaDzięcioł Witold3XXVII LO im. T. Czackiego w WarszawieKuran Witoldwarszawski
60finalista/kaGładczuk Łukasz3XIV LO im. S. Staszica w WarszawieLipiński Stanisławwarszawski
60finalista/kaGołąb Łukasz2VIII LO im. Władysława IV w WarszawieDylakiewicz Jerzywarszawski
60finalista/kaGradziuk Grzegorz3XIV LO im. S. Staszica w WarszawieZawistowska Elżbietawarszawski
60finalista/kaIzert Piotr3XXVII LO im. T. Czackiego w WarszawieTomaszewska Ninawarszawski
60finalista/kaJanarek Jakub2V LO im. A. Witkowskiego w KrakowieJanik-Kokoszka Joannakrakowski
60finalista/kaJanaszek Andrzej2XIV LO im. S. Staszica w WarszawieZawistowska Elżbietawarszawski
60finalista/kaJarocki Maciej3XXXIII LO im. M. Kopernika w WarszawieDrogoń Jolantawarszawski
60finalista/kaJędrzejewski Arkadiusz3XII LO im. B. Chrobrego we WrocławiuOrzechowski Andrzejwrocławski
60finalista/kaKluk Waldemar2III LO im. C. K. Norwida w RzeszowieZamorski Tomaszrzeszowski
60finalista/kaKobus Stanisław3Zespół Szkół UMK w ToruniuKamiński Mariusztoruński
60finalista/kaKołakowski Marcin3VI LO im. T. Reytana w WarszawieCwalina Władysławawarszawski
60finalista/kaKorzeń Michał3I LO im. J. Zamojskiego w ZamościuMazurkiewicz Andrzej
60finalista/kaKostański Marcin3I LO im. M. Kopernika w KrośnieDepczyński Grzegorz
60finalista/kaKowalski Mikołaj3XIV LO im. S. Staszica w WarszawieLipiński Stanisławwarszawski
60finalista/kaKozik Rafał2V LO Bielsko-BiałaGajda Ewakrakowski
60finalista/kaLeszczyński Adam3LO im. St. Małachowskiego w PłockuIwański Bogdantoruński
60finalista/kaŁanda Kacper3I LO im. M. Kopernika w KrośnieDepczyński Grzegorz
60finalista/kaMaison Dawid3II LO im. M. Kopernika w LeszniePobereżny Krzysztof
60finalista/kaMaterniak Andrzej3I LO im. KEN w SanokuMaterniak Marek
60finalista/kaMatusiak Adam3I LO im. Ziemi Kujawskiej we WłocławkuSobczak Mariusz
60finalista/kaMędrela Krzysztof2V LO im. A. Witkowskiego w KrakowieJanik-Kokoszka Joannakrakowski
60finalista/kaMiziński Jakub3V LO im. księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieMazurkiewicz Annawarszawski
60finalista/kaMłynarczyk Tomasz3I LO im. M. Kopernika w KołobrzeguGrabowski Witold
60finalista/kaMurdzek Jan3I SLO im. Unii Europejskiej w ZamościuMazurkiewicz Andrzej
60finalista/kaNowak Tomasz3LO Politechniki Łódzkiej w ŁodziKrzyżański Dariuszłódzki
60finalista/kaOleś Sebastian3II LO im. F. Modrzewskiego w RybnikuŁopatka Grzegorz
60finalista/kaOlędzki Sebastian2I LO im. A. Mickiewicza w BiałymstokuŻuber Mirosławabiałostocki
60finalista/kaOrlef Damian3III LO w ZabrzuRabsztyn Barbara
60finalista/kaPacholska Michalina3III LO im. A. Mickiewicza we WrocławiuZięba Pawełwrocławski
60finalista/kaPopek Mateusz3LO nr II im. J. Chreptowicza w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimStudzieżba Wojciech
60finalista/kaPorakowski Wiktor2VIII LO im. Władysława IV w WarszawieDylakiewicz Jerzywarszawski
60finalista/kaSas Aleksander2III LO im. A. Mickiewicza we WrocławiuZięba Pawełwrocławski
60finalista/kaSawicki Jakub3III LO im. A. Mickiewicza w KatowicachWiniarski Andrzejgliwicki
60finalista/kaSławiński Albert3XIV LO im. S. Staszica w WarszawieLipiński Stanisławwarszawski
60finalista/kaSokołowski Maksymilian3I LO im. M. Kopernika w KrośnieDepczyński Grzegorz
60finalista/kaSpychała Mateusz3II LO im. Mieszka I w SzczecinieNiedzielko Ziemowitszczeciński
60finalista/kaSupeł Jakub3Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 42 w WarszawieFedorowicz Annawarszawski
60finalista/kaSurdacki Kamil3Zespół Szkół nr 2 im. M. Reja w KraśnikuDec Ewa
60finalista/kaŚwiderski Jacek3I LO im. B. Prusa w SiedlcachUrban Krystyna
60finalista/kaTomasik Wojciech3I LO im. ks. S. Konarskiego w RzeszowieJakubowska Zofiarzeszowski
60finalista/kaTrybek Damian3V LO im. A. Witkowskiego w KrakowieSokołowska Dagmarakrakowski
60finalista/kaTrzepiński Mateusz3XIV LO im. S. Staszica w WarszawieLipiński Stanisławwarszawski
60finalista/kaUrbańczyk Piotr2VIII LO im. M. Skłodowskiej- Curie w KatowicachLanuszny Bogusławgliwicki
60finalista/kaWałejko Łukasz3I LO im. M. Konopnickiej w SuwałkachŁaskowska Teresa
60finalista/kaWawrzyniak Adam3I LO im. A. Asnyka w KaliszuBartoszek Tomasz
60finalista/kaWyrzykowski Adam3V LO im. A. Witkowskiego w KrakowieSokołowska Dagmarakrakowski
60finalista/kaWysocki Michał3XXVII LO im. T. Czackiego w WarszawieTomaszewska Ninawarszawski
60finalista/kaZawistowski Krystian3II LO im. E. Plater w Białej PodlasceKiryluk Marek
61laureat/ka
1. miejsca
Pacholski MichałXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61laureat/ka
2. miejsca
Zawalski BartłomiejXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61laureat/ka
3. miejsca
Oreszczuk KacperVI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiulubelski
61laureat/ka
4. miejsca
Rydzewski JanV LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawiewarszawski
61laureat/ka
5. miejsca
Ficek FilipV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
61laureat/ka
6. miejsca
Gałka MaciejII LO im. Władysława Pniewskiego w Gdańskugdański
61laureat/ka
7. miejsca
Mrożek JakubXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61laureat/ka
8. miejsca
Zieliński MateuszZespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum w Toruniutoruński
61laureat/ka
9. miejsca
Lewandowski RemigiuszTechnikum nr 1 w Siedlcach
61laureat/ka
10. miejsca
Nałęcz-Jawecki PawełXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61laureat/ka
11. miejsca
Szymański KonradV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
61laureat/ka
12. miejsca
Mańko MateuszIX LO im. Cypriana Kamila Norwida w Częstochowieczęstochowski
61laureat/ka
13. miejsca
Przybycień RobertIV LO im. Tadeusza Reytana w Warszawiewarszawski
61laureat/ka
13. miejsca
Supeł JakubXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61laureat/ka
15. miejsca
Urbańczyk PiotrVIII LO Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicachgliwicki
61laureat/ka
16. miejsca
Łysiak JacekXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61laureat/ka
17. miejsca
Szyszkowski MichałIII LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiuwrocławski
61laureat/ka
18. miejsca
Rzepliński RadosławXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61finalista/kaBacik KarolVIII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Katowicachgliwicki
61finalista/kaBaczyński JerzyXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61finalista/kaBiałek RafałII LO z oddziałami dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku
61finalista/kaBłaż MikołajIV LO im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowierzeszowski
61finalista/kaBłoszyk KrzysztofI LO im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze
61finalista/kaBukowski DamianI LO im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie
61finalista/kaChmiel JakubSpołeczne Liceum Ogólnokształcące w Żarach
61finalista/kaDawid SebastianV Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
61finalista/kaDulęba MaciejXIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiuwrocławski
61finalista/kaFerens RobertII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku
61finalista/kaFlorkowski MarcinZespół Ogólnokształcących nr VI w Bydgoszczytoruński
61finalista/kaGlegoła AleksanderXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61finalista/kaGórecki WojciechXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61finalista/kaGrochowski PiotrLiceum Akademickie w Toruniutoruński
61finalista/kaGuzek MichałXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61finalista/kaJanyga ŁukaszVIII LO im. Adama Mickiewicza w Poznaniupoznański
61finalista/kaKlencki JakubI LO im. Mikołaja Kopernika w Łodziłódzki
61finalista/kaKłopociński MaciejXXVII LO im. Tadeusza Czackiego w Warszawiewarszawski
61finalista/kaKostrzewski RobertII LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Grudziądzu
61finalista/kaKozakowski PiotrI LO im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej Górze
61finalista/kaKozik RafałV Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej
61finalista/kaKrzemiński JakubPCE "Filomata" w Gliwicach
61finalista/kaKucharski PrzemysławXII LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Łodziłódzki
61finalista/kaMarkiewicz KrzysztofXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61finalista/kaMatlak DariuszII LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowiekrakowski
61finalista/kaMazelanik MateuszII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku
61finalista/kaMikołajewski TomaszIII LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiuwrocławski
61finalista/kaOlędzki SebastianI LO im. Adama Mickiewicza w Białymstokubiałostocki
61finalista/kaPachucki MaksymilianXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61finalista/kaPałucki KrzysztofXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61finalista/kaPawlikowski JakubLO Nr III im. Adama Mickiewicza we Wrocławiuwrocławski
61finalista/kaPietrasik ŁukaszXIV LO im. Polonii Belgijskiej we Wrocławiuwrocławski
61finalista/kaPińkowski SzymonZespół Ogólnokształcących nr VI w Bydgoszczytoruński
61finalista/kaRykowski PawełV LO im. Ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawiewarszawski
61finalista/kaSas AleksanderIII LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiuwrocławski
61finalista/kaSłowik OskarII LO im. Hugona Kołłątaja w Wałbrzychu
61finalista/kaSmołka WojciechII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku
61finalista/kaStadnik JoannaV LO im. Krzysztofa Kieślowskiego w Zielonej Górze
61finalista/kaStawski PiotrIII LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiuwrocławski
61finalista/kaStraszyński JuliuszXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61finalista/kaSyposz TomaszZespół Szkół Nr 14 we Wrocławiuwrocławski
61finalista/kaSzulc IreneuszI LO im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie
61finalista/kaTomasik WojciechI LO im. Ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowierzeszowski
61finalista/kaWierzba PiotrXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61finalista/kaWyszynski MichałZespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum w Toruniutoruński
61finalista/kaZaborski MateuszLO im. I Dywizji Kościuszkowskiej nr 1 w Piasecznie
61finalista/kaZając MarcinII LO im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim
61finalista/kaZalecki PawełV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowiekrakowski
61finalista/kaZima AdamI LO im. Mikołaja Kopernika w Krośnie
61finalista/kaZlot KarolXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
61finalista/kaŻelaśkiewicz KrzysztofI LO im. Stefana Żeromskiego w Jeleniej Górze
62laureat/ka
1. miejsca
Supeł JakubXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie warszawski
62laureat/ka
2. miejsca
Oreszczuk KacperVI LO im. Jana Kochanowskiego w Radomiu lubelski
62laureat/ka
3. miejsca
Krasuski AdamII LO im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniu poznański
62laureat/ka
4. miejsca
Mrożek JakubXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie warszawski
62laureat/ka
5. miejsca
Kaczmarek KamilVIII LO im. Adama Mickiewicza w Poznaniu poznański
62laureat/ka
6. miejsca
Czajka PawełZespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Liceum Akademickiego w Toruniu toruński
62laureat/ka
7. miejsca
Nałęcz-Jawecki PawełXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie warszawski
62laureat/ka
8. miejsca
Kotrasiński IgorXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie warszawski
62laureat/ka
9. miejsca
Ferens RobertII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Rybniku
62laureat/ka
10. miejsca
Zalecki PawełV LO im. Augusta Witkowskiego w Krakowie krakowski
62laureat/ka
11. miejsca
Matusiak AleksanderXIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie warszawski
62finalista/kaAszkowski PrzemysławI LO im. E. Dembowskiego Zielona Góra
62finalista/kaBartoszek PiotrIII LO im. M. Kopernika Kalisz
62finalista/kaBartylak MaciejII LO im. St. Żeromskiego Tomaszów Mazowiecki
62finalista/kaBąk MarcinI SLO im. Hetmana J. Tarnowskiego Tarnobrzeg
62finalista/kaBłaż MikołajIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, Rzeszówrzeszowski
62finalista/kaBłoszyk KrzysztofI LO im. E. Dembowskiego Zielona Góra
62finalista/kaBrodzki ArturIII LO im. M. Kopernika Kalisz
62finalista/kaBudzik KatarzynaV LO im. A. Witkowskiego Krakówkrakowski
62finalista/kaCieplik TomaszZespół Szkoł Ogólnokształcących Krosno
62finalista/kaCieśnik MichałI LO im. J. Kasprowicza Inowrocław
62finalista/kaCzajka PatrykXIV LO im. St. Staszica Warszawawarszawski
62finalista/kaCzyżnikiewicz MateuszLiceum Akademickie Toruńtoruński
62finalista/kaDąbkowski PiotrXXXIII LO im. M. Kopernika Warszawawarszawski
62finalista/kaDębski KacperZSO im. St. Wyspiańskiego Nidzica
62finalista/kaFlorkowski MarcinZSO nr 6 Bydgoszcztoruński
62finalista/kaFraś KatarzynaLO Św. Marii Magdaleny Poznańpoznański
62finalista/kaGajoch GrzegorzV LO im. A. Witkowskiego Krakówkrakowski
62finalista/kaGłowacki MaciejZespół Szkoł Ogólnokształcących Krosno
62finalista/kaHolewa PawełII LO im. H. Kołłątaja Wałbrzych
62finalista/kaJastrzębski KajetanLO nr 3 im. A. Mickiewicza Wrocławwrocławski
62finalista/kaKolanowski MaciejVIII Liceum A. Mickiewicza Poznańpoznański
62finalista/kaKozakowski PiotrI LO im. E. Dembowskiego Zielona Góra
62finalista/kaKról RafałII LO im. Mikołaja Kopernika Mielec
62finalista/kaLewandowski MateuszII LO im. M. Konopnickiej Inowrocław
62finalista/kaMazelanik MateuszZespół Szkół nr 2 im. A. Frycza-Modrzewskiego, Rybnik
62finalista/kaMazur MichałV LO im. A. Strugi Gliwice
62finalista/kaMichalak ArkadiuszXXXI LO im. L. Zamenhofa Łódźłódzki
62finalista/kaMorawiecki PiotrMeridian International School Warszawawarszawski
62finalista/kaMystkowski MarekI LO im. A. Mickiewicza Białystok
62finalista/kaOgonowski PiotrXIV LO im. St. Staszica Warszawawarszawski
62finalista/kaOżarowski KajetanLO nr 14 im. Polonii Belgijskiej Wrocławwrocławski
62finalista/kaPietrzak PiotrLO nr 14 im. Polonii Belgijskiej Wrocławwrocławski
62finalista/kaRajchel GrzegorzV LO im. A. Witkowskiego Krakówkrakowski
62finalista/kaSadowski MichałV LO Bielsko-Białakrakowski
62finalista/kaSochacki GrzegorzSLO nr 1 J. Tarnowskiego Tarnobrzeg
62finalista/kaStasiewicz MagdalenaI LO im. A. Mickiewicza Białystok
62finalista/kaSułek MichałXIII Liceum Ogólnokształcące Szczecin
62finalista/kaSynak JarosławVIII LO im. A. Mickiewicza Poznańpoznański
62finalista/kaSzmucer PatrickLO nr 14 im. Polonii Belgijskiej Wrocławwrocławski
62finalista/kaSzpartaluk-Kozak TomaszLO im. Bolesława Prusa Warszawawarszawski
62finalista/kaWaniek WojciechVIII LO im. M. Skłodowskiej-Curie Katowicegliwicki
62finalista/kaWasylkiewicz MateuszLO nr 3 im. A. Mickiewicza Wrocławwrocławski
62finalista/kaWilczyński KonradVI LO im. T. Reytana Warszawawarszawski
62finalista/kaWojsławski KrzysztofLO nr 3 im. A. Mickiewicza Wrocławwrocławski
62finalista/kaZieliński MateuszLiceum Akademickie Toruńtoruński
63laureat/ka
1. miejsca
Paweł CzajkaLiceum Akademickie w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniudr Maciej Wiśniewskitoruński
63laureat/ka
2. miejsca
Jakub SupełXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieWłodzimierz Zieliczwarszawski
63laureat/ka
3. miejsca
Adam KrasuskiII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniudr Damian Mikulski
63laureat/ka
4. miejsca
Filip PlataVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w RadomiuSławomir Lichota
63laureat/ka
5. miejsca
Andrzej PisarekZespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
63laureat/ka
6. miejsca
Andrzej ChlebickiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
63laureat/ka
7. miejsca
Maciej GłowackiZespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
63laureat/ka
8. miejsca
Mateusz MichalewskiPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lubliniedr Marek Sowalubelski
63laureat/ka
9. miejsca
Jan MaruchaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
63finalista/kaAdamski GrzegorzI Liceum Ogólnokształcące w SzamotułachAdamski Andrzej
63finalista/kaBorowiec MarcinVIII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w KatowicachLanuszny Bogusławgliwicki
63finalista/kaBożek GabrielI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w PrzemyśluBrud Danuta
63finalista/kaBrzęczkowski PrzemysławXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZielicz Włodzimierz; Jan Bihałowiczwarszawski
63finalista/kaCzelusta GrzegorzIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w KaliszuMasłowska Małgorzata
63finalista/kaCzerwińska AnnaXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
63finalista/kaCzyż PawełXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZielicz Włodzimierz; dr Zawistowska Elżbietawarszawski
63finalista/kaDomański ŁukaszXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZielicz Włodzimierzwarszawski
63finalista/kaDrygaś PawełI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w DębicyOlechniewicz Barbara
63finalista/kaDzięciołowski MikołajLiceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we WrocławiuZięba Pawełwrocławski
63finalista/kaEder KrzysztofII Liceum Ogólnokształcące im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w Poznaniudr Mikulski Damian
63finalista/kaFabjańczuk WojciechII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w SłupskuLinder Grażyna
63finalista/kaFalkowski PiotrXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Zawistowska Elżbietawarszawski
63finalista/kaFijałkowski FilipII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w WarszawieGorazdowski Tomaszwarszawski
63finalista/kaFila MateuszXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieStasiak Robertwarszawski
63finalista/kaGaik JakubIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w GdyniKolincio Arturgdański
63finalista/kaGolian AdrianZespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickiedr Wiśniewski Maciej
63finalista/kaGołębiewicz MichałLiceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we WrocławiuZięba Pawełwrocławski
63finalista/kaGrabiec PiotrIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowiedr Sikora Romanrzeszowski
63finalista/kaGuz AntoniPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziKoneczny Cezaryłódzki
63finalista/kaIgnatowski MaciejI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w PrzemyśluBrud Danuta
63finalista/kaKaczmarek KamilVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuGierszewski Jacekpoznański
63finalista/kaKalinowski MarcinXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Zawistowska Elżbietawarszawski
63finalista/kaKawula MariaV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Sokołowska Dagmarakrakowski
63finalista/kaKnopik TomaszIII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ŁodziWalczak Marekłódzki
63finalista/kaKoźluk AdrianGimnazjum nr XVI w SzczecinieGolka Marekszczeciński
63finalista/kaKryszak PiotrLiceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuBąk Marianwrocławski
63finalista/kaKucz AdamII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w RybnikuKondys Romuald
63finalista/kaKurdziałek StanisławI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieKononowicz Piotr, dr Kulik Mirosław, Kamiński Kamillubelski
63finalista/kaLipiński WojciechPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziKoneczny Cezaryłódzki
63finalista/kaLipka MichałXXXIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w WarszawieGłaz Łukaszwarszawski
63finalista/kaŁuczkiewicz JanIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w GdyniKolincio Arturgdański
63finalista/kaMaziarz KrzysztofZespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w KrośnieDepczyński Grzegorz
63finalista/kaMicał WojciechLiceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Stalowej WoliWołcz Jolanta
63finalista/kaMichna MariuszII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w GrudziądzuRejmus Krystian
63finalista/kaMiotk MichałII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie WielkopolskimJanuszke Łukasz
63finalista/kaMystkowski MarekI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuŻuber Mirosławabiałostocki
63finalista/kaNiziński KamilLiceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuBąk Marianwrocławski
63finalista/kaOkoński MichałVIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w WarszawieŻuczkowski Edwinwarszawski
63finalista/kaOrzeszek DamianXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
63finalista/kaPawlus MaciejXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZielicz Włodzimierzwarszawski
63finalista/kaPecio SebastianLiceum Ogólnokształcące nr II im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimStudzieżba Wojciech
63finalista/kaPieniący KarolXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZielicz Włodzimierzwarszawski
63finalista/kaRodek AleksanderVIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w WarszawieŻuczkowski Edwinwarszawski
63finalista/kaRządkowski StanisławXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieStasiak Robertwarszawski
63finalista/kaSadowski MichałV Liceum Ogólnokształcące w Bielsko- BiałejGajda Ewakrakowski
63finalista/kaSakrajda JanZespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickiedr Wiśniewski Maciej
63finalista/kaSzołdra TomaszV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Marcinek Romankrakowski
63finalista/kaTomasiewicz DawidI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły w DębicyOstafin Wiesław
63finalista/kaWiencław PawełXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Zawistowska Elżbietawarszawski
63finalista/kaWilczyński KonradVI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana w WarszawieBieniaś Juliuszwarszawski
63finalista/kaZalecki PawełV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w Krakowiedr Zając Tomaszkrakowski
63finalista/kaZieliński PiotrII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w DzierżoniowieChałupka Krzysztof
63finalista/kaZwoliński MaciejXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Zawistowska Elżbietawarszawski
63finalista/kaZwoliński WojciechLiceum Ogólnokształcące nr II im. Joachima Chreptowicza w Ostrowcu ŚwiętokrzyskimStudzieżba Wojciech
64laureat/ka
1. miejsca
Jan MaruchaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
64laureat/ka
2. miejsca
Adam KuczII Liceum Ogólnokształcącego im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w RybnikuRomuald Kondys
64laureat/ka
3. miejsca
Rafał ĆwiekZespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w LeżajskuAgnieszka Burda
64laureat/ka
4. miejsca
Stanisław KurdziałekI Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w LubliniePiotr Kononowiczlubelski
64laureat/ka
5. miejsca
Wojciech DubielI Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w JaśleRyszard Prajsnar
64laureat/ka
6. miejsca
Piotr KubalaI Liceum Ogólnokształcącego im. Kazimierza Brodzińskiego w TarnowieMarek Lipiński
64laureat/ka
7. miejsca
Paweł MatusII Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Kędzierzynie KoźluRyszard Wiśniowski
64laureat/ka
8. miejsca
Tomasz BednarekPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w Łodzidr Dariusz Krzyżańskiłódzki
64laureat/ka
9. miejsca
Adam Nałęcz-JaweckiXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Warszawiedr Elżbieta Zawistowskawarszawski
64laureat/ka
10. miejsca
Maciej BartczakXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w WarszawieJolanta Drogońwarszawski
64laureat/ka
11. miejsca
Karol ŁukanowskiVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyAbdoul Romarictoruński
64laureat/ka
12. miejsca
Filip PlataVI Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w RadomiuSławomir Lichota
64laureat/ka
13. miejsca
Łukasz KondraciukIV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowiedr Roman Sikorarzeszowski
64laureat/ka
14. miejsca
Piotr MaślankowskiLiceum Ogólnokształcące nr 3 im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
64laureat/ka
15. miejsca
Bartosz EkiertGdańskie Liceum Autonomiczne w GdańskuArtur Ludwikowskigdański
64finalista/kaBanaszewski HubertLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w KoleJachnik Włodzimierz
64finalista/kaBączyk MichałXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZawistowska Elżbietawarszawski
64finalista/kaBoguta JakubPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieKononowicz Piotrlubelski
64finalista/kaCichoń TomaszI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława Jagiełly w DębicyOlechniewicz Barbara
64finalista/kaDauenhauer MichałPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziKrzyżański Dariuszłódzki
64finalista/kaDudkiewicz AgataXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaFedorowicz KamilXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZielicz Włodzimierzwarszawski
64finalista/kaFilipiak KrzysztofXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaGórski PiotrV Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Józefa Poniatowskiego w WarszawieMazurkiewicz Annawarszawski
64finalista/kaGrendysz MichałII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w LublinieMiśkiewicz Mareklubelski
64finalista/kaGrocholski OskarZespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie w ToruniuKamiński Mariusztoruński
64finalista/kaGut SzymonVII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w PoznaniuSibilski Janpoznański
64finalista/kaGuz AntoniPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziKrzyżański Dariuszłódzki
64finalista/kaHanke AntoniXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZawistowska Elżbietawarszawski
64finalista/kaJanowski MateuszXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZielicz Włodzimierzwarszawski
64finalista/kaJasiński JanV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieMarcinek Romankrakowski
64finalista/kaJuras FranciszekV Liceum Ogólnokształcące w Bielsko-BiałejKula Janinakrakowski
64finalista/kaKaczmarek KamilVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuGierszewski Jacekpoznański
64finalista/kaKorona MarcinXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieDrogoń Jolantawarszawski
64finalista/kaKozimor PiotrI Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w SanokuMaterniak Marek
64finalista/kaKoźluk AdrianXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaKunca KrzysztofZespół Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie w ToruniuWiśniewski Maciejtoruński
64finalista/kaLeszczyńska IzabelaI Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Maturą Międzynarodową im. Ingmara Bergmana/im. Maharadży Jam Saheba Digvijay Sinhji w Warszawiewarszawski
64finalista/kaLonc AgataXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaŁubis PiotrPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziKrzyżański Dariuszłódzki
64finalista/kaŁebek MaciejI Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w ChorzowieKwaśny Wojciech
64finalista/kaŁukojć KorneliaXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaMajewski KonradXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZawistowska Elżbietawarszawski
64finalista/kaMakowski AdrianPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziKrzyżański Dariuszłódzki
64finalista/kaMaraj KamilZespół Szkół Ogólnokształcących im. Mikołaja Kopernika w KrośnieDepczyński Grzegorz
64finalista/kaMarecki PiotrI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w BolesławcuKilimiak Irena
64finalista/kaMarkowicz BartoszIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuHirsch Jacektoruński
64finalista/kaMarkowski MironV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieMarcinek Romankrakowski
64finalista/kaMarzec MaksXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaMichorzewski MarcinXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaMielniczuk MarcinPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w LublinieSowa Mareklubelski
64finalista/kaNaruszko Adrian DamianVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w RadomiuLichota Sławomirlubelski
64finalista/kaNecio TomaszZSO im. Kazimierza Jagiellończyka w Lidzbarku WarmińskimKabatek-Drążkowska Jadwiga
64finalista/kaNiczyj KarolLiceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w ŻaganiuAugustyniak Mirosław
64finalista/kaOgrodziński MateuszXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZawistowska Elżbietawarszawski
64finalista/kaOreszczuk AndrzejVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w RadomiuLichota Sławomirlubelski
64finalista/kaPoczobut PawełXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaPrzewięźlikowski MarcinV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieMarcinek Romankrakowski
64finalista/kaPrzybylski AndrzejVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w RadomiuLichota Sławomirlubelski
64finalista/kaRaczyński MateuszKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaRoy SebastianXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaRozwoda BłażejV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieZając Tomaszkrakowski
64finalista/kaRugor PiotrXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaRządkowski StanisławXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieStasiak Robertwarszawski
64finalista/kaSmolenski-Jensen PhilipXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaSmoleń MateuszI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w MyślenicachŚlósarz Jacek
64finalista/kaSzołdra TomaszV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieMarcinek Romankrakowski
64finalista/kaSztyma JakubV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Asnyka w SzczecinieStochmal Liliannaszczeciński
64finalista/kaSzwarc WojciechXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieGolka Marekszczeciński
64finalista/kaŚliwiński ŁukaszIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej w GdyniKolincio Arturgdański
64finalista/kaZapała Andrzejw Zielonej GórzeSzponer Krzysztof
64finalista/kaZaporski LeonXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieZawistowska Elżbietawarszawski
65laureat/ka
1. miejsca
Mateusz RaczyńskiXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
65laureat/ka
2. miejsca
Stanisław KurdziałekI LO im. Stanisława Staszica w LubliniePiotr Kononowiczlubelski
65laureat/ka
3. miejsca
Adam KuczII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w RybnikuRomulad Kondys
65laureat/ka
4. miejsca
Marcin KoźbiałXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w WarszawieNina Tomaszwskawarszawski
65laureat/ka
5. miejsca
Bartosz MarkowiczIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuJacek Hirschtoruński
65laureat/ka
6. miejsca
Juliusz NeumanPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziCezary Konecznyłódzki
65laureat/ka
7. miejsca
Michał PestkaIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniArtur Kolinciogdański
65laureat/ka
8. miejsca
Rafał ĆwiekZespół Szkół Licealnych im. Bolesława Chrobrego w LeżajskuAgnieszka Burda
65laureat/ka
9. miejsca
Rafał BistrońV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieDagmara Sokołowskakrakowski
65laureat/ka
10. miejsca
Błażej RozwodaV Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w KrakowieTomasz Zająckrakowski
65laureat/ka
11. miejsca
Paweł CzyżXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieWłodzimierz Zieliczwarszawski
65laureat/ka
12. miejsca
Karol NiczyjLiceum Ogólnokształcące w ŻaganiuMirosław Augustyniak
65laureat/ka
13. miejsca
Paweł ŻakietaIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniArtur Kolinciogdański
65laureat/ka
14. miejsca
Wojciech CiszewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w SuwałkachTeresa Łaskowska
65laureat/ka
15. miejsca
Maksymilian MarzecXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
65laureat/ka
16. miejsca
Michał SzachniewiczIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
65laureat/ka
17. miejsca
Andrzej OreszczukVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w RadomiuSławomir Lichota
65laureat/ka
18. miejsca
Mateusz GoślinowskiXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
65finalista/kaJakub BanaszakIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuMaciej Wiśniewskitoruński
65finalista/kaMaciej BartczakXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieJolanta Drogońwarszawski
65finalista/kaMichał BączykXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
65finalista/kaMarcin BąkXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieRobert Stasiakwarszawski
65finalista/kaTomasz BednarekPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziDariusz Krzyżańskiłódzki
65finalista/kaMikołaj BocheńskiV Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w KrakowieTomasz Zająckrakowski
65finalista/kaJakub BogutaI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieKamil Kamińskilubelski
65finalista/kaDominik BorysZespół Szkół Ogólnokształcących nr. II im. Gustawa Morcinka w Rudzie ŚląskiejBarbara Grelowska
65finalista/kaIgor ChełstowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w InowrocławiuEugeniusz Mikołajczak
65finalista/kaWojciech CiszewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w SuwałkachTeresa Łaskowska
65finalista/kaBartosz DzięciołXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
65finalista/kaMichał FilipiukXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieLeszek Gładczukwarszawski
65finalista/kaMaksymilian FrankiewiczIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
65finalista/kaDaniel GasperowiczII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w PoznaniuDamian Mikulskipoznański
65finalista/kaAleksander GłódkowskiIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniArtur Kolinciogdański
65finalista/kaRadosław GrabarczykIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniArtur Kolinciogdański
65finalista/kaFrederic GrabowskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieJolanta Drogońwarszawski
65finalista/kaMaciej JabłońskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
65finalista/kaMaciej JanickiI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Dubois w KoszalinieRyszard Pawelskiszczeciński
65finalista/kaJakub JasiulewiczVI Liceum Ogólnokształcące imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyRomaric Abdoultoruński
65finalista/kaAndrzej KielerIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuJacek Hirschtoruński
65finalista/kaŁukasz KondraciukIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRoman Sikorarzeszowski
65finalista/kaMichał KorybalskiV Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w GdańskuAgnieszka Kabalagdański
65finalista/kaAdrian KoźlukXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
65finalista/kaJan KożuszekXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
65finalista/kaPiotr KubalaI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w TarnowieMarek Lipiński
65finalista/kaJarosław KwiecieńXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
65finalista/kaKarol ŁukanowskiVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyRomaric Abdoultoruński
65finalista/kaMarcin MassalskiI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziAndrzej Sperkałódzki
65finalista/kaJeremi MillerXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieLeszek Gładczukwarszawski
65finalista/kaPiotr PawlakOgólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. F. Nowowiejskiego w Gdańskugdański
65finalista/kaKamil PiechowiakVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuJacek Gierszewskipoznański
65finalista/kaPaweł PoczobutXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
65finalista/kaMichał PodleśLO Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego w KrakowieJadwiga Bendokrakowski
65finalista/kaŁukasz PopekXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieJolanta Drogońwarszawski
65finalista/kaMarcin PulikXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieRobert Stasiakwarszawski
65finalista/kaMichał PychtinXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieWanda Jasińskaszczeciński
65finalista/kaPatryk RachwałIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
65finalista/kaGrzegorz RypeśćXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieJolanta Drogońwarszawski
65finalista/kaJakub SkórkaV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieDagmara Sokołowskakrakowski
65finalista/kaPhilip Smolenski- JensenXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
65finalista/kaMarcin StankiewiczV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieKatarzyna Dziedzic-Kocurekkrakowski
65finalista/kaPaweł SzczypkowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Józefa Poniatowskiego w WarszawieAnna Mazurkiewiczwarszawski
65finalista/kaKamil SzubińskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
65finalista/kaWojciech SzwarcXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
65finalista/kaWojciech SzymańskiVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w RadomiuSławomir Lichota
65finalista/kaAdam ŚwiderskiXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w WarszawieNina Tomaszewskawarszawski
65finalista/kaGrzegorz UriaszZespół Szkół Ogólnokształcących w KrośnieGrzegorz Depczyński
65finalista/kaKrzysztof WarmuzII Liceum Ogólnokształcące im Gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w PoznaniuDamian Mikulskipoznański
65finalista/kaRadost WaszkiewiczXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieJolanta Drogońwarszawski
65finalista/kaMateusz WinnnyII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w RybnikuRomuald Kondys
65finalista/kaJan WójtowiczV Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Józefa Poniatowskiego w WarszawieAnna Mazurkiewiczwarszawski
66laureat/ka
1. miejsca
Jakub BogutaI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LublinieKamil Kamiński, Piotr Kononowiczlubelski
66laureat/ka
2. miejsca
Wojciech SzymańskiZSO nr 6 im Jana Kochanowskiego w RadomiuSławomir Lichota, Tadeusz Szumiatalubelski
66laureat/ka
3. miejsca
Juliusz NeumanPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziDariusz Krzyżańskiłódzki
66laureat/ka
4. miejsca
Mateusz TurowskiI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
66laureat/ka
5. miejsca
Jakub SkórkaV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieDagmara Sokołowskakrakowski
66laureat/ka
6. miejsca
Dominik BorysZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Gustawa Morcinka w Rudzie ŚląskiejBarbara Grelowska
66laureat/ka
7. miejsca
Filip BojdeckiVI Liceum Ogólnokształcące imienia Tadeusza Reytana w WarszawieJuliusz Bieniaś, Robert Przybycieńwarszawski
66laureat/ka
8. miejsca
Tomasz ChedaVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w RadomiuSławomir Lichotalubelski
66laureat/ka
9. miejsca
Bartosz Godycki-ĆwirkoLiceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Kole w KoleWłodzimierz Jachnik
66laureat/ka
10. miejsca
Wojciech KosiorI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w TarnobrzeguJacek Bąk, Marek Kierzkowski
66laureat/ka
11. miejsca
Andrzej OreszczukVI Liceum Ogólnolkształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Kochanowskiego w RadomiuSławomir Lichotalubelski
66laureat/ka
12. miejsca
Radosław GrabarczykIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniArtur Kolinciogdański
66laureat/ka
13. miejsca
Mikołaj KałdanVI Liceum Ogólnokształcące imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyRomaric Abdoultoruński
66finalista/kaEmil Albrychiewicz2 Społeczne LO im. Pawła Jasienicy w WarszawieSławomir Jagiełłowarszawski
66finalista/kaMarcin AugustynowiczXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieLeszek Gładczukwarszawski
66finalista/kaJakub BednarzI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie WielkopolskimZbigniew Łuczka
66finalista/kaŁukasz BiałasXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
66finalista/kaKarol BiałasII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie GórniczejKarol Zawada
66finalista/kaRafał BistrońV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieDagmara Sokołowskakrakowski
66finalista/kaIgor ChełstowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w InowrocławiuEugeniusz Mikołajczak
66finalista/kaRafał ĆwiekZSL im. Bolesława Chrobrego w LeżajskuAgnieszka Burda
66finalista/kaBartosz DzięciołXIII Liceum Ogólnokształcące w Szczecinieprof. Marek Golka, Tomasz Skowron, Wanda Jasińskaszczeciński
66finalista/kaJan DziubaLiceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRoman Nawojskirzeszowski
66finalista/kaPaweł FlisI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w ZamościuAndrzej Mazurkiewicz
66finalista/kaMaksymilian FrankiewiczLiceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
66finalista/kaPiotr FutymskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuAdam Kobiałkapoznański
66finalista/kaMateusz GłuchIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w KatowicachMariusz Turekgliwicki
66finalista/kaJan GuzikV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieWitold Zawadzkikrakowski
66finalista/kaWiktor HoffmannVII Liceum Ogólnokształcące im Dąbrówki w PoznaniuJan Sibilskipoznański
66finalista/kaWiktor JaśniakGimnazjum nr 50 w BydgoszczyRomaric Aboultoruński
66finalista/kaPaweł KopaczykXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golka Wanda Jasińskaszczeciński
66finalista/kaRoman KorsakIII Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w LublinieRegina Zawisza-Winiarczyk, Irena Smolińska, Bartłomiej Bruslubelski
66finalista/kaPaweł KorzebVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyRomaric Abdoul, Grzegorz Wojewodatoruński
66finalista/kaPiotr KotaraI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Orkana w LimanowejMariusz Mrózek
66finalista/kaJan KożuszekXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
66finalista/kaKornel KsiężakZespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
66finalista/kaKacper KulaI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w WieluniuZenona Stojecka
66finalista/kaJan LebiodaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
66finalista/kaMichał LemańskiI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w WieluniuBogusław Urwanowicz
66finalista/kaFilip MalinowskiV Liceum Ogólnokształcące w Bielsko-BiałejJanina Kula, Andrzej Koźmickrakowski
66finalista/kaMaciej MaruszczakXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
66finalista/kaMateusz MazurkiewiczIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniArtur Kolinciogdański
66finalista/kaMaciej MichałówI Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej GórzeKrzysztof Szponer
66finalista/kaAndrzej Miotk2 LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Gorzowie WielkopolskimŁukasz Januszke, Jarosław Miotk
66finalista/kaMariusz MusV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieDagmara Sokołowskakrakowski
66finalista/kaFilip NiewińskiVIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w KatowicachBogusław Lanusznygliwicki
66finalista/kaKacper NowakV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieDagmara Sokołowskakrakowski
66finalista/kaBartosz NurekIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniWłodzimierz Subczyńskigdański
66finalista/kaSebastian PacuraI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w TarnowieMarek Lipiński, Daniel Dziob, Wiesław Rejkowicz
66finalista/kaTomasz PasternakII Liceum Ogólnokształcące w ŚwidnicyTomasz Pietrzak, dr inż. Piotr Biegański
66finalista/kaKamil PiechowiakVIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w PoznaniuAdam Kobiałkapoznański
66finalista/kaFilip PiórskiXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
66finalista/kaPaweł PoczobutXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
66finalista/kaPrzemysław PodleśnyII Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w LubartowiePiotr Kononowicz
66finalista/kaMaciej ProcykZS UMK Gimnazjum i Liceum Akademickie w ToruniuMaciej Wiśniewski, Mariusz Kamińskitoruński
66finalista/kaWojciech RakVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyRomaric Abdoultoruński
66finalista/kaJakub ReszkeVI Liceum Ogólnokształcące imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyRomaric Abdoultoruński
66finalista/kaWiktor RosiakI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Zduńskiej WoliTomasz Mielczarek
66finalista/kaJan RównickiUniwersyteckie I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w ChorzowieBeata Ryl
66finalista/kaMateusz SieniawskiLiceum Akademickie w ToruniuMariusz Kamińskitoruński
66finalista/kaPhilip Smolenski-JensenXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
66finalista/kaPiotr SotniczukXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieWłodzimierz Zieliczwarszawski
66finalista/kaMateusz StępniakV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowiskiego w KrakowieTomasz Zająckrakowski
66finalista/kaRafał SzczepanikPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziDariusz Krzyżańskiłódzki
66finalista/kaIgor SzołuchaI Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej PodlasceAnna Sawczuk-Maksymowicz, Filomena Górska
66finalista/kaFilip ŚlazykV Liceum Ogólnokształcące w Bielsko-BiałejJanina Kula, Andrzej Koźmickrakowski
66finalista/kaJerzy TeisseyreXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowska, Henryk Teisseyrewarszawski
66finalista/kaJakub UrbańczykIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
66finalista/kaKrzysztof WarmuzII Liceum Ogólnokształcące im. gen. Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w PoznaniuDamian Mikulski, dr Marek Ludwiczakpoznański
66finalista/kaAgata WojciechowskaIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Toruniudr Jacek Hirsch, dr Maciej Wiśniewskitoruński
66finalista/kaAntoni Wójcik2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO z Oddziałami Międzynarodowymi im. Pawła Jasienicy w WarszawieSławomir Jagiełłowarszawski
67laureat/ka
1. miejsca
Łukasz BiałasXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
67laureat/ka
2. miejsca
Konrad PawlikI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
67laureat/ka
3. miejsca
Wojciech SzymańskiVI LO im. Jana Kochanowskiego w RadomiuSławomir Lichotalubelski
67laureat/ka
4. miejsca
Maciej MaruszczakXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
67laureat/ka
5. miejsca
Dominik BorysZespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im. Gustawa Morcinka w Rudzie ŚląskiejBarbara Grelowska
67laureat/ka
6. miejsca
Tomasz ChedaVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w RadomiuSławomir Lichotalubelski
67laureat/ka
7. miejsca
Jan KiljańskiXIX Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieWłodzimierz Zieliczwarszawski
67laureat/ka
8. miejsca
Bartłomiej WacławikV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieTomasz Zająckrakowski
67laureat/ka
9. miejsca
Łukasz MajsiakLiceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
67laureat/ka
10. miejsca
Przemysław PodleśnyII Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Firleja w LubartowiePiotr Kononowicz, Jolanta Prokopowicz
67laureat/ka
11. miejsca
Antoni Wójcik2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Międzynarodowymi im. Pawła Jasienicy STO w WarszawieSławomir Jagiełłowarszawski
67laureat/ka
12. miejsca
Jan SobkówAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej we WrocławiuWojciech Magierskiwrocławski
67laureat/ka
13. miejsca
Jerzy PaczosXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieAnna Zimniakwarszawski
67laureat/ka
14. miejsca
Adam WątrobaIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRoman Sikorarzeszowski
67laureat/ka
15. miejsca
Michał BucońII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego w WarszawieOlimpia Kijewska, Stanisław Kurdziałek, Bartosz Markowiczwarszawski
67laureat/ka
16. miejsca
Michał ŻelaskoV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieTomasz Zając, Roman Marcinekkrakowski
67laureat/ka
17. miejsca
Kamil IwanowskiIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniArtur Kolinciogdański
67laureat/ka
18. miejsca
Łukasz JakubowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieWitold Zawadzkikrakowski
67laureat/ka
19. miejsca
Jakub BednarzI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie WielkopolskimZbigniew Łuczka
67laureat/ka
20. miejsca
Michał MaszkowskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieJoanna Bogdanowicz, Robert Przybycień, Elżbieta Zawistowska, Włodzimierz Zieliczwarszawski
67laureat/ka
21. miejsca
Mateusz FrejlichI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w OlkuszuMaria Piasny
67laureat/ka
22. miejsca
Jakub WornbardXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieLeszek Gładczuk, Joanna Bogdanowiczwarszawski
67laureat/ka
23. miejsca
Filip NikolowV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieRoman Marcinekkrakowski
67laureat/ka
24. miejsca
Bartosz BrzozaII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w RybnikuGrzegorz Łopatka
67laureat/ka
25. miejsca
Juliusz ZiomekCXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki w WarszawieJanina Kaczmarczyk- Multarzyńska, Grzegorz Koczanwarszawski
67laureat/ka
26. miejsca
Michał ZygarowiczI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w KrośnieGrzegorz Depczyński
67laureat/ka
27. miejsca
Piotr SawickiXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
67laureat/ka
28. miejsca
Antoni PrusV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieBarbara Matogakrakowski
67laureat/ka
29. miejsca
Krzysztof DruciarekXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
67laureat/ka
30. miejsca
Kacper KutaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieAnna Zimniakwarszawski
67laureat/ka
31. miejsca
Adrian CzuchajXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
67laureat/ka
32. miejsca
Tomasz TomaszewskiLiceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w PłockuBogdan Iwański, Roman Rumianowskitoruński
67finalista/kaWojciech AdamiecII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w RybnikuGrzegorz Łopatka
67finalista/kaPiotr BielakIII Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej w LublinieBeata Niewczaslubelski
67finalista/kaAdrian BrodzikXX Liceum Ogólnokształcące im. Zbigniewa Herberta w GdańskuKamil Żmudziński, Jakub Rodowskigdański
67finalista/kaMichał BukowskiIV Liceum Ogólnokształcące im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego w Zielonej GórzeJan Pawlak, Maria Seifert
67finalista/kaKrzysztof CzechI Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachZbigniew Gawron
67finalista/kaPiotr DulianVI Liceum Ogólnokształcące imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyGrzegorz Wojewodatoruński
67finalista/kaJan DziubaLiceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRoman Nawojskirzeszowski
67finalista/kaMateusz GajewskiVII Liceum Ogólnokształcące im Dąbrówki w PoznaniuJan Sibilskipoznański
67finalista/kaRadosław GrabarczykIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniArtur Kolinciogdański
67finalista/kaRyszard GromekXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
67finalista/kaJacek GrzybowskiI Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachZbigniew Gawron
67finalista/kaMichał JadwiszczakI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w SieradzuGrzegorz Pietrucha
67finalista/kaPaulina KaczyńskaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowska, Anna Zimniakwarszawski
67finalista/kaPiotr KamińskiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieDagmara Sokołowskakrakowski
67finalista/kaMateusz KapustaIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
67finalista/kaKarolina KlimekI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w BochniElżbieta Jędros
67finalista/kaTomasz KościelskiVI Liceum Ogólnokształcące imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyGrzegorz Wojewodatoruński
67finalista/kaWiktor KraśnickiXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
67finalista/kaKornel KsiężakXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
67finalista/kaSzymon KuśPijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w ŁowiczuMagda Gładka
67finalista/kaMaciej LisickiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieWłodzimierz Zieliczwarszawski
67finalista/kaAndrzej LitkowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Zamoyskiego w LublinieMarek Miśkiewiczlubelski
67finalista/kaPiotr ŁaszkiewiczI Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w ŁodziCezary Konecznyłódzki
67finalista/kaArtur MarkielII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi i Integracyjnymi im. ks. prof. Józefa Tischnera w Wodzisławiu ŚląskimTadeusz Winkler
67finalista/kaŁukasz MazurI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w OpocznieKrzysztof Spodzieja
67finalista/kaMikołaj MiszczakPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziDariusz Krzyżańskiłódzki
67finalista/kaPaweł MorgenXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieWłodzimierz Zieliczwarszawski
67finalista/kaMaksymilian MrozekXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieAnna Zimniakwarszawski
67finalista/kaKamil NalikowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w ElbląguJacek Tomczak
67finalista/kaMagdalena OgonowskaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieAnna Zimniakwarszawski
67finalista/kaWojciech PiepkaI Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w WejherowieBarbara Kołodziej
67finalista/kaBartłomiej PierzchałaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieLeszek Gładczukwarszawski
67finalista/kaKarol SajnokXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieWłodzimierz Zielicz, Elżbieta Zawistowskawarszawski
67finalista/kaTomasz SmolarczykII Liceum Ogólnokształcące im. księżnej Anny z Sapiehów w BiałymstokuDariusz Bossowskibiałostocki
67finalista/kaAdam SolawaXIV LO im. Stanisława Staszica w WarszawieWłodzimierz Zieliczwarszawski
67finalista/kaAdam SteciukII Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w RzeszowieJerzy Mackiewiczrzeszowski
67finalista/kaMateusz StępniakV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieTomasz Zając, Andrzej Dyrekkrakowski
67finalista/kaKrzysztof SzafrańskiGdańskie Liceum Autonomiczne w GdańskuArtur Ludwikowskigdański
67finalista/kaPaweł SzymańskiII Liceum Ogólnokształcące im. KEN w PuławachJolanta Rzeźnik
67finalista/kaMichał UmińskiIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniMarta Mąkosagdański
67finalista/kaKarol WażnyI Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej GórzeKrzysztof Szponer
67finalista/kaMarek WesołowskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieRobert Stasiakwarszawski
67finalista/kaMichał WęgrzynI Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w ZamościuAndrzej Mazurkiewicz
67finalista/kaKarolina WilkI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w ŁodziCezary Koneczny, Andrzej Sperka, Dariusz Krzyżańskiłódzki
67finalista/kaKacper WiskowskiXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w WarszawieNina Tomaszewskawarszawski
67finalista/kaWiktor WłodarczykXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
67finalista/kaTomasz ZabłockiI Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachZbigniew Gawron
67finalista/kaRyszard ZawiłaI LIceum Ogólnokształcące im.Leona Kruczkowskiego w TychachJustyna Tobiasz
68laureat/ka
1. miejsca
Juliusz BaneckiGdańskie Liceum Autonomiczne w GdańskuArtur Ludwikowskigdański
68laureat/ka
2. miejsca
Adam WątrobaIV Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w RzeszowieRoman Sikora, Małgorzata Chomańrzeszowski
68laureat/ka
3. miejsca
Tomasz ŚlusarczykV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieDagmara Sokołowska, Witold Zawadzkikrakowski
68laureat/ka
4. miejsca
Piotr SawickiXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
68laureat/ka
5. miejsca
Jakub WornbardXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieLeszek Gładczukwarszawski
68laureat/ka
6. miejsca
Oliwier UrbańskiSzkoła Podstawowa nr 28 im. Kornela Makuszyńskiego w PoznaniuSylwia Tasarz, Tomasz Polak, Krzysztof Gębura, Karol Bartkiewiczpoznański
68laureat/ka
8. miejsca
Marcin AugustynowiczXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieLeszek Gładczukwarszawski
68laureat/ka
9. miejsca
Grzegorz KomorowskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieAnna Zimniakwarszawski
68laureat/ka
10. miejsca
Szymon KuśPijarskie Liceum Ogólnokształcące Królowej Pokoju w ŁowiczuMagda Tarka
68laureat/ka
11. miejsca
Wojciech KolesińskiXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
68laureat/ka
12. miejsca
Wojciech NiedziółkaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
68laureat/ka
13. miejsca
Michał ŻelaskoV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieRoman Marcinek, Tomasz Zająckrakowski
68laureat/ka
14. miejsca
Michał MaszkowskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieJoanna Bogdanowicz, Robert Przybycień, Elżbieta Zawistowska, Anna Zimniak, Włodzimierz Zieliczwarszawski
68laureat/ka
15. miejsca
Michał UmińskiIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniMarta Mąkosa, Artur Kolinciogdański
68laureat/ka
16. miejsca
Piotr MasajadaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
68laureat/ka
17. miejsca
Łukasz JakubowskiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieWitold Zawadzkikrakowski
68laureat/ka
18. miejsca
Antoni PuchXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieWłodzimierz Zielicz, Elżbieta Zawistowskawarszawski
68laureat/ka
19. miejsca
Tomasz TwardochZSO nr 7, XIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
68laureat/ka
20. miejsca
Piotr KamińskiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieDagmara Sokołowska, Adam Wyrzykowskikrakowski
68laureat/ka
21. miejsca
Kamil IwanowskiIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniArtur Kolinciogdański
68laureat/ka
22. miejsca
Krzysztof DruciarekXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
68laureat/ka
23. miejsca
Dawid ZapolskiLiceum Akademickie w ToruniuMaciej Wiśniewskitoruński
68laureat/ka
24. miejsca
Filip NikolowV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieTomasz Zająckrakowski
68laureat/ka
25. miejsca
Wiktor ZdrojewskiVI Liceum Ogólnokształcące im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyRomaric Abdoultoruński
68finalista/kaSzymon AugustynowiczI Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w EłkuWiesława Marcinkiewicz
68finalista/kaJakub BaranowskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
68finalista/kaMaurycy BorkowskiIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuAdam Kaczyńskiwrocławski
68finalista/kaMikołaj BułkaLiceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. Stanisława Konarskiego w KrakowieJadwiga Bendo, Piotr Jankowskikrakowski
68finalista/kaKamil CiebieraLiceum Ogólnokształcącego Sióstr Prezentek im. Jana Pawła II w RzeszowieRoman Nawojskirzeszowski
68finalista/kaJakub CięcielI liceum ogólnokształczące im. E. Dembowskiego w Zielonej GórzeKrzysztof Szponer
68finalista/kaMichał CzerepaniakXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
68finalista/kaJerzy DenisiewiczIX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w WarszawieStanisław Kurdziałek, Łukasz Białaswarszawski
68finalista/kaJan DerlatkaV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieAndrzej Dyrek, Witold Zawadzkikrakowski
68finalista/kaBartosz FabjanowiczV Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieAnna Mazurkiewicz, Piotr Zdybelwarszawski
68finalista/kaMichał FedorowiczXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieLeszek Gładczukwarszawski
68finalista/kaJakub FilipekXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
68finalista/kaPiotr FilipiakXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
68finalista/kaOliwia GilI Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachZbigniew Gawron
68finalista/kaKornel HowilXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
68finalista/kaPiotr HudaszekV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieBarbara Matogakrakowski
68finalista/kaKarol JaremczakI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w SłupskuRadosław Grabarczyk
68finalista/kaWojciech JasińskiI Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Unii Europejskiej w ZamościuAndrzej Mazurkiewicz
68finalista/kaWiktor JaśniakVI Liceum Ogólnokształcące imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyRomaric Abdoultoruński
68finalista/kaJustyna JaworskaXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
68finalista/kaJakub JendrykaAkademickiego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Wrocławskiej we WrocławiuWojciech Magierskiwrocławski
68finalista/kaJan JeschkeII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w GrudziądzuKrystian Rejmus
68finalista/kaRadosław JureckiI Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w LubliniePaweł Dyniclubelski
68finalista/kaMateusz KandyboIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
68finalista/kaMichał KierulII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i Międzynarodowymi w LeszniePaweł Pigłowski, Marek Gabała
68finalista/kaMikołaj KomarI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w BełchatowieLidia Jurkowska
68finalista/kaMateusz KulejewskiVI Liceum Ogólnokształcące imienia Jana i Jędrzeja Śniadeckich w BydgoszczyPiotr Malinowski, Grzegorz Wojewoda, Romaric Abdoultoruński
68finalista/kaŁukasz MajsiakLiceum Ogólnokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Zięba, Justyna Perswrocławski
68finalista/kaJan MarciniakIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuMaciej Wiśniewskitoruński
68finalista/kaBartosz MatysiakIII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w KaliszuStanisław Plebański
68finalista/kaWojciech MisiakXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
68finalista/kaMikołaj MiszczakPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziDariusz Krzyżańskiłódzki
68finalista/kaPaweł MuchaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieWłodzimierz Zieliczwarszawski
68finalista/kaKrzysztof NowakLiceum Akademickie Politechniki Wrocławskiej we WrocławiuMirosław Kozłowskiwrocławski
68finalista/kaOskar NowakPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziDariusz Krzyżańskiłódzki
68finalista/kaStanisław RakowskiXLI LO im.Joachima Lelewela w WarszawieKrzysztof Lorekwarszawski
68finalista/kaWiktor RydygierXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
68finalista/kaMichał SadłekXIV Liceum Ogólnokształcące im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
68finalista/kaMateusz SalamonXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Czackiego w WarszawieBarbara Dłużewska, Nina Tomaszewskawarszawski
68finalista/kaMaksymilian SapkowskiII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w SłupskuKrzysztof Kaluga
68finalista/kaBartłomiej SikorskiI Liceum ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w StarachowicachPrzemysław Wolszczak
68finalista/kaSzymon SławińskiPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziDariusz Krzyżańskiłódzki
68finalista/kaJeremi SobierskiV Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Józefa Poniatowskiego w WarszawieKatarzyna Grąckawarszawski
68finalista/kaBartłomiej WacławikV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieTomasz Zająckrakowski
68finalista/kaMikołaj WalickiLiceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w LubliniePiotr Kononowicz, Grzegorz Zawadzki, Paweł Dynieclubelski
68finalista/kaKarol WażnyI Liceum Ogólnokształcącego im. Edwarda Dembowskiego w Zielonej GórzeKrzysztof Szponer
68finalista/kaMarcin WelterIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuMaciej Wiśniewskitoruński
68finalista/kaMateusz WiniarskiI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w KrośnieGrzegorz Depczyński
68finalista/kaMichał WłodarczykXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieJoanna Bogdanowiczwarszawski
68finalista/kaJan WójcikIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kantego w PoznaniuAntoni Wójcikpoznański
69finalista/kaDawid MaćczakI Liceum Ogólnokształcące im. M. KopernikaCezary Koneczny
69finalista/kaBartłomiej LeksIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza
69finalista/kaStanisław KarpiejczykXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. StaszicaLeszek Gładczukwarszawski
69finalista/kaMichał KierulII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika z Oddziałami Dwujęzycznymi i MiędzynarodowymiPaweł Pigłowski, Marek Gabała
69finalista/kaIgnacy KucharskiGdańskie Liceum AutonomiczneArtur Ludwikowski
69finalista/kaWojciech NiedziółkaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaElżbieta Zawistowskawarszawski
69finalista/kaBartosz HancV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieWitold Zawadzkikrakowski
69finalista/kaPaweł MuchaXIV LO. w Warszawie im. Stanisława StaszicaWłodzimierz Zieliczwarszawski
69finalista/kaIwo Pilecki-SilvaLiceum Ogólnokształcące nr III im. Adama MickiewiczaPaweł Zięba
69finalista/kaMateusz SulimowiczI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w SuwałkachMirosław Bogdan
69finalista/kaOliwier UrbańskiVII Liceum Ogólnokształcące im. Dąbrówki w PoznaniuMarcin Urbański
69finalista/kaMichał PietrzakXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaWłodzimierz Zieliczwarszawski
69finalista/kaMichał UmińskiIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPMarta Mąkosa, Artur Kolincio
69finalista/kaLeon DybiochII Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinieszczeciński
69finalista/kaMarcel ZawadzkiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
69finalista/kaMikołaj BułkaLiceum Ogólnokształcące Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego w KrakowieJadwiga Bendokrakowski
69finalista/kaKrzysztof WołkonowskiII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja KopernikaRyszard Wiśniowski, Katarzyna Iskra-Kiecana
69finalista/kaRadosław KubiśPZ nr 11 Szkół Ogólnokształcących im. Stanisława Wyspiańskiego w KętachKazimierz Leśniak
69finalista/kaWiktor JaśniakVI Liceum OgónokształcąceRomaric Abdoul, Radosław Grabarczyk
69finalista/kaDawid MaskalaniecPrywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecinkudr hab. inż. Tomasz Polak, dr Przemysław Grzybowski
69finalista/kaMilan WowraII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza ModrzewskiegoGrzegorz Łopatka
69finalista/kaWojciech PaupaIII Liceum Ogólnokształcące z oddziałami dwujęzycznymi im. Marynarki Wojennej RPArtur Kolincio
69finalista/kaPiotr ŁabaI Liceum Ogólnokształcące im. ONZ
69finalista/kaKornel HowilXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
69finalista/kaTomasz TwardochXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
69finalista/kaMateusz JanaszkiewiczXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
69finalista/kaTomasz ŚlusarczykV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoWitold Zawadzki, Dagmara Sokołowska
69finalista/kaJakub LewandowskiPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejDariusz Krzyżański, Bogusława Kłosłódzki
69finalista/kaAndrzej MorawaV Liceum Ogólnokształcące im. A.WitkowskiegoDagmara Sokołowska
69finalista/kaFilip SzczebakLiceum Ogólnokształcące Nr XIV im. Polonii BelgijskiejMarian Bąk
69finalista/kaMichał WinogrodzkiUniwersyteckie Liceum OgólnokształcąceMaciej Wiśniewski, Mariusz Kamiński
69finalista/kaIgnacy StachuraXXVII Liceum im. Tadeusza Czackiego WarszawaNina Tomaszewskawarszawski
69finalista/kaMarcin KosibaI Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Brodzińskiego w TarnowieMarek Lipiński
69finalista/kaJustyna JaworskaXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
69finalista/kaRyszard MarkowskiXIV LO im. Stanisława StaszicaElżbieta Zawistowskawarszawski
69finalista/kaKarol OrzechowskiV Liceum Ogólnokształcące im. ks. Józefa Poniatowskiego
69finalista/kaMiłosz MatraszekXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. StaszicaElżbieta Zawistowskawarszawski
69finalista/kaKrzysztof KostowskiI Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda DembowskiegoZbigniew Gawron
69finalista/kaPiotr GrynfelderXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaElżbieta Zawistowskawarszawski
69finalista/kaWojciech BoncelaPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki ŁódzkiejDariusz Krzyżańskiłódzki
69finalista/kaMateusz KapustaIII Liceum Ogólnokształcące im. A. MickiewiczaPaweł Zięba
69finalista/kaWojciech JasińskiI Społeczne Liceum OgólnokształcąceAndrzej Mazurkiewicz
69finalista/kaMikołaj KomarI Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Broniewskiego w BełchatowieLidia Jurkowska
69finalista/kaStanisław DudiakI Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. DembowskiegoZbigniew Gawron
69finalista/kaMarcin SzwarcPubliczne Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Błogosławionej Piątki PoznańskiejStanisława Jonczyk
69finalista/kaMaja RadeckaXIV LO im. S.Staszica w WarszawieWłodzimierz Zieliczwarszawski
69finalista/kaMarcin WelterIV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiMaciej Wiśniewski
69finalista/kaMaksym RatajczykVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPaweł Sanelutapoznański
69finalista/kaJan KossackiXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. StaszicaElżbieta Zawistowskawarszawski
69finalista/kaKorneliusz ObarskiPrywatne gimnazjum im. Królowej Jadwigi w LubliniePiotr Kononowicz, Grzegorz Zawadzki, Paweł Dynieclubelski
69finalista/kaKamil DutkiewiczXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza CzackiegoNina Tomaszewskawarszawski
69finalista/kaJakub KusykXIII Liceum OgólnokształcąceMarek Golka
69finalista/kaJakub GrochowskiI LO w LubliniePiotr Kononowicz, Paweł Dyniec, Grzegorz Zawadzkilubelski
69finalista/kaPiotr KamińskiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego
69finalista/kaLudwik SkowronekV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta WitkowskiegoBarbara Matoga
69finalista/kaMichał GromadzkiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV
69finalista/kaMaciej WarcholakV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiegodr Dagmara Sokołowska
69finalista/kaKrzysztof NowakLiceum Akademickie Politechniki Wrocławskiejwrocławski
69finalista/kaDawid JanikI Liceum Ogólnokształcące im. Marcina KromeraTeresa Niemiec
69finalista/kaAntoni PuchXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. StaszicaWłodzimierz Zielicz, Elżbieta Zawistowska, Wojciech Niedziółkawarszawski
69finalista/kaBartosz PióroI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w AndrychowiePiotr Toma
69finalista/kaMichał JarząbczykV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieDagmara Sokołowskakrakowski
69finalista/kaSzymon BłazuckiV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieAndrzej Dyrek , Barbara Matogakrakowski
69finalista/kaBartosz ŻbikV Liceum Ogólnokształcące im. A. WitkowskiegoWitold Zawadzki
69finalista/kaDaniel KrajewskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaJoanna Bogdanowiczwarszawski
69finalista/kaJerzy StempińskiXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
69finalista/kaOlgierd ŻurekXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. StaszicaLeszek Gładczuk, Elżbieta Zawistowskawarszawski
69finalista/kaPaweł PielasaXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszicawarszawski
69finalista/kaKlaudia UrbańskaXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. StaszicaElżbieta Zawistowskawarszawski
69finalista/kaJuliusz BaneckiGdańskie Autonomiczne LiceumArtur Ludwikowskigdański
69finalista/kaLeon MachXXVII Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza CzackiegoNina Tomaszewskawarszawski
69finalista/kaAleksander BosekXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. StaszicaElżbieta Zawistowskawarszawski
69finalista/kaŁukasz OrskiAkademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej
69finalista/kaIgor Sadalski2 Społeczne Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Międzynarodowymi im. Pawła Jasienicy STOSławomir Jagiełłowarszawski
69finalista/kaJan DobrakowskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
69finalista/kaMichał SkrzekowskiI Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. DembowskiegoZbigniew Gawron
69finalista/kaMichał BiałożytV Liceum OgólnokształcąceAndrzej Koźmic
70laureat/ka
1. miejsca
Emil KisielewiczIII Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w GdyniArtur Kolinciogdański
70laureat/ka
2. miejsca
Łukasz OrskiAkademickie Liceum Ogólnokształcące PWr we WrocławiuMirosław Kozłowskiwrocławski
70laureat/ka
3. miejsca
Antoni Krzysztof GrabowskiUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuMaciej Wiśniewskitoruński
70laureat/ka
4. miejsca
Juliusz BaneckiGdańskie Liceum Autonomiczne w GdańskuArtur Ludwikowskigdański
70laureat/ka
5. miejsca
Antoni SkoczypiecV Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w KrakowieTomasz Zająckrakowski
70laureat/ka
6. miejsca
Miłosz Piotr MatraszekXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
70laureat/ka
7. miejsca
Piotr Krzysztof BorodakoV Liceum Ogólnokształcące w KrakowieWitold Zawadzkikrakowski
70laureat/ka
8. miejsca
Jakub WróbelXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w WarszawieLeszek Gładczukwarszawski
70laureat/ka
9. miejsca
Dawid MaskalaniecPrywatne Liceum Ogólnokształcące w Szczecinkudr hab. Karol Bartkiewicz
70laureat/ka
10. miejsca
Marcin Krzysztof WelterIV Liceum Ogólnokształcące w Toruniu im. Tadeusza Kościuszki w ToruniuMaciej Wiśniewskitoruński
70laureat/ka
11. miejsca
Kacper Jerzy PaciorekV Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w KrakowieTomasz Zająckrakowski
70laureat/ka
12. miejsca
Korneliusz Piotr ObarskiPrywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w LubliniePiotr Kononowiczlubelski
70laureat/ka
13. miejsca
Bartosz ŻbikV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieWitold Zawadzkikrakowski
70laureat/ka
14. miejsca
Szymon Bartosz ŻycińskiLiceum Ogólnokształcące nr II im. Joachima ChreptowiczaWojciech Studzieżba
70laureat/ka
15. miejsca
Bartłomiej Wojciech LeksIII Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza w KatowicachMariusz Turekgliwicki
70laureat/ka
16. miejsca
Piotr MaksymiukPrywatne Liceum im. Królowej Jadwigi w LubliniePiotr Kononowiczlubelski
70laureat/ka
17. miejsca
Jakub Tomasz LewandowskiLiceum Politechniki Łódzkiej w ŁodziDariusz Krzyżańskiłódzki
70laureat/ka
18. miejsca
Krzysztof SierockiII LO im. Generałowej Zamoyskiej i Heleny Modrzejewskiej w PoznaniuDamian Mikulskipoznański
70laureat/ka
19. miejsca
Piotr Paweł KlubaII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego w RybnikuGrzegorz Łopatka
70laureat/ka
20. miejsca
Michał Piotr LipiecV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieWitold Zawadzkikrakowski
70laureat/ka
21. miejsca
Patryk MichalskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
70laureat/ka
22. miejsca
Tymoteusz SiemieniukV Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w KrakowieTomasz Zająckrakowski
70laureat/ka
23. miejsca
Ryszard Grzegorz KobieraIX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej w WarszawieMonika Owczarekwarszawski
70finalista/kaGrzegorz Piotr AdamiecII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego w RybnikuGrzegorz Łopatka
70finalista/kaJakub Krzysztof BachurskiXIV LO im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
70finalista/kaHubert BaraniakPubliczne Liceum Ogólnokształcące Politechniki Łódzkiej w ŁodziDariusz Krzyżańskiłódzki
70finalista/kaDominik Krystian BereżańskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
70finalista/kaDawid BugajewskiI Liceum Ogólnokształcące im. Oskara Kolberga w KościanieJacek Bartkowiak
70finalista/kaAntoni BuraczewskiIII Liceum Ogólnokształcące we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
70finalista/kaMikołaj Tomasz CzarneckiXXX Liceum Dwujęzyczne Ogólnokształcące im. M. Kopernika w WarszawieJolanta Drogońwarszawski
70finalista/kaAgata CzukI Liceum ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego w ZamościuAndrzej Mazurkiewicz
70finalista/kaJakub Jan CzyżI Liceum Ogólnokształcące im. A. Osuchowskiego w CieszynieBarbara Zajdel
70finalista/kaTomasz Karol DrewniakTechnikum nr 17 w Katowicach Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe w Katowicachgliwicki
70finalista/kaPrzemysław Tomasz FuchsII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego w RybnikuGrzegorz Łopatka
70finalista/kaJerzy Piotr GamdzykXIV LO im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
70finalista/kaPiotr GrynfelderXIV LO im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
70finalista/kaMichał Zbigniew GrzesikIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Św. Królowej Jadwigi w Rzeszowierzeszowski
70finalista/kaBartosz HancV Liceum Ogólnokształcące im. A. Witkowskiego w KrakowieWitold Zawadzkikrakowski
70finalista/kaMikołaj Bartłomiej JabłońskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w WarszawieLeszek Gładczukwarszawski
70finalista/kaAleksander JarosV Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieKrzysztof Gronekwarszawski
70finalista/kaPaweł Marek JaroszV Liceum Ogólnokształcące im. Augusta Witkowskiego w KrakowieWitold Zawadzkikrakowski
70finalista/kaFilip JędrzejewskiV Liceum Ogólnokształcące w Bielsku-Białej w Bielsko-BiałejAndrzej Koźmickrakowski
70finalista/kaSzymon KłapińskiII Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w WałbrzychuWojciech Magierski
70finalista/kaKrzysztof Rafał KostowskiI Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego w GliwicachZbigniew Gawron
70finalista/kaMiłosz KowalewskiKatolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w ŻarachMirosław Augustyniak
70finalista/kaMiłosz KurtysiakIV Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w ToruniuJacek Hirschtoruński
70finalista/kaMikołaj Tomasz KuziukPrywatne Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie Piotr Kononowiczlubelski
70finalista/kaJulian Wiktor KwiatkowskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w WarszawieJolanta Drogońwarszawski
70finalista/kaPiotr Jan ŁabaI Liceum Ogólnokształcące im. ONZ w BiłgorajuKrzysztof Wesołowski
70finalista/kaJan ŁojekLiceum Ogólnokształcące im. P. Skargi w PułtuskuMichał Łojek
70finalista/kaŁukasz ŁopackiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
70finalista/kaAdam Aleksander MaciugaI Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dembowskiego w GliwicachZbigniew Gawron
70finalista/kaDawid Michał Maćczak I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w ŁodziCezary Konecznyłódzki
70finalista/kaPiotr MarczakZespół Szkół Elektronicznych im. Wojska Polskiego w BydgoszczyJoanna Siepniewska-Stańczyktoruński
70finalista/kaPiotr Jan MarszalikI Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w BiałymstokuMirosława Żuberbiałostocki
70finalista/kaMaciej MioduszewskiXIV LO im. S. Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski
70finalista/kaMichał Rafał MnichII Liceum Ogólnokształcące im. K. I. Gałczyńskiego w OlsztynieDaniel Pawlikowski
70finalista/kaMateusz Maciej MroczkaII Liceum Ogólnokształcące im. dr. Władysława Pniewskiego w GdańskuMariusz Michalikgdański
70finalista/kaSzymon NiewadziXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
70finalista/kaJakub Łukasz NowrotekI Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. E. Dębowskiego w GliwicachZbigniew Gawron
70finalista/kaPiotr OknińskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawiewarszawski
70finalista/kaKacper OmieliańczykII Liceum Ogólnokształcące w BiałymstokuDariusz Bossowskibiałostocki
70finalista/kaMichał PapajewskiXIII Liceum Ogólnokształcącę w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
70finalista/kaMiłosz PlucińskiXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
70finalista/kaJeremiasz PreissLiceum Ogólnokształcące nr XIV im. Polonii Belgijskiej we WrocławiuMarian Bąkwrocławski
70finalista/ka Wojciech RzeplińskiXIV LO im. Stanisława Staszica w WarszawieLeszek Gładczukwarszawski
70finalista/kaKrzysztof Tomasz SkarżyckiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Króla Władysława IV w WarszawieTomasz Grycukwarszawski
70finalista/kaKrystian SkowronV Liceum Ogólnokształcące w Bielsko-BiałejAndrzej Koźmickrakowski
70finalista/kaPatryk TokarczukLiceum Ogólokształcące nr III im. Adama Mickiewicza we WrocławiuPaweł Ziębawrocławski
70finalista/kaSzymon UrbanXIII Liceum Ogólnokształcące w SzczecinieMarek Golkaszczeciński
70finalista/kaPaweł UtrataII Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w WarszawieGrzegorz Koczanwarszawski
70finalista/kaJan Adam WanatowiczII Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w MielcuAlfred Ortyl
70finalista/kaAdam WarownyV Liceum Ogólnokształcące im. Księcia Józefa Poniatowskiego w WarszawieAnna Mazurkiewiczwarszawski
70finalista/kaBartosz WojciechowskiVIII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w PoznaniuDamian Mikulskipoznański
70finalista/kaMichał WojtkowiakUniwersyteckie Liceum Ogólnokształcące w ToruniuMariusz Kamińskitoruński
70finalista/kaTomasz Mikołaj ZającPubliczne Liceum Ogólnokształcące nr II im. Marii Konopnickiej w OpoluDorota Bacławskaczęstochowski
70finalista/kaJacek ZałęskiXIV Liceum Ogólnokształcące im. S. Staszica w WarszawieElżbieta Zawistowskawarszawski